درخواست بهترین خدمات دهنده هاست رایگان!

V.Valizadeh9

Well-Known Member
سلام خسته نباشید
کسی اطلاعی داره بهترین سرویس دهنده هاست رایگان کدوم سایت هست ؟
ایرانی یا غیر ایرانی فرق نمیکنه
کیفیتش مهمه
مرسی

irsalam

Member
سلام . سایت های هاست رایگان کلا خوب نیستند و تعریفی ندارند چون بعد از یک مدت که بازدید و رنکتون بره بالا مدام هاست over load می شه و سای بالا نمیاد ولی در کل سای هایی مثل گیگفا - گیگپا بد نیستند

V.Valizadeh9

Well-Known Member
سلام . سایت های هاست رایگان کلا خوب نیستند و تعریفی ندارند چون بعد از یک مدت که بازدید و رنکتون بره بالا مدام هاست over load می شه و سای بالا نمیاد ولی در کل سای هایی مثل گیگفا - گیگپا بد نیستند
:)
صرفا واسه تست ایده های جدید هست نه راه اندازی کسب و کار !

irsalam

Member
خب پس همون گیگفا فکر کنم خوب باشه چون تقریبا معروفترینش هست فکر کنم و اگر اشتباه نکنم

mohammad.sub7

کاربر فعال
آره من فکر کردم فقط هاست لازمه. چون من خودم فایلها سایت رو از پرشین گیگ لود میکنم فقط فضا شو لازم دارم

farik

Well-Known Member
باسلام..
خوب اول از همه از همه دوستان خواهش میکنم اگه سایتی رو نام میبرن لینکش کنن...دوم من گیگفا رو خیلی راضی نیستم...حالا نمیدونم ftp واسه من مشکل داشت یا کلی اینطوری گیر بود...ولی اگه فقط واسه تست هست به شخصه سایتهای خارجی رو ترجیح میدم مثل http://www.v2hd.com/..البته در کل کیفیت همه هاست های رایگان به شدت پایینه...
موفق باشید...

ahmadelahi

New Member
هاستينگ رايگان برتر هاست به مدت 1 سال ميده به صورت رايگان 2 گيگابايت فظا همه چيز ديگه اش هم نامحدود سرور هشا لينوکسه | پنلش هم cpanel است

در صورتي که بعد از يک سال رايگان از سرويس هاش راظي بودي مي توني با 8000 هزار تومان براي سال بعد هم تمديد کني

آدرس :

www.bartarhost.org

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا