درخواست بیان و اولویت بندی دانش مورد نیاز برای کار طراحی وب سایت

سلام روز به خیر
میشه مواردی رو که برای طراحی یک سایت باید بلد باشیم رو به ترتیب اولویتی که خودتون در نظر دارید بیان بفرمایید
ببینید منظورم از طراحی، صرفا design یه سایت هست نه بررسی زبان های برنامه نویسی تحت سرور
مثلا من خودم می گم:
1) Html
2) Css
3) یه مقدار فتو شاپ
4) Js
5) یه نرم افزار طراحی قوی مثل dream weaver
6) بعدش نمیدونم مثلا فلش

اگر لطف کنید یه همچین اولویتی از دید خودتون لطف کنید بنویسید ممنون میشم
چون احساس میکنم هم ترتیبش رو خوب نمیدونم و هم تکنولوژی هایی وجود داره که من ازشون اطلاعی ندارم
لپ کلام یه طراح وب خوب به ترتیب باید چه چیزایی رو یاد بگیره؟؟؟؟

ممنون میشم

sepidweb

Member
همینی که نوشتی خوبه. نیاز نیست ترتیبش به بهترین شکل باشه. چون هر چقدر هم یاد بگیری، باز هم یه روزی مجبوری برگردی و اونی که اول صف هست رو جدیدترش رو یاد بگیری. پس فکر می کنم همین لیست کفایت کنه، بیشتر از اگه بخوای در حین یادگیری برات باز می شه.

همینی که نوشتی خوبه. نیاز نیست ترتیبش به بهترین شکل باشه. چون هر چقدر هم یاد بگیری، باز هم یه روزی مجبوری برگردی و اونی که اول صف هست رو جدیدترش رو یاد بگیری. پس فکر می کنم همین لیست کفایت کنه، بیشتر از اگه بخوای در حین یادگیری برات باز می شه.

دوست عزیز چیز بیشتری وجود نداره؟؟؟؟ تکنولوژی؟؟؟؟متدی؟ چیزی همش همیناس؟؟

در ضمن یه سوال میشه بگی کاربرد js تو چه جاهایی هستش؟؟

sepidweb

Member
اساسش همینه. ولی تکنولوژی، نرم افزار، و ... تا دلت بخواد وجود داره. مثلا برای همین js تا دلت بخواد framework وجود داره. DOJO, MooTools, scriptaculous, jquery الی ماشاءالله. js رو وقتی استفاده می کنند که صفحه برای کاربر کامل بارگذاری شده باشه و بخوان از اون به بعد با کاربر محاوره داشته باشن.

js رو وقتی استفاده می کنند که صفحه برای کاربر کامل بارگذاری شده باشه و بخوان از اون به بعد با کاربر محاوره داشته باشن.
ممکنه چند تا نمونه عملی اش رو بهم آدرس بدی؟

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا