درخواست برای معرفی نرم افزار

ha114mid

New Member
دوستان لطفا اگه کسی نرم افزاری رو میشناسه که بتونه به من کمک کنه معرفی کنه من دنبال نرم افزاری هستم که بتونه چند تا شکل مشخص رو که با coreldraw طراحی کردم در یک مستطیل با ابعادی که من بهش میدم fit کنه ( کنار هم بچینه ) به طوری که از کمترین فضا بیشترین استفاده رو بشه برد برای برش روی ورق برنجی میخام و خیلی برام مهمه که ضایعات اون کم باشه و تا حد ممکن اشکال رو در اون محیطی که براش تعریف میکنم جا بکنه یک نفر به من گفت که نرم افزار artcam این کار رو میکنه اون رو هم تهیه کردم ولی متاسفانه هر چی باهاش کلنجار رفتم نتونستم چیزی ازش سر در بیارم دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه دارن لطف کنند من رو راهنمایی کنند

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
من الان خیلی برام مفهوم نبود! شما میخواید از این طرحاتون پرینت بگیرید؟! بعد روی ورق برنجی کار کنید؟

چون اگر میخواید پرینت بگیرید میشه یه راهی براش پیدا کرد.

memol_515

Active Member
چند تا شکل مشخص رو که با coreldraw طراحی کردم در یک مستطیل با ابعادی که من بهش میدم fit کنه ( کنار هم بچینه ) به طوری که از کمترین فضا بیشترین استفاده رو بشه برد
يعني اينكه شما دقيقا ميخواي اندازه مستطيل رو خودت بدي؟ اندازه مستطيل منظورت چيه؟ يهني اينكه كاري كه همه عكسهات توش چيده ميشن رو خودت بدي، يا اينكه بگي تك تك عكسهات در چه ابعادي چيده بشن؟

ببين، اگه منظورت از مستطيل اون فضاي كاريه كه همه عكسهات توش چيده بشن، نياز به نرم افزار خاصي نيست.
از طريق فتوشاپ و منوي file > automate < contact sheet كارهات رو كنار هم بچيني.
براي منظم بودن كار هم ميتوني قبل از اين كار، اندازه عكسهات رو هم اندازي كني قبلش.

اما اگه چيزي جز اين ميخواي، اين لينك توضيحي براي برنامه artcam ئه.

موفق باشي

ha114mid

New Member
سلام
خیلی ممنون از پاسخها به کمک نرم افزار artcam در قسمت nesting این نرم افزار این قابلیت رو داره که هر تعداد اشکال مختلف رو میتونه با هر میزان فاصله کنار هم بچینه مشکل من حل شد خیلی ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا