دراگون فلاي

alireza82

Well-Known Member
سلام
بچه ها ميخوام يه كم در مورد اين سيستم مديريت محتوا بگم. دراگون فلاي رو كه در اصل ميشه بهش cpgnuke 9.x گفت . يه برنامه است كه الاوه بر امكانات نيوك امكانات زياد ديگه اي هم داره و از مزيت هاي اون ميشه به نصب راحت تر ونصب شدن شدن فاروم و كوپرماين در هنگام نصب و جزو ماژول هاي خود برنامه اشاره كرد. همچنين از نظر ظاهري هم تمپلت هاي نسبتا زيباتري از نيوك داره.
دراگون فلاي رو ميتونيد از سايت www.meymeh.net به همراه پكيج فارسي سازيش دريافت كنيد.
اگر هم سوالي بود توي فاروم همونجا مطرح كنيد.
تمپلت اصلي سايت رو هم براي جذاب تر شدنش بزودي عوض ميكنم.
به امتحانش ميارزه
اگرم كسي ميتونه من براي فاروم ها احتياج به مدير دارم البته هنوز فاروم ها رو به خاطر اينكه خودم وقت كمي دارم نتونستم گسترش بدم. اميدوارم كسي باشه دست منم بگيره:))

alireza82

Well-Known Member
راستي از ادمين ها هم عذر ميخوام نميدونستم اين برنامه رو توي نيوك بفرستم يا همين جا آخه هم به هم ربط دارن هم ندارن

timeir

Member
فارسی

سلام
آقا این که زبان فارسی از حالت فشرده باز نمی شود لطفا لینک زبان فارسی را اینجا بزارید
ممنونم
خداحافظ

spsgorgan

Active Member
يادش به خير 6 ماه پيش فارسيش كردم ولي چون اصلا باهاش حال نكردم ريليز نكردم :دي

timeir

Member
سلام
آقا راستی من همش درست نصب میکنم و لی آخرین قسمت که میخواهی وارد بشی این ارور را میدهد
نمی دونم چکار کنم
Please include at least one number, one capital letter and one lowercase letter in your password
ممنون

spsgorgan

Active Member
رمز عبور بايد شامل موارد زير باشه :
حروف بزرگ - حروف كوچك - عدد
مثال : abc123ABC

alireza82

Well-Known Member
سلام
1-از این که دیر سر میزنم عذر میخوام
2-من گفته بودم سوال رو همونجا مطرح کنید چون واقعا وقت نمی کنم هی سر بزنم به سایت هایی که پست زذم و وقتی میام فقط سایت خودم رو بهش سر میزنم
3-فایل فارسی خیلی وقتهه اصلاح شده و توسط ای-میل به کاربران اطلاع داده شد.
4-جواب در مورد ارور هم کاملا درسته و باید در پسورد ار خداقل یک خرف بزرگ و یک کوچک و یک عذذ استفاده شه
5-از spsgorgan
عزیز هم بابت پاسخ تشکر میکنم
ذانلود های جدیدی هم در سایت گذاشته شد که اکثرا ماژول هستند و تا چند روز آینده چند تمپلت و بلوک و ماپول جدید در سایت قرار خواهد گرفت
6- لطفا از این به بعد اگه سوال خواصی داشتید به قسمت سئالات همگانی سایت برید و اگه پاسخی نبود همانجا مطرح کنید و گرنه من واقعا نمی تونم زیاد به گشت و گذار بپردازم مگه اینکه اساتیدی مثل کاربر بالا جوابتونو بدند که ازشون هم ممنونم
به امید ایرانی آباد آزاد و سرافراز
خدانگهذار

جدیدترین ارسال ها

بالا