دراز شدنه طول صفحه

سلام خسته نباشين، من يه ديو درست ميكنم مثلا يه ديو براي دسته بندي هام بعد كه يه چند تا تگ p ميذارم، كش نمياد div چه دستوري رو من يادم رفته بزارم،؟
به postision ربط داره؟
بعد ميخام ديو هاي توي صفحه هام شناور باشه يعني اگه يه ديوه ديگه بعدا اگه اومد بالاش جاش بره پايينش چه بكنم؟ :cry:

pouya saadeghi

Active Member
ببينيد, div‏ ها وقتى طول و عرض نداشته باشند, طولشون 100% و عرضشون به اندازه عرض محتواست.

منظورتون از "كش نمياد" چيه؟

اگه از position:absolute‏ به همراه top / left / right / bottom‏ يا float ‎ استفاده نكرده باشيد, به صورت پيشفرض div‏ دوم زير div‏ اول قرار ميگيره

آخرین ویرایش:
ببينيد, div‏ ها وقتى طول و عرض نداشته باشند, طولشون 100% و عرضشون به اندازه عرض محتواست.

منظورتون از "كش نمياد" چيه؟

اگه از position:absolute‏ به همراه top / left / right / bottom‏ يا float ‎ استفاده نكرده باشيد, به صورت پيشفرض div‏ دوم زير div‏ اول قرار ميگيره

يعني وقتي توي div يه چندتا p كه ميذارم از سومين چهارمين p به بعد ديگه p هاي من مخفي ميشه زيره هم.
بيشترم وقتي height نميذارم اينطور ميشه، خوب من ميخوام ديو هام بدونه height باشه و هرچي توش گذاشتم كش بياد يعني دراز شه.

2- در ضمن position :relative كار اصليش چيه؟ :sad:

pouya saadeghi

Active Member
لطفا نمونه کد رو بذارید تا ببینم مشکل چیه...

position:relative هم موقعیت نسبی (نسبت به مکان اولیه) به المنت ها میده. یعنی پاراگراف x با position:relative و مثلا left:-100px ، نسبت به موقعیت اولش 100 پیکسل میره به چپ

جدیدترین ارسال ها

بالا