درخواست اطلاعاتی در مورد Scene در فلش

سلام خدمت همه دوستان.
یه سری اطلاعات در مورد Scene میخواستم بدونم .
به چه دردی می خوره و چه مزیتی هائی داره؟
با چه کدی میشه بین چند تا Scene جابه حا بشیم ؟(مثلا با زدن یک دکمه به Scene1 برویم و با زدن دکمهای دیگر Scene1 برگردیم)
چه جوری میشه یک Scene رو از انیمیشن حذف کرد .

amir_s

Active Member
Scene بیشتر برای سادگی کار هستش ! ... برای مرتب کردن قسمت های یک فایل فلش ! ...
با دستور gotoAnd* میشه بین Scene ها جابجا شد !

من که تاحالا از Scene ها استفاده نکردم ! ... فقط یک دفعه که چون فایلم بیشتر از 16000 فریم داشت میخواستم این کار رو بکنم که به کارم نیومد ! چون مثلا اگر Scene 1 بیست فریم داشته باشه ... فریم اول از Scene 2 میشه فریم شماره 21 !!!!!

Security9776

Active Member
منم مثل امیر آقا هیچ وقت از Scene استفاده نمی کنم . چون وقتی مووی کلیپ باشه دیگه Scene به درد نمی خوره . هم کار کردن با مووی کلیپ بهتره و هم کنترلش .....

tafrehzan

Member
اسکن در طراحی سایت کاربرد داره شما میتونین برای سایت هایی که از انیمیشن افکت استفاده می کنن و احتیاج به مدریت بهتر و کاملتری دارند و برای اینکه کارتون بهتر جواب بده از اسکن استفاده میکنن من خودم ازش زیاد استفاده می کنم چون باید برای طراحی فلش تو ایران کنترل خوبی برروی تمام قسمتهای سایت داشت
دستور رفتن به اسکن هم این هستش
gotoandplay("scane","frame")

Security9776

Active Member
tafrehzan گفت:
اسکن در طراحی سایت کاربرد داره شما میتونین برای سایت هایی که از انیمیشن افکت استفاده می کنن و احتیاج به مدریت بهتر و کاملتری دارند و برای اینکه کارتون بهتر جواب بده از اسکن استفاده میکنن من خودم ازش زیاد استفاده می کنم چون باید برای طراحی فلش تو ایران کنترل خوبی برروی تمام قسمتهای سایت داشت
دستور رفتن به اسکن هم این هستش

دوست عزیز ،
شما رو یه مووی کلیپ بیشتر تسلط داری تا روی یک Scene . !!!

amir_s

Active Member
به طور قطع استفاده از Mc خیلی راحت تره ! ... در ضمن ... به خدا تلفظش سن هست نه اسکن !!!

جدیدترین ارسال ها

بالا