درخواست اسلایدشو خواهش میکنم زودتر به دادم برسید

raha_86

Member
سلام دوستان
من به یک اسلایدشو خیلی زیبا برای معرفی محصولات داخل یک سی دی مولتی مدیا نیاز دارم و میخوام بوسیله xml محصولات لود بشند و درصورتیکه داخل اون xml بشه اسم محصولات رو به فارسی هم نوشت خیلی عالی میشه
خواهش میکنم زودتر به دادم برسید
ممنون

Firepersian

New Member
کاش کاری از دست من برمیومد تا کمکتون کنم اما فکر کنم فلش بانک بتونه کمکتون کنه یا به پست بانک فلش 2 مراجعه کنید شاید مشکلتون حل بشه
موفق باشید

akherat

مدیر انجمن
سلام دوستان
من به یک اسلایدشو خیلی زیبا برای معرفی محصولات داخل یک سی دی مولتی مدیا نیاز دارم و میخوام بوسیله xml محصولات لود بشند و درصورتیکه داخل اون xml بشه اسم محصولات رو به فارسی هم نوشت خیلی عالی میشه
خواهش میکنم زودتر به دادم برسید
ممنون

این یه انجمن خیره نیست
لطفا مبلغ و زمان رو که میخوایید در پست تون وارد کند در غیر این صورت پست شما حذف میشه

شما میتونید به نوشتن گالری یپردازید هر جا که مشکل داشتید سوال کنید

کسی به شما کاره آماده نخواهد داد :rose:

اگر هم کسی خواست به صورت رایگان کاری برای شما انجام دهد فقط و فقط در پیغام خصوصی

با تشکر

raha_86

Member
با عرض پوزش فکر میکنم پستم رو اشتباها در این قسمت نوشتم

من فقط یه تمپلیت اسلایدشو با xml فارسی میخاستم که تمپلیت زیاد هست ولی با xml فارسی پیدا نکردم

mehdadoo

Member
قوانین رو نمیدونم، اما اگر واقعا از پیدا کردن پاسخ برای مشکلت نا امیدی و احتمالا این برات گرون تموم میشه، اون وقت میتونی به استدیوی ما بیای و حضوری روش کار کنیم. این البته رایگان است به شرط اینکه بیلیارد خوب بازی کنید!

آخرین ویرایش:

FlashBank

کاربر فعال
با سلام .

در این پست چی میگذره من نمیدونم ./

کلا از بالا تا پایین اسپم .

شما اگه با فلش کار نکردین مجبورین یه نمونه انگلیسی رو فارسی کنید دوسته من .

موفق باشید .

mehdadoo

Member
البته نظر شما اینه که نمونه انگلیسی باید فارسی بشه.
ایشون که با xml آشنایی دارند، من میتونم ماهیگیری رو در یک ساعت کامل بهشون یاد بدم. استفاده از نمونه انگلیسی فقط یک راه هست، نه اونقدر قطعی که وقت سایرین برای پاسخ اسپم تلقی بشه.

"موفق باشید"

جدیدترین ارسال ها

بالا