درخاست نمایشگر تعداد بازدید

سلام به بچه های طراح وب
یه شمارشگر تعداد بازدید ساده که فقط عدد رو نشون بده و البته بشه گفت از چه عددی شرو به شمارش کنه و بشه فنتو رنگشم عوض کرد، دیگه...، و بتونه تعداد دانلود فایلی رو زیرش نشون بده ... و کاملا آماده باشه برای تغییر دادن. چقدر میشه هزینش ؟ php یا java ؟

Mohammadreza

Well-Known Member
اينكه بخوايد تعداد دانلود فايل رو نشون بده ، نميشه ، مثل اين
کد:
 www.site.com/file.zip
ولي ميشه ريدايركت كنيد به فايل اون ريدايركت رو بشماره ، كه چقدر ريدايركت شده !
کد:
www.site.com/download.php?file=file.zip

ممنونم از توجهتون ولی من کارم مربوط به فیلمه و چیزی از ریدایرکت نمیدونم ولی فک میکنم منظورتون اینه که دانلود رو به یه صفحه دیگه موکول کنیم و تعداد باز شدن اون صفحهرو بشماریم ، خب در اون صورت آیا عدد شمارش شده تو صفحه اصلی نمایش داده میشه ؟ زیر همون کلید دانلود ؟ و ضمنا این فایلهای زیپی که گزاشتینو نتونستم دان کنم.. نمیدونم چرا.. ممنون میشم اگه ناشی گری منو صبر کنید ...

برای کسایی که تازه این بحثو باز میکنن سوالمو تکرار میکنم :
یه شمارشگر تعداد بازدید ساده ، که فقط عدد رو نشون بده و البته بشه گفت از چه عددی شرو به شمارش کنه و بشه فنتو رنگشم عوض کرد، دیگه...، و بتونه تعداد دانلود فایلی رو زیرش نشون بده ... و کاملا آماده باشه برای تغییر دادن. چقدر میشه هزینش ؟ php یا java ؟ و اگه مجانی هم باشه که خدا خیرتون بده :wink:

Mohammadreza

Well-Known Member
خب در اون صورت آیا عدد شمارش شده تو صفحه اصلی نمایش داده میشه ؟
منظور از ريدايركت اينه كه با جاي اينكه لينك مستقيم بديد ، لينك با يه واسطه ميديد و هيچ فرقي نداره !

خب در اون صورت آیا عدد شمارش شده تو صفحه اصلی نمایش داده میشه ؟ زیر همون کلید دانلود ؟
بله ميشه !

ضمنا این فایلهای زیپی که گزاشتینو نتونستم دان کنم.. نمیدونم چرا..
مثال زدم عزيزم ،
منظورم اين بود در صورتي كه بخوايد فايل رو براي دانلود بزاريد مثلا به جاي آدرس اولي بايد از آدرس دومي استفاده كنيد !
شباهت ها و تفاوت اولي و دومي رو دقت كنيد !

اين در مورد شمارش كليك ها بود ،

در مورد شمارش صفحه هم كه كار ساده اي هست !

موفق و مؤيد باشيد

ممنونم از راهنماییتون و فک میکنم متوجه شدم ولی من هنوز به خاستم نرسیدم ، همونطور که گفتم من کارم چیز دیگه ایه که اگه به نمونه کارهام نگاه کنید متوجه میشید ، این کدرو برای سایتم میخام پس درخاستمو تکرار میکنم :
یه شمارشگر تعداد بازدید ساده ، که فقط عدد رو نشون بده و البته بشه گفت از چه عددی شرو به شمارش کنه و بشه فنتو رنگشم عوض کرد، دیگه...، و بتونه تعداد دانلود فایلی رو زیرش نشون بده ... و کاملا آماده باشه برای تغییر دادن. چقدر میشه هزینش ؟ php یا java ؟ و اگه مجانی هم باشه که خدا خیرتون بده :wink:

آخرین ویرایش:

tvforirani

New Member
كد تعداد بازديد كننده

آقا اينو برات نوشتم فقط براي بازديد كله يكم توش تغيير بدي مي براي همه كار ميشه استفاده كرد كمك هم خواستي بگو بهت بگم

پیوست ها

• www.rar
    955 بایت · بازدیدها: 9
ممنونم، ولی من طرز استفادشو نمیدونم! تو سایتهای خارجی هم همچین فایلهایی بود ولی نوع استفادشو نمیدونم .. اگه طرز استفادشم بگین ممنون میشم

آخرین ویرایش:

hooom

Member
سلام سایت www.اسکریپت.com رو ببینید یه اسکریپت گذاشته برای دانلود ! که کارش همونیه که شما میخواید تنها کافیه اینکلودش کنید !

ممنونم ... هووم عزیز از بابت معرفی سایت، باید طرز استفادشم یاد بگیرم...

hooom

Member
کاری نداره ! شما تنها باید صفحه مورد نظر را اینکلود کنید !

PHP:
<?php include "file.php"; ?>

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا