درخواست آموزش کرک نرم افزار nuke به زبان ساده (سوال)

ssdsajad

Active Member
سلام از یه سایت ایرانی نمیدونم اسمشو بگم یا نه نرم افزار nuke 7.0 v6 دانلود کردم ..متن کرک کردنشو خوندم قبلا نسخه های قبلیشو کرک کردم و زیاد هم خنگ نیستم اما یه کم توضیحاتش پیچیده بود .لطفا به زبان فارسی و ساده یه نفر توضیح بده روش کرک کردنشو................. محتویات دانلود شده ...1. setup نرم افزار ....2. FLT7 ووو xf_foundry.lic و rlm.foundry.exe

read me آموزشی داره .. اما یه کاری رو گفته انجام دهید اما روش انجامشو نگفته

yas_d

Member
1.نصب برنامه
2. نصب FLT7
3.قطع کردن Foundry License Server = از توی Task Manager به قسمت Services برید و اونجا روی Services کلیک کنید و داخل بخش, Foundry License Server رو استاپ‌ کنید
4.Copy the cracked rlm.foundry.exe over the original one (C:\Program Files (x86)\The Foundry\\LicensingTools7.0\bin\RLM\rlm.foundry.exe"
5.توی این مرحله شما باید یک متن تکست (xf_foundry.lic ), (HOST_NAME MAC_ADDRESS PORT) رو ادیت کنی‌ یعنی‌ به ترتیب اسم رایانه که معمولان مشخص هستش کافی‌ Computer name رو از Properties نگاه کنید و بنویسین به جای Host بد نوبت میرسه به Mac_Address این رو هم برید داخل Network and Sharing Center کامپوترتتون و اگه از سیستم LAN استفاده می‌کنید روی Local Area Connection کلیک کنید حالا اگه Wireless هستید باز گزینه‌ای که کنار Connection هست رو باید کلیک کنید - حالا از پنجره‌ای که باز می‌شه توی تب جنرال Details رو کلیک کنید روش و توی این پنجره دنبال Physical Address بگردید هرچی‌ جلوش نوشته Mac Address شما هست و بدون دش این رو کپی‌ کنید توی Macc Address (بدون دش یعنی‌ خط‌های بینشون رو پاک کنید) حالا نوبت به Port میرسه که به صورت پیش‌فرض 5053 رو میتونید وارد کنید
masalan:
esme pc 34545fi44 5053

6.Copy the xf_foundry.lic to C:\ProgramData\The Foundry\RLM.
7.Restart RLM Server you can do that from services or just with Foundry License Utility (the best way to check logs and infos)
Select RLM Server and Click on Start Server
= از توی Task Manager به قسمت Services برید و اونجا روی Services کلیک کنید و داخل بخش, Foundry License Server رو Start کنید

Done

ssdsajad

Active Member
مراحلشو هم طی کردم اما وقتی نرم افزار را باز میکنم میگه license پیدانشد. :(

ssdsajad

Active Member
Error connecting to "rlm" server

Connection attempted to host: "???" on port 0

No server in license file (-112)

ssdsajad

Active Member
این ورژن جدید سرعت رندرش بالاتره؟؟

من نسخه ی 6.3 ورژن 1 دارم

اصلا به نظرت من این نسخه جدیدوتلاش کنم واسه نصب؟؟

yas_d

Member
من باهاش کار نمیکنم اما خوب از نسخهٔ ۶ تا ۷ تغییرات زیادی بوده مطمئنا

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خیلی چزای خوب توی ورژن 7 اضافه شده. مخصوصا اینکه توی ویوپورتش و پلیرش و بعضی جاهای دیگش از GPU استفاده کی کنه تو این ورژن.
ورژن 7.0 V4 رو دانلود کن. از CGPersia می تونی لینکاشو پیدا کنی. اون اتو اکتیور داره به راحتی اکتیو میشه.

ssdsajad

Active Member
خیلی چزای خوب توی ورژن 7 اضافه شده. مخصوصا اینکه توی ویوپورتش و پلیرش و بعضی جاهای دیگش از gpu استفاده کی کنه تو این ورژن.
ورژن 7.0 v4 رو دانلود کن. از cgpersia می تونی لینکاشو پیدا کنی. اون اتو اکتیور داره به راحتی اکتیو میشه.

اتو اکتیور را داری؟
اصلا داریم؟؟ :)
لینک اتواکتیورا بده اگه داری
ممنونم دوستان yas و amin اما خیلی حیف شد نتونستم کرک کنم ! اولین باره که شکست میخورم !!

Amin 4D

بفرمایید دوست من.

پیوست ها

• Nuke auto activator.rar
    26.6 کیلوبایت · بازدیدها: 225

Amin 4D

ببخشید. اوکی شد.

پیوست ها

• Nuke auto activator.rar
    26.6 کیلوبایت · بازدیدها: 292

ssdsajad

Active Member
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآ ......آه..........بیا وسط............آآآآآآآآآآ نسخه ی ver 6 را هم کرک کرد ..در پوست خودم نمیگنجم ..ممنونم شدید ...آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ ..بیا

آخرین ویرایش:

joonamos

New Member
سلام ببخشید یک سوال داشتم
این نرم افزاری که برای اتو اکتیو (Nuke auto activator.rar) نیوک گذاشتید آیا نسخه مک هم داره من از کجا میتونم پیدا کنم

چون من هم همین مشکل دارم ولی در سیستم عامل مکینتاش البته در فایل راهنمای کرک تفاوتی بین ویندوز مک وجود نداره من تو کرک کردن موفق نبودم

خیلی ممنون از راهنماییتون

arman_pier

New Member
سلام من متاسفانه مشكل عجيبي دارم، وقتي flt manager نصب ميكنم آخرش مينويسه cannot execute net.exe و جاشم ميزنه تو درايو c و پوشه ويندوزو فلان!
در صورتيكه من ويندوزم رو درايو h هستش!
درواقع مشكلي كه من دارم با نصل flt manager هستش ، كسي ميدونه من چكار كنم تا درست نصب شه؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

ALI V8

Active Member
دوستان یکی با زبان ساده و یا اگر هم شد با تصاویر نحوه کرک کردن Nuke 8 رو توضیح بده خیلی سخته...ممنون

ALI V8

Active Member
مشکل در کرک کردن Nukex 8.0 v06
این پیغام قبل از باز شدن نرم افزار:
عکس:

erro%20nuke%202.jpg

اینم موقع کرک کردن که اصلن تبِ FLEXlm استارت نیست که من استاپش کنم و وقتی م استرتش رو میزنم اررور میده
عکس:

error%20nuke.jpg

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا