درخواست برای ساخت پروژه

itsonnet

New Member
سلام دوستان عزیز
بنده میخوام یه سی دی اتوران مثل سی دی های نرم افزاری all in one که شامل تمامی نرم افزارها در زمینه های مختلف هستند درست کنم ..... راستش اصلا آشنایی چندان با برنامه مالتی مدیا بیلدر ندارم ( برنامه های مختلفی برای ساخت اتوران هست که اکثر تا اونجا که من جستجو کردم MMB رو پیشنهاد میکنن ) و نمیدونم مثلا چطور منوهای کشویی درست کنم
بدین ترتیب که مثلا برم روی بخش internet نرم افزارهای مخصوص اینترنت نمایش داده بشه و روی هر کدوم که بری توضیحاتی رو نمایش بده در رابطه با نرم افزار ........

در ضمن من فارسی هم نمیتونم تایپ کنم و در رابطه با این مشکل تو انجمن جستجو کردم که دوستان گفته بودند فونتهای برنا رو نصب کنم ولی باز مشکل به قوتش خودش باقیه

حالا میخوام اگر اجازه بدید و کمکم کنید ، من تا اونجا که پروژه رو آماده کردم ( البته اصلا کاری نکردم زیاد) اینجا قرار بدم تا دوستان حرفه ای و وارد برام اون منوها رو درست کنن و بعدش آپلود کنن

خیلی ممنون میشم که لطف کنید و بنده رو از راهنمایی و کمک خودتون بی دریغ نزارید........

پیوست ها

• project.rar
    34.6 کیلوبایت · بازدیدها: 70
آخرین ویرایش:

reza zareie

Active Member
سلام دوست عزيز .
درسته شك نكنيد بهترين انتخاب براي شما mmbهست و شما هم ميتونيد به راحتي جواب سوالهاتون رو تو اين انجمن با كمك دوستان بسيار خوب اينجا بگيريد . و هيجكس از كمك به شما دريغ نميكنه .
من خودم الان وقت ندارم وگرنه نمونه تون رو تكميل مي كردم

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
من فایلتون رو دانلود نکردم راستش اصلن وقت ندارم تا بشینم و خودم برات تکمیلش کنم اما چند تا راه برای رفع مشکلاتت بهت میگم :
اول مشکل فارسی نویسیت :
این لینک رو ببین
http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=1118366&postcount=6
دوم برای منو های کشویی از برنامه P_ComboBox Creator و پلاگین G_ComboBox استفاده کن (البته چون آشنایی چندانی با بیلدر ندارید این آسون ترین راه هستش)

در آخر : حتمن کتاب مرجع کامل MMB رو بخون اینم لینکش :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=123477&highlight=فارسی+نویسی

موفق باشید

سلام دوستان عزیز
بنده میخوام یه سی دی اتوران مثل سی دی های نرم افزاری all in one که شامل تمامی نرم افزارها در زمینه های مختلف هستند درست کنم ..... راستش اصلا آشنایی چندان با برنامه مالتی مدیا بیلدر ندارم ( برنامه های مختلفی برای ساخت اتوران هست که اکثر تا اونجا که من جستجو کردم MMB رو پیشنهاد میکنن ) و نمیدونم مثلا ....

دوست عزیز میشه بهم بگین اون دکمه ضرب پروژتون (دکمه close) و بگراند صفحه تون رو با چه برنامه ای طراحی کردین؟

آخرین ویرایش:

itsonnet

New Member
دوست عزیز میشه بهم بگین اون دکمه ضرب پروژتون (دکمه close) و بگراند صفحه تون رو با چه برنامه ای طراحی کردین؟

سلام

اونها آماده بودن ....... یعنی از یه برنامه دیگه برای ساخت اتوران اون رو برداشتم ...... یه بک گراند آبی دیگه هم دارم که قشنگ هست

آیکون رو هم از این سایت برداشتم . هر آیکونی داره و قسنگ و شیک هستن
http://www.iconfinder.com/search/?q=close

راستی شما میتونین درخواست بنده رو انجام بدید ؟ :)

ممنون از دوستانی که پاسخ دادند . بنده کتاب آقای تکمیل رو هم دانلود کردم و در تعاریف بخشهای مختلف خوبه

سلام

اونها آماده بودن ....... یعنی از یه برنامه دیگه برای ساخت اتوران اون رو برداشتم ...... یه بک گراند آبی دیگه هم دارم که قشنگ هست

آیکون رو هم از این سایت برداشتم . هر آیکونی داره و قسنگ و شیک هستن
http://www.iconfinder.com/search/?q=close

راستی شما میتونین درخواست بنده رو انجام بدید ؟ :)

ممنون از دوستانی که پاسخ دادند . بنده کتاب آقای تکمیل رو هم دانلود کردم و در تعاریف بخشهای مختلف خوبه
دوست عزیز ممنون بخاطر جوابت.
در مورد منوی کشویی من قبلا تو انجمن فراوان دیدم و این کارو آقای محمود حسینی برای کاربران دیگه انجام داده بودن و تو خود انجمن هستش.فقط کافیه تو انجمن مالتی مدیا سرچ کنی منوی کشویی.
حتما به نتیجه میرسی.
در ضمن اگه وقت داشتی هر روز چند صفحه از انجمن رو نگاه کن و به عنوان های تاپیک دقت کن شاید پروژه هایی باشه که شما بعضی از قسمت های اون استفاده کنین.
موفق باشید.

hrs192

Member
من یه چند دقیقه ای وقت داشتم این را ساختم
منو معمولی فقط با قابلیت showe/HIde
ببین بدردت میخوره داداش ؟
انشا الله وقت گیر آوردم کامل ترش را میزارم

پیوست ها

• project.rar
    35.2 کیلوبایت · بازدیدها: 32

itsonnet

New Member
من یه چند دقیقه ای وقت داشتم این را ساختم
منو معمولی فقط با قابلیت showe/HIde
ببین بدردت میخوره داداش ؟
انشا الله وقت گیر آوردم کامل ترش را میزارم

سلام دوست گرامی .... خیلی ممنون ..... راستش دقیقا میخواستم وقتی که روی converter کلیک میشه برنامه های کانورتری زیرش باز بشن نه روبروش ...... ولی همین که وقت با ارزشت رو گذاشتی و کار ما رو راه انداختی کلی واسه ما ارزش داشت .... دارم خودم کار میکنم که سایر بخش ها رو اونجوری درست کنم
فقط روی کانورتر که کلیک میکنی وبعدش میری روش اعداد 1 و 2 میمونه رو صفحه . چرا !!!!

hrs192

Member
سلام دوست گرامی .... خیلی ممنون ..... راستش دقیقا میخواستم وقتی که روی converter کلیک میشه برنامه های کانورتری زیرش باز بشن نه روبروش ...... ولی همین که وقت با ارزشت رو گذاشتی و کار ما رو راه انداختی کلی واسه ما ارزش داشت .... دارم خودم کار میکنم که سایر بخش ها رو اونجوری درست کنم
فقط روی کانورتر که کلیک میکنی وبعدش میری روش اعداد 1 و 2 میمونه رو صفحه . چرا !!!!
قربونت داداش
والا نمیدونم احتمالا محتوای تکس که تغییر کنه درست بشه چون اون اعداد احتمالا از مختصات گروب خارج شدن

itsonnet

New Member
سلام دوستان
یک مشکل که من دارم این هست که موقع نوشتن توضیحات در مورد نرم افزاری وقتی به یه عبارت انگلیسی میرسم ، اون عبارت جلوی متن فارسی نوشته نمیشه ..... میره اول خط مثلا اینجوری میشه :

یكی از پیشگامان قدرتمتند و مطرح در این زمینه كه همه با نام آن آشنا هستند نرم افزار CuteFTP Professional
.
.
.

CuteFTP Professional یكی از پیشگامان قدرتمتند و مطرح در این زمینه كه همه با نام آن آشنا هستند نرم افزار است

برای رهایی از این مشکل باید چیکار کرد دوستان ؟
مرسی

آخرین ویرایش:

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
قبلا مطلبی در این باره توی انجمن بود و ساده ترین راه اینه وقتی که متن انگلیسی رو نوشتید مثلا CuteFTP Professional

بیایید اول کلمه CuteFTP کلیک کنید یعنی قبل از حرف C بعد از اینکه مکان نما در اونجا قرار گرفت شروع به تایپ جمله فارسی

تون بکنید میبینید که حل میشه و مشکلی رو هم نداره

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
دوست عزیز با دقت این کار رو انجام ندادید من خودم الان انجام دادم و براتون پیوست کردم

در ضمن قبلا یه همچین بحثی تو انجمن بود دوستان دیگه راه حل های دیه ای رو هم پیشنهاد داده بودن مثل استفاده از ادیت باکس

پلاگین Epigrap 1.8 و ... ولی ساده ترین و بهترین راه همونی هست که من گفتم

پیوست ها

• Media1.zip
    625 بایت · بازدیدها: 13

جدیدترین ارسال ها

بالا