درخواست آرم کانون وکلا

nima_dsnr

کاربر VIP
سلام به همه استادان گرامی
من به یه آرم کانون وکلای دادگستری با کیفیت خوب احتیاج دارم. برای تابلو می خوام. توی انجمن کرل هم وکتور شده اش نبود. هر چی سایزش بزرگتر باشه بهتره. لطفا هر کی داره زودتر بذاره که ...
هی نخوری زمین. نه بابا اینقدر عجله نکنید !!! :-?

این هم نمونه اش با کیفیت خراب :
21l0ft2.jpg

mefisto

New Member
آرم کانون وکلا

من هم به این آرم نیاز فوری دارم
و با کیفیت خوب آن را نتوانستم پیدا کنم اگه پیدا کردین به من هم یه خبر بدین

nima_dsnr

کاربر VIP
سلام پسرم...
خوبی بابایی؟
ورودت رو به مجیدآنلاین تبریک میگم . این برای تو
281.gif

ولی گلم سعی کن از این به بعد به تاریخ بالای هر پست نگاه کن اگه بیشتر از 1 هفته ازش گذشته بود بی خیالش شو بزار زیر خاک بپوسه. دیگه نیارش بالا !
این کار هم باعث میشه تاریخ میلادی یاد بگیری هم قوانین رو رعایت کرده باشی.
61.gif

captainb2

New Member
سلام با اجازه من میخوام این زیر خاکیه پوسیده شده رو یخورده تغیرات بدم چو ن کسی ازش جوابی نمی گیره من چند وقت به سختی دنبال این آرم با کیفیت خوب بودم پیدا نکردم محبور به اجراش شدم فایل freehand هست منم تازه عضو شدم امید وارم این زیر خاکی به درد کسی بخوره با تشکر از نیما و عرضخواهی از ایشون

پیوست ها

• logo Vokala.rar
    166.6 کیلوبایت · بازدیدها: 736

nima_dsnr

کاربر VIP
دوست گلم این تاپیک مال نزدیک به 4 سال پیشه ها!
این آرم رو هم با فری هند خودم تو تاپیک آرمهای انجمن کرل گذاشتم.

captainb2

New Member
بله منم گفتم زیر خاکیه ولی موضوع اینه حتی با جستجو هم من این لوگو رو پیدا نکردم دیگه از من که گذشت ولی گفتم اگر کسی به مشکل من بر خورد اینجا تو تایپیک 4 ساله جوابشو پیدا کنه خلاصه شرمنده اقا نیما:wink:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
چون قصدتون کمک بوده مشکلی نداره ولی از این به بعد لطف کنید و یک تاپیک جدید ایجاد کنید و داخل اون تاپیک
موضوع رو دنبال کنید. و نهایتا توی همون تاپیک یک لینک به تاپیک قدیمی (مثل این تاپیک) بدید.

جدیدترین ارسال ها

بالا