درباره نحوه ساخت PlugIn برای MMB و مسائل مربوطه

aff - SEvEN

Banned
آقا سيلور سلام ... شبتون بخير .
آقا سيلور من اين SDK رو که فرمودين ندارمش . از کجا ميتونم دنلودش کنم ؟
بعدشم من تصور مي کنم سي پلاس پلاس مناسبترين سازه رو براي plugin نويسي به ما ميده البته براي mmb تنها نه بلکه همه موارد .
در مورد کتاب هم منابع زيادي در اختيار دارم . اون مشکلي نيست .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
البته اينم بگم که من بلافاصله به محض اينکه ازش سر در بيارم نمي تونم شروع به plugin نويسي کنم چون کارهاي زيادي در دست دارم براي انجام دادن اما روش وقت هاي بيکاريم کار ميکنم .
متشکرم از شما .

Little-Demon

Well-Known Member
SDK Expension Kit
اینو اگه سرچ کنی و یه ام ام بی هم بزاری کنارش توپه .....من خودم دارمش ...یه پی دی اف هست ولی حجم بالایی داره...اگه لینکی دیدم برات میزارم

silvercover

کاربر متخصص
آقا سيلور سلام ... شبتون بخير .
آقا سيلور من اين SDK رو که فرمودين ندارمش . از کجا ميتونم دنلودش کنم ؟
بعدشم من تصور مي کنم سي پلاس پلاس مناسبترين سازه رو براي plugin نويسي به ما ميده البته براي mmb تنها نه بلکه همه موارد .
در مورد کتاب هم منابع زيادي در اختيار دارم . اون مشکلي نيست .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
البته اينم بگم که من بلافاصله به محض اينکه ازش سر در بيارم نمي تونم شروع به plugin نويسي کنم چون کارهاي زيادي در دست دارم براي انجام دادن اما روش وقت هاي بيکاريم کار ميکنم .
متشکرم از شما .

برای ++VC

http://www.mmbgroup.com/news/examples/sdk/mmbsdk.zip

برای سی بیلدر:

http://www.dgilmour.ucoz.ru/BCBSDK.zip

aff - SEvEN

Banned
خیلی جالبه آقا silver ... در واقع از همون لحظه اول بوفرها باید ست بشن داخلش باسه ورودی و خروجی و در نتیجه می شه با مدل فلت باهاش کنار اومد البته نه بطور کامل چون نمی شه این مدل سازی فلت رو گسترش داد مثل assembly و پس واقعا ماکرو و نهايت سرعت در محاسبه امری محال میشه اما در کل می شه که plugin مورد نظر رو Include کرد به منابع سیستمی و جالبیش اینجاس که استادم اون موقع که گفته بود در mmb هم میتونید مثل c به نهایت متحرک سازی از طریق دایرکت ایکس برسید کاملا درست بوده ... چون اون موقع فکر کرده بودم منظورش اسکریپتا هستن در حالی که بدون اینکه از وجود این sdk اطلاعی داشته باشه دقیقا همچین تکنولوژی تو ذهنش بوده.
کلا منظورم اینه که با Visual c و sdk اون باسه mmb که بررسیش کردم الان می تونیم حتی با 100 خط برنامه ناقابل یه bmp چند k bit رو در متحرک سازی پیشرفته ازش استفاده کنیم يعني همون کاري که aka ucf تو کيجن و يا about نرم افزاراي مجانيش تو c انجام ميداد قبل از منحل شدن گروهشون.
متشکرم ازتون خيلي مفيد هستش...

جدیدترین ارسال ها

بالا