درخواست اخراج يك كاربر خاطي از اين سايت ...

شما هم با اخراج =royal= موافقيد ؟

• مجموع رای دهندگان
    6
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masih

Well-Known Member
Masih-Evanescence گفت:
=royal= گفت:
چه فرقي ميكنه؟
فش فشه حالا چه فرقي ميكنه تو پيغام خصوصي باشه يا توي تاپيك تازه اگه خودت بري و نگاه كني ميبيني كه
اون هم توي اون تاپيك به من فش داده و من چيزي
نميگم و دارم بحث رو تموم ميكنم
و بازم از همه معذرت خواهي ميكنم
با اين كه من اول شروع نكردم
ولي ميبينم كه اي بابا تو ول كن قضيه نيستي

پيغام خصوصي جايي هست كه همه قادر به خوندنش نيستن و فقط صاحب صندوق ميتونه اون پيغام رو ببينه. از طرفي هيچ قانوني براي كنترل پيغام‌هاي خصوصي وجود نداره. در بدترين حالات ممكن كاربر ناراضي ميتونه از خوندن پيغام صرف‌نظر كنه و موضوع رو به مدير سايت اطلاع بده. اما در يك انجمن تمام كاربران امكان ديدن پيغام‌ها رو دارن. پس توهين به يك نفر يعني توهين به شخصيت؛ شعور و فهم تمام اعضاي انجمن.
اينكه كسي به هر دليل نخواد يك برنامه؛ يك لينك يا هر چيز موردنظر شما رو بهتون بده دليل بر اين نميشه كه شما با اين رفتارتون وجهه يك انجمن رو زير سوال ببريد.

مسيح.

فقط براي اينكه بدوني كه تمام اين چيزهايي كه ميگم حرفهايي هست كه در مورد همه ميگم و فرقي هم نداره كه تو باشي يا دوست صميمي خودم و يا حتي كسي كه از من بدش مياد بهت بگم كه تا اين لحظه كه دو نفر مخالف رفتنت هستند يكيشون منم!! اون يكي هم فكر كنم خودتي! :lol:

به نظرم بهتره هرچه زودتر با يك پيغام خصوصي از دل سامان همه چيزو دربياري.

مسيح.

=royal=

Member
خوب بلاخره رضايت دادي و يقه ي مارو ول كردي
ميخواستم اولش يه كابر ديگه بشم
ولي چون فكر ميكنم ديگه مشكلي نباشه
و همه چي حل شده باشه

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

دوستان دسترسي =royal= قطع نميشه ! من خودم اون تاپيك رو حدود 1 ساعت بعدش ديدم و سريع به آرشيو فرستادم كه كسي نبينه... به =royal= چون دفعه اولي هستش كه اين كار رو كرده فقط يك تذكر ميدم

و اما شما مهرداد جان .. اصلا اجازه بر گذاري نظر سنجي براي اخراج يك كار بر رو نداشتين! اگر از كسي شاكي هستي ميتوني پيغام خصوصي بفرستي كه پيگيري كنم همونطوري كه الان روزانه خيلي ها اينكارو ميكنند و اين كار شما يك توهيني به ايشون و تمامي كاربران هستش... اين دفعه دومي هستش كه پيغام خصوصي رو بصورت عمومي اعلام ميكني :wink: لطفا مراعات كن چون دفعه سوم مجبورم دسترسيتو ببندم...

اين تاپيك قفل شد و تا 2 روز ديگه به آرشيو منتقل ميشه

مجيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا