درخواست آموزش

hesam_dj10

Active Member
سلام
من یه آموزش ساخت حیوانات مثل سگ ، گرگ ، ببر و ....... میخواستم
البته مهم نیست با چی باشه
3d max
maya
z brush
......
اگه میشه فیلم باشه بهتره
اگه لینک دارین لطفا بزارین
ممنون

hesam_dj10

Active Member
اگه فیلم نیست مشکلی نیست
اگه یه عکس برای طراحی هم باشه کارم راه میوفته
هر چی تو اینتر نت گشتم نبود
گفتم شاید شما داشته باشین
ممنون

hamidroosta

Active Member
حسام جان ازیوتوب دانلود کن...با لاتین سرچ کنی بهتره..البته اگراینترنتت خوبه والا راحت یه بسته اموزش مدلینگ را خریداری کن نهایتا 30 هزارتومان بشه... ولی ارزش داره

hesam_dj10

Active Member
حسام جان ازیوتوب دانلود کن...با لاتین سرچ کنی بهتره..البته اگراینترنتت خوبه والا راحت یه بسته اموزش مدلینگ را خریداری کن نهایتا 30 هزارتومان بشه... ولی ارزش داره

خاک به سرم از شما بعیده!!!! :shock:
اگه به مدیر نگفتم!!!!!!!!
این سایتای خاک بر سری چیه میگی!!!!:green:
میری جهنم ها!!!!:evil:
چشم
ممنون از اینگه جواب دادی

راستی شما کدوم بسته رو پیشنهاد میکنید
2000 تا بسته هست
آدم نمیدونه کدومه بگیره
توضیحاتشونم خوندم ولی ......
اگه خودتون پیشنهادی دارین لطفا بگین

hamidroosta

Active Member
اموزش های دیجیتال تاتورز خوبه ..من قبلا مشاهدشون کردم..خوبه..حسام جان همشون خوبه بستگی به همت خودت داره که بعد از مشاهده فیلمها خوب کار کنی یانه...

mayatuts

New Member
اگه شما انگلیسیت خوبه digital tutors رو بگیر. یه سری آموزش gnomon هم هستش که مال تقریبا حرفه ای هاست چون ویدیو هاش طولانیه و خسته کنندست و بعضی وقتا حتی از بلو پرینت هم استفاده نمیکنه! gnomon هم انگلیسیه ! من پیشنهادش نمی کنم همون digital tutors خیلی بهتره.

اینم چند تا عکس از حیوانات که گفتی کارتو راه میندازه! عکسارو خودت باید تنظیم کنی!
یه فایل rar هست که توش 5 تا عکس هست تو اکانت persiangig خودم آپلود کردم :
لینک دانلود

لینک دوم هم همون لینک اوله یه جوری الان نوشتمش که اونایی که عضو نیستن هم بتونن ببیننش:
maaaaan.persiangig . com/animals.rar

شما که عضو نیستید لینک رو تو مرورگرتون copy paste کنید بعد فاصله بین کلمات تو لینک رو حذف کنید . بعد enter کنید.

اگه چیز دیگه ای خواستی بگو شاید داشته باشم! فقط حجمش زیاد نباشه!

آخرین ویرایش:
آموزشهای زبان انگلیسی نیازی به بلد نبودن زبان انگلیسی ندارن! چون با همون دیدن آدم یاد میگیره

hesam_dj10

Active Member
سلام
ببخشید که بعد چند وقت باز این تاپیک رو آوردم رو....
اخه دو ماهه دیگه دارم میرم یه جایی که تا دو سال به کامپیوتر دسترسی ندارم....(حالا حدس بزنین کجا.....)
میخاستم یه چند تا لینک آموزش ویدویی مایا بزارین تا این دو ماه آخر رو حال کنم
البته اگه میشه حجمش زیاد نباشه
یه جورایی تاتوریال باشه نه آموزش کامل
ممنون

دوست عزیز سربازی بدبختیه . خداوند بهت صبر بده . به نظر من آموزش realflow 2013 رو ببین هم سرگرمی هم حال می کنی . cgpeer هم داره .
یه نکته برادرانه هم بگم سربازی که رفتی تحت هیچ شرایطی کم نیار من سربازیم سه سال شد چون چند بار فرار کردم . اگه کهریزک بیفتی خیلی سخت میگیرن ( البته آموزشی ) . به جز بیرجند بقیه جاها قشنگ جونت رو در میارن تازه هیچی پول نمیدن فحش هم می دم ولی تجربه جالبی موفق باشی

hesam_dj10

Active Member
دوست عزیز سربازی بدبختیه . خداوند بهت صبر بده . به نظر من آموزش realflow 2013 رو ببین هم سرگرمی هم حال می کنی . cgpeer هم داره .
یه نکته برادرانه هم بگم سربازی که رفتی تحت هیچ شرایطی کم نیار من سربازیم سه سال شد چون چند بار فرار کردم . اگه کهریزک بیفتی خیلی سخت میگیرن ( البته آموزشی ) . به جز بیرجند بقیه جاها قشنگ جونت رو در میارن تازه هیچی پول نمیدن فحش هم می دم ولی تجربه جالبی موفق باشی

یا ابوالفضل...... با این تعاریف شما نرم بهتره!!!!!
حسابی ترسوندیم!!!
.
.
.
ممنون از راهنماییت
.
.
.

اگه لینک دانلود رو بزاری ممنون میشم

حقایق رو گفتم هر کسی هم رفته باشه قبول می کنه . خودت هم بعدا قبول می کنی ولی اگه سختی زیاد کشیده باشی آخ نمیگی مثلا بچه های سیستان سربازی براشون هتل بود یکی بود چهار سال اضافه داشت . لینک دانلود هم قرار دادم
http://cgpeers.com/torrents.php?id=27549&torrentid=27414#torrent27414

hesam_dj10

Active Member
حقایق رو گفتم هر کسی هم رفته باشه قبول می کنه . خودت هم بعدا قبول می کنی ولی اگه سختی زیاد کشیده باشی آخ نمیگی مثلا بچه های سیستان سربازی براشون هتل بود یکی بود چهار سال اضافه داشت . لینک دانلود هم قرار دادم
http://cgpeers.com/torrents.php?id=27549&torrentid=27414#torrent27414

شرمنده ... مطمئنی لینک درسته یه سایت فیلتر نیست چون نه توی لینک میره نه توی خود سایت؟

بابا نترسونیدش! خدائیش من خدمت حال کردم! با این که نیروی انتظامی بودم. فقط اونجا رفتی نترس، به هیچ کس رو نده ولی احترام فرمانده ات رو فقط داشته باش

جدیدترین ارسال ها

بالا