درخاست نمایشگر تعداد بازدید

سلام به بچه های طراح وب
یه شمارشگر تعداد بازدید ساده که فقط عدد رو نشون بده و البته بشه گفت از چه عددی شرو به شمارش کنه و بشه فنتو رنگشم عوض کرد، دیگه...، و بتونه تعداد دانلود فایلی رو زیرش نشون بده ... و کاملا آماده باشه برای تغییر دادن. چقدر میشه هزینش ؟ php یا java ؟

سلامت باشین
حرفه من چیز دیگست قربان اگه میدونستم CMS چیه که حلش میکردم البته فک میکنم منظورتون همون لینوکسو ویندوزه یا phpو اینا دیگه ها ؟
خب php و لینوکسه فک کنم ...

درخاستم رو برای افرادی که تازه این بحثو میبینن تکرار میکنم :
یه شمارشگر تعداد بازدید ساده ، که فقط عدد رو نشون بده و البته بشه گفت از چه عددی شرو به شمارش کنه و بشه فنتو رنگشم عوض کرد، دیگه...، و بتونه تعداد دانلود فایلی رو زیرش نشون بده ... و کاملا آماده باشه برای تغییر دادن. چقدر میشه هزینش ؟ php یا java ؟ و اگه مجانی هم باشه که خدا خیرتون بده :wink:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
بحث هزینه نیست.
CMS همان برنامه وب سایت پویایی هست که شما از آن استفاده می کنید.
معمولا این برنامه ها به طور خود کار این امکان رو دارند.
می توانید از سایت آمار بسیار پر قدرت netstat.net استفاده نمایید.
آما چگونه می توان توسط این سایت آمار دانلود را بدست آورد، بنده چندان اطلاعی ندارم.

لطفا نام سایت خود را جهت راهنمایی بیشتر بفرمایید.
پاینده باشید

مسیر سایت من تو امضام هم هست : VFX8
تو گالری زیر هر آیکون اگر یه شمارنده دانلود باشه خیلی خوب میشه ، البته نه برای کارای الان :wink: ! یه کارای جدیدی دارم که برای اونا باید بزارم

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
شما می تونید یه سری اسکریپت مربوط به آمار گیری رو در سایت زیر پیدا کنید :
کد:
http://www.hotscripts.com/
در بخش جستجوی این وب سایت می تونید با جستجوی عبارت های زیر به نتیجه دلخواه خود و اسکریپت های مورد نظر برسید :
متن شماره 1 :
کد:
Download Counter
متن شماره 2 :
کد:
Hit Counter
از جستجوی گوگل هم می تونید استفاده کنید .
موفق باشید .

تقریبا چیزایی بچه های سایت دادن و چیزایی دانلود کردم ، با تشکر از همگیتون ولی مشکل استفادشه ! توی دریم ویور سایتمو ساختم و سایتی کاملا سادس که میتونید ببینید VFX8 شمارشگرو برا تعداد دانلود نمونه کارام میخام ، سایتی پیدا کردم خارجی که آدرس سایتو میگیره و به راحتی یه شمارشگر بهت میده یعنی کدی میده که توی html میزاریو شمارشو شورو میکنه ولی سایت PHP رو بخودت نمیده ، حالا من اون کدی رو میخام که باید توی دریم ویور بزارم ، دوستی گفت که اینو باید بزارم :

<?php include " Counter.php" ; ?>

ولی هیچ اتفاقی نمیوفته یعنی من نمیدونم کجا بزارمش ، اگه لطف کنین جایی مثل چت راهنماییم کنید ممنون میشم ، ID من : SBlueEagle

mtc

New Member
با سلام
عزیز این چیزی که نوشتی یک فیل PHP رو در صفحه خودت وارد میکنه . من سایتت رو دیدم اصلاً سرورت php رو پوشش نمیده ...
برای اینکار بهتره که ببینی اول ببینی که سرورت چه زبانی رو برات آزاد گذاشته و آیا دسترسی به پایگاه داده داری یا نه بعدش اگه جواب مثبت بود میشه این شمارنده رو برات ایجاد کرد .
موفق باشی ...

ممنونم ولی من فرم ارسال ایمیلم رو که PHPه البته یه فایل php بود و دو html تو سایت گزاشتم همینطوری ، حالا هم چیزایی که دان کردم برا این مورد phpن و یه html میخام براشون که بتونم به سیتم ربتشون بدم ، اگه کسی بتونه یه صفحه صفید با یه شمارنده خالی برسونه بهم فک کنم کارم حل بشه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا