[phpNuke] درباره من (اضافه كردن موژول)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arya_0101

Member
سلام
من يه سوالي داشتم از اعضا و مخصوصآ مجيد اقا كه اين كارو كردن من ميخوام تو سايتم يه قسمت درباره من بزارم مثل همين سايت ولي اصلآ PHP بلد نيستم اگه اقا مجيد لطف كنن وبگن چي كار بايد بكنم كه يه گزينه با نام درباره من به ليست فهرست اضافه شه و وقتي بازديد كننده روش كليك ميكنه صفحه About حتي اگه به يه صفحه html ساده هم بره خوبه خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا شما نيازي به برنامه نويسي نداريد..

بريد توي FrontPage اونجا صفحه خودتونو هر چي كه هست با عكس و مكس و اين حرفها طراحي كنيد و بعد با اين برنامه اي كه آدرسشو در زير دادم تبديلش كنيد به ماژول .. همين :wink:

http://www.majidonline.com/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=73

مجيد

arya_0101

Member
نشد

اقا مجید نمیشه پیغام خطا میده من یه صفحه ساده تو فرانت پیج ساختم بعد با همون برنامه تبدل به موزول کردم رفتم تو پوشه modules یه فولدر ساختم بعد یک فایل هم درست کردم یه پوشه هم برای langue باز کردم ولی نشد پیغام زیر ر میده :

Parse error: parse error, unexpected T_STRING, expecting ',' or ';' in c:\apache\htdocs\arya\modules\about\index.php on line 36

حالا نمیخواد حتمآ یک صفحه موزل باشه من یه صفحه html ساده میسازم مثلآ در ادرس www.arya-web.com/about.hrml حالا چیکار کنم که یک گزینه به فهرست اضافه شه که وقتی روش کلیک کنن بره به این ادرس از شما ممنونم
[/code]

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا من همين الان برنامه رو چك كردم مشكلي نداشت... ممكنه اون ماژولي كه ساخته شده رو بفرستيد ببينيم اشكالش چيه؟!

ضمنا براي اينكه توي منوي اصلي بطور خودكار نشون داده بشه حتما بايد ماژول باشه مگه اينكه بخواين خودتون دستي لينكشو توي يك قسمتي از سايت بصورت دستي وارد كنيد

مجيد

bahareh_meir

New Member
چند تا سوال

1- فرق PHPnuke و PHPbb چيه؟؟
2- چطور ميتونم يك ماژول بسازم و در كنترل پنل سايتم از امكانت اون استفاده كنم؟؟
3- چطور ميتون در PHO از SQL استفاده كنم؟؟؟
4- لطفا چند تا سايت كه ميتونم ازش تم و ماژول دونلود كنم معرفيكنيد.
5- چطور ميتونم يك ماژولي كه دونلود كردم رو به فارسي تبديل كنم.
6- من وقتي بعضي از تم ها رو نصب ميكنم با فارسي مشكل دارند و صفحه رو چپ به راست ميكنن چطور ميتون اين مشكل رو رفع كنم.

خيلي خيلي شرمنده ام كه اينهمه سوال پرسيدم. آخه من مدتها دنبال كسي ميگشتم كه بتونه من رو راهنمايي كنم و همينطور سوالهام جمع شده بود. اگه زحمت جواب دادنشون رو بكشيد ممنون ميشم. :oops: :oops:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خب جواب سوالاتون:

1- اينجا رو ببينيد:
http://www.majidonline.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=7934#7934

2- توي همين پيغام توضيح داده شده دو سه پيغام بالاتر رو بخونيد...

3- اين سوالتونو بصورت مجزا در انجمن برنامه نويسي Server Side مطرج كنيد...

4- همون جايي كه توي جواب به سوال اولتون گفتم رو ببينيد..

5- توي شاخه ماژولتون يك شاخه هست به نام Language بريد اون تو و اون فايل lang-english.php رو يك كپي برداريد و به نام lang-farsi.php ذخيره كنيد حالا اون فايل lang-farsi.php رو باز كنيد و اون متون انگليسي رو ترجمه كنيد..

6- اينجا رو ببينيد:
http://www.majidonline.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1718

موفق باشيد

مجيد

كاويان

New Member
با سلام

لطفاً اگه ميشه درباره چگونگي رنگ و برجسته سازي يك طراحي اسكن شده از ماشين كه يك بعدي هم هست مراحلش را در فتوشاپ برايم توضيح بدهيد .

با تشكر محمود كاويان - دوستدار شما

S4DEGH

Well-Known Member
آقا كاويان !
شديدا رفتي توكار نبش قبر ها !
21.gif

مسعود جان شما هم رفتي طبقه همكفش رو آوردي بالا !
22.gif

------------

قفل بشه بهتره !
32.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا