درخواست آموزش کرک fume fx 3.0

elya3

Well-Known Member
من این پلاگینو نصب میکنم اصلا کرکشو باز نمیکنه دوبارم از دو منبع دانلودش کردم همینطوره بعدشم میرم تو مکس ازم سریال میخواد کمک کنید ممنون میشم تازه دعاتونم میکنم:rose:
11.JPG12.JPG

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلاممن ورژن 2013 ـش رو ندارم بذار دانلود کنم بهت میگم رفیق

mht8181

Member
زمانی که پلاگینو نصب کردی قبل از اینکه وارد پوشه ی کرک بشی ابتدا به قسمت C:\Program Files (x86)\AFLICS\ میری و فایل AfterFLICS.exe رو به صورت Run as administrator اجرا می کنی. تو پنجره ی باز شده به قسمت service menu رفته و stop رو میزنی و پنجره رو می بندی. بعد محتویات پوشه کرک رو در همون قسمت کپی می کنی و دوباره AfterFLICS.exe رو به صورت Run as administrato اجرا می کنی و به قسمت service menu رفته و restart رو میزنی.
سپس مکس رو باز می کنی و زمانی که در مورد authorization پرسید choose manual activation رو انتخاب کرده و اطلاعات دلخواه وارد می کنی.
موفق باشی

آخرین ویرایش:

3D Art

Member
لطفا از عنوان مناسب برای ایجاد تاپیک استفاده کنید ...
عنوان تاپیک رو عوض میکنم

elya3

Well-Known Member
زمانی که پلاگینو نصب کردی قبل از اینکه وارد پوشه ی کرک بشی ابتدا به قسمت C:\Program Files (x86)\AFLICS\ میری و فایل AfterFLICS.exe رو به صورت Run as administrator اجرا می کنی. تو پنجره ی باز شده به قسمت service menu رفته و stop رو میزنی و پنجره رو می بندی. بعد محتویات پوشه کرک رو در همون قسمت کپی می کنی و دوباره AfterFLICS.exe رو به صورت Run as administrato اجرا می کنی و به قسمت service menu رفته و restart رو میزنی.
سپس مکس رو باز می کنی و زمانی که در مورد authorization پرسید choose manual activation رو انتخاب کرده و اطلاعات دلخواه وارد می کنی.
موفق باشی
سلام ممنون کرک شد با آموزش شما، از لطفتون سپاس گذارم خیلی مردی دمت گرم

جدیدترین ارسال ها

بالا