درخواست اسپانسر هاست دائم

irlogo

Active Member
به نام خدا
سلام و درود بی پایان خدمت شما

باعث افتخار بنده هست که کمکتون کنم !
سرور های ما در کانادا هست gnax.net

Spy_Man

Member
سلام

من میتونم 50 مگابایت هاست + 2 گیگ پهنای باند + تمام امکانات بهتون بدم

دیتا سنتر هم آمریکا هست

iranmsb

Member
سلام من وبمستر سایت www.alilg.com که انگلیسی هست و هاست اسپانسر انگلیسی داره! هستم.
ولی دارم سایت جدیدی باز هم با موضوع بازی - نرم افزار و اسکریپت های تحت وب ولی کمپلت فارسی رو آنلاین میکنم به آدرس www.alilg.ir الان این آفلاین هست چون هاست نداره.
من دنبال هاستی هستم که alilg.ir رو برای چند سال اسپانسر بشه.
سایت 3 فهرست بیشتر نداره: صفحه نرم افزارهای کاربردی
صفحه بازی های آنلاین
صفحه دانلود اسکریپت های فارسی برای وبمسترها
بنر اصلا نمیتونم بذارم فقط مثل سایت alilg.com بالای صفحات سایت به اندازه یک بنر 468 در 60 متن تبلیغاتی هاست شما رو میتونم بذارم و یک خط هم در پایین سایت که نوشته میشه هاست شده توسط سایت فلان... خدم هم توی سایت تبلیغات و لینک و اینا میذارم برای خدم...

شکل و همه چیز سایت فارسی دقیقا مثل www.alilg.com میشه و فقط شامل برنامه ها و اسکریپت های فارسی رایگان میشه.
آمار سایت هم الان 0 هست چون دیروز دامینشو ثبت کردم.
آمار سایت هم فکر نمیکنم از سایت قبلیم http://whois.domaintools.com/alilg.com بیشتر بشه!

به هر حال من سایت بد نمیسازم! اگه موضوعی نداشته باشم بیخود سایت نمیزنم! برای alilg.ir هم برنامه دارم دیگه خدتون میدونید... :)
گفتم که چیزی شبیه به www.alilg.com میشه ولی فارسی الان هم روی لوکال آماده هست وقتی هاست مناسب پیدا کنم آنلاینش میکنم عجله ای ندارم...

مشخصات هاستی که احتیاج دارم هم ایناست:
2 گیگ ترنسفر
35 مگ فضا
1 دیتاباس mysql
پشتیبانی از php4 یا 5
و از همه مهمتر سریع باشه!
سرورش جای خیلی پرتی نباشه!

PM اینجا بذارید که واسم ایمیل بیاد. ( لینک ریـــــز ترافیک سایت قبلیمو میتونم pm کنم هر کسی خواست )
مرســـی

سلام
مشكلي نداره.
ما ميتونيم منابع رو در اختيارتون بزاريم.
اگه مايل بوديد تماس بگيريد.
محل سرورامون هم كاناداست

irlogo

Active Member
آقای رضوی من در خدمدتون هستم
هم هاست در داخل ایران و هم در کانادا

راستی ما از لحاظ فامیل پسر عمو هستیما !

جدیدترین ارسال ها

بالا