درخواست اسکریپت ایستگاه

bazicity

Member
آقا من 100 میدم هر کی خواست بگه یا با ای دی من تماس بگیره
3 زبان فارسی و انگلیسی و عربی هستش

id yahoo:irscriptir

bazicity

Member
من اسکریپت رو 100 تومن میدم به سه زبان فارسی و انگلیسی و عربی است!

id yahoo:irscriptir

id_2pc

Member
khodetoon benevissid !!!

salam
aghaa in scripte istgah aslan chi hasttt
khob khodetoun benevissidehsh mage nemitoonid???
kassi demo sh raa dare neshoon bede rouye site bebinimesh
merci

zirebaran

New Member
هر کی ایستگاه را نمی شناخت با این تبلیغاتی که برای فروش و نصب اسکریپت های مشابهش داره میشه ، حتماً 100% با ایستگاه آشنا شده ، عجب تبلیغی برای ایستگاه شده
خداوکیلی فکرش را بکنید
راستی فریب قیمتهای کزایی 100 تا 350 فروشندگانش را نخورید ، مگر اینکه پول زیادی یا بادآورده داشته باشید
فکری فرای ایستگاه بکنید اگر می خواهید حداقل هزینه اولیه را دربیارید

siavashmusic

Active Member
هر کی ایستگاه را نمی شناخت با این تبلیغاتی که برای فروش و نصب اسکریپت های مشابهش داره میشه ، حتماً 100% با ایستگاه آشنا شده ، عجب تبلیغی برای ایستگاه شده
خداوکیلی فکرش را بکنید
راستی فریب قیمتهای کزایی 100 تا 350 فروشندگانش را نخورید ، مگر اینکه پول زیادی یا بادآورده داشته باشید
فکری فرای ایستگاه بکنید اگر می خواهید حداقل هزینه اولیه را دربیارید

دقیقا موافقم با شما. . . .
من یه سیستم نوشتم 5 ماه پیش با کلی امکانات خفن مثل ایستگاه اما از نظر سیستم کاملا متفاوت با امکانات و قابلیت های بروز اما حتی یک نفر هم از من نخرید میدونی چرا چون هر مشتری که میرسید صرفنظر از اینکه اصلا پروژه ایستگاه چیه فقط خواهان پروژه ایستگاه بود
با وجود اینکه من نسخه کامل میدادم . .

zirebaran

New Member
اسکریپ سایت تبلیغات و نیازمندیها

من اين اسكريپت رو ميدم 160 تومن با اسكريپت . در صورتي كه ايران پي اچ پي ميده 180 بدون اسكريپت . يعني اون فقط برات نصب ميكنه

دوست گرامی به علت تعدد و تشابه برنامه های مدیریت وب سایتهای تبلیغاتی شبیه ای س ت گاه
چنانچه ممکنه نمونه دمو یا تصویری از بخشهای مدیریت را معرفی کنید

آخرین ویرایش:

mojtaba-saleh

Active Member
سلام دوستان تا 2 روز دیگه اگه 3 نفر پیدا بشن هر کدوم رو 8 هزار تومن میدم :eek:

123456za

Member
سلام
من یک نمونه می خوام
فقط نمی خوام دو روز یک بار پول لایسنس بدم
مدیریت سیستم کاملی داشته باشه و ارزون
لطفا pm بذارید با قیمت و دمو

rasoooli

Member
من مدير سايت بازارچه.او.آر.جي هستم و از اسكريپت ايستگاه استفاده مي كنم

اگه نمي خواهي هزينه كني بهت پيشنهاد ميكنم از اسكريپت سايت http://www.niazonline.com/ استفاده كني

فقط 12 هزار تومان است

در مجموع چيزي نيست كه بخواهي برايش هزينه كني چون اگه بگردي متوجه مي شود كلي سايت ( كه با اسكريپت ايستگاه راه اندازي شده اند ) سايت خود را براي فروش گذاشته اند . ( اول كمي تحقيق كن )

با تشكر

اسکریپت نیازمندی های کالا و خدمات
توسط این اسکریپت قدرتمند شما به راحتی می توانید یک وب سایت تخصصی تبلیغاتی راه اندازی کنید.این اسکریپ از 3 دیدگاه قابل بررسی است:
1- از دید کاربری
2- از دید مدیریت
3- از دید کلی
*دید کاربری:
- هر کاربر در این سیستم پس از ثبت نام دارای پنلی یگانه می شود.کاربر از طریق پنل خود می تواند با پیمایش بخش های مورد نظر خود در وب سایت محصول خود را معرفی کند به این صورت که کاربر بعد از مشخص کردن شاخه ای که می خواهد محصولش در آن قسمت نمایش داده شود به صفحه قرار دادن توضیحات منتقل می شود که به کمک editor می تواند مشخصات و توضیحات را قالب بندی کند , در مرحله بعدی کاربر چند انتخاب دارد می تواند برای این که بازدیدکنندگان را با demo محصول آشنا سازد که دمو می تواند عکس , فیلم , سند{pdf,doc,...}باشد.کاربر عضو سیستم می تواند به راحتی به محصولات نظر بدهد ,رای بدهد , محصول را به دوست خود معرفی کند,محصول را bookmark کند ,محصول را چاپ کند , محصول را به فروش برساند,با سایر فروشندگان تماس داشته باشد و...
همچنین پنل کاربری دارای مشخصه خبر رسان فوری است یعنی شما امکان دارد بخشی از وب سایت را همیشه دنبال کنید ولی گاهی اوقات به دلیل بزرگ بودن حجم وب سایت قادر به بررسی همه تبلیغات نیستید,برای این که نظارت دقیق روی تبلیغات جدید داشته باشید تنها کافی است از طریق پنل کاربری شاخه ای که می خواهید زمان رسیدن تبلیغ جدید به شما اطلاع رسانی شود را انتخاب کنید هر وقت هم اطلاع رسانی از طریق ایمیل شما را اذیت می کند می توانید از اشتراک بخش مورد نظر کناره گیری کنید.
سیستم bookmark داخلی اسکریپت نیز بسیار پرکاربرد است , فرض کنید در یکی از شاخه های سایت هستید که هزاران زیر شاخه داشته و هر زیر شاخه نیز چندین زیر مجموعه! لذا بهترین راه جهت دسترسی به محصولات , اضافه کردن آن ها به لیست علاقه مندی های خودتان است,برای این کار شما می توانید هر محصول یا تبلیغی را که خوشتان می آید در قسمت توضیحات به لیست علاقه مندی های خودتان اضافه و آن ها را از طریق پنل کاربری خودتان مدیریت نمائید.
* دید مدیریت:
- امکان ایجاد شاخه و زیر شاخه به صورت نامحدود
- امکان قرار دادن تصویر برای هر شاخه و یا زیر شاخه
- امکان نمایش شاخه های یا زیر شاخه های سایت به صورت وب سایت Yahoo! یا demoz
- امکان تغییر مشخصه تمپلیت مربوط به هر شاخه یا زیر شاخه
- سیستم خبرنامه ,توسط این برنامه از کنترل پنل می توانید نامه ارسال کنید{نامه های این قسمت فقط به اعضایی ارسال می شود که در هنگام ثبت نام , عضویت در خبرنامه را پذیرفته باشند}
- امکان مدیریت کاربران شامل .ویرایش کاربر .مشاهده تبلیغات کاربر .توانایی فروشنده کردن یا خریدار کردن کاربر .امکان حذف کلی کاربر از سیستم .امکان جستجوی کاربر بر اساس تبلیغ,تاریخ ثبت نام و...
- سیستم مدیریت نظر به کاربر و محصولات
- سیستم تبلیغات بنر گرافیکی و متنی داخلی در خود وب سایت : در این قسمت مدیر می تواند به تعداد نامحدود بنر آپلود و مشخص کند که بنرها در چه قسمت های نمایش داده شوند مثلا صفحه اصلی,زیر header , زیر footer , در یک شاخه منحصر.همچنین مدیر می تواند مشخص کند که هر بنر برای چند کلیک , چند روز و چه تعداد بازدید نمایش داده شود.هر بنر دارای یک نام کاربری و کلمه عبور منحصر می باشد لذا تفکیک آن ها به آسانی انجام می شود , اگر به بنر های گرافیکی علاقه ندارید می توانید در فیلد دیگر این سیستم می توانید تبلیغات متنی قرار دهید در این قسمت javascript و html مجاز است پس به راحتی می توانید تبلیغات google,clicksor,adbrit,5rah,sooran و سایت های مشابه را قرار بدهید.نکته قابل توجه در این سیستم این است که نمایش تبلیغات به صورت تصادفی است لذا شانس نمایش هر تبلیغ برای هر کاربر با دفعات زیاد بسیار بالا می باشد.
- برنامه آمار گیر دقیق : با این سیستم می توانید آمار بازدیدهای هر قسمت از سایتتان را با جزئیات کامل شامل : نام صفحه , فایل فیزیکی صفحه , تعداد بازدیدهای کاربران عضو سایت , تعداد بازدیدهای مهمان,تعداد بازدیدهای کل,بازدید های مستقیم,refer ها و مشاهده راههایی که کاربران به سایت شما متصل شده اند و نمودار گرافیکی با جزئیات بازید به راحتی مشاهده کنید.
- سیستم قدرتمند تحریم یا همان ban ساز کاربران عضو.
- سیستم آمار گیری دقیق از تبلیغات که تعداد کل تبلیغات,کل کاربران,کل تصاویر,کل بخش ها,به همراه نمودار گرافیکی آن ها را نمایش می دهد.
- سیستم بررسی و ثبت تک تک رویدادهای سایت :به کمک این برنامه می توانید گزارشی دقیق از فعالیت های کاربران و مدیران سایت به همراه IP آن ها و تاریخ رویداد داشته باشید.این اطلاعات شامل این موارد می باشد:ورود به پنل کاربری,تماس شخصی با فروشنده,بازیابی پسور,معرفی و تماس با دوست,کاربر جدید,تبلیغ جدید,به روز رسانی تبلیغ,رتبه به تبلی

آخرین ویرایش:

meisam317

Member
دقیقا موافقم با شما. . . .
من یه سیستم نوشتم 5 ماه پیش با کلی امکانات خفن مثل ایستگاه اما از نظر سیستم کاملا متفاوت با امکانات و قابلیت های بروز اما حتی یک نفر هم از من نخرید میدونی چرا چون هر مشتری که میرسید صرفنظر از اینکه اصلا پروژه ایستگاه چیه فقط خواهان پروژه ایستگاه بود
با وجود اینکه من نسخه کامل میدادم . .

الان چند میدیش ؟

yaroo2

New Member
salam

سلام دوستان
اگه کسی اسکریپت 118ba118.net رو داشت من می خوام
قیمت ؟ پی ام ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا