درآمد يك طراح فلش چقدره ؟

ميشه بگين كسي كه طراحي با فلش بلده و به اين نرم افزار مسلطه ماهيانه با كار توي شركت چقدر درآمد داره و عرف درآمد يك طراح فلش با كار توي يه شركت چقدره؟ ممنونم

Mehrdad155

کاربر فعال
کاملا توافقیه.اگه به خودت و کارت کاملا ایمان داری و مطمئنی بهتر از تو گیرشون نمی آد, پس برای خودت و کارت و زحمت و بی خوابی هایی که کشیدی ارزش بذار و قیمتی را که دوست داری بگو. اکثر سفارش دهنده ها ,کار عالی در کوتاهترین زمان را می خوان خوب پس تو هم شرایط خاص خودت را بگو.
یه نکته هم برادرانه می گم اگه برای کارت ارزش نذاری انتظار نداشته باش دیگران برای زحماتت ارزش بذارن. حتی اگه به پولش احتیاج داشته باشی و یا مدتی بیکار بشی.

++Hadi++

Active Member
از 300 هزار تومان شروع می شه و به 600 هزار و بیشتر هم می رسه و اگه پروژه ای باشه تا 7 میلیون و بالاتر هم می تونه در موارد خاص باشه ...
بای...

ميشه ازتون خواهش كنم بگين اگر روزي 2 ساعت يه نفر با يه هوش متوسط و يادگيري معمولي وقت بزاره چند روز طول ميكشه به نرم افزار فلاش مسلط بشه و ميشه بهش گفت كه ميتونه به عنوان يه طراح فلاش كار كنه ؟ ممنونم

JavidFlasher

کاربر فعال
ببینین فلش خیلی خیلی گسترده هست اینو باید بهتون بگم

اگه برنامه نویسی قبلا کار کرده باشین واستون راحت تر هست اگر نه هم مشکلتره
بستگی به اراده خودتون داره
ولی 2 ساعت کمه ها؟؟!!!

Mehrdad155

کاربر فعال
ميشه ازتون خواهش كنم بگين اگر روزي 2 ساعت يه نفر با يه هوش متوسط و يادگيري معمولي وقت بزاره چند روز طول ميكشه به نرم افزار فلاش مسلط بشه و ميشه بهش گفت كه ميتونه به عنوان يه طراح فلاش كار كنه ؟ ممنونم

اگه منظورت از طراح شدن ,بخش گرافیک وانیمیشن است,روزی2 ساعت خیلی خوبه و با هوش متوسط, 3 هفته شاید هم زودتر یاد می گیری .ولی برای برنامه نویسی اون ,حرفی که آقا جاوید زد کاملا درسته.

آخرین ویرایش:

JavidFlasher

کاربر فعال
البته گرافیکش رو هم نباید دست کم گرفت سختی و مشکلات خودش رو داره.و این با سلیقه شما هم رابطه مستقیم داره
همین آواتار من رو که میبینین با فلش ساختم .وکار چنان آسونی هم نیست

ممنونم از جوابتون ولي ببخشيد منظور از آواتور رو نفهميدم ميشه توضيح بدين؟

JavidFlasher

کاربر فعال
منظورم این
image.php
عکس هست.

ولی وقت بزارین حتما خوشتون میاد خیلی جالبه

آقا جاويد معلومه كه تو فلاش بايد حرفه اي باشين چون واقعا قشنگ درآوردين پس توي فلاش به اين نمادها ميگن آواتور جالب بود مرسي ولي ميشه يكي بگه بيشترين زمينه كاري فلاش الان توي بازار چيه ؟ ساخت نماد . ساخت تبليغات فلاشي كوچك كه معمولا توي سايتها مي بينيم . اصلا شايد ساخت سايتهاي با مكانيزم فلاش شايدم چيزاي ديگه كه من بلد نيستم ممنون ميشم يكي بگه كه كلا كارائي هاي برنامه فلاش چيه ؟ چه كارهايي باهاش ميشه كرد شايد هيجان انگيز باشه و آدم رو وادار به ياد گرفتنش بكنه.

JavidFlasher

کاربر فعال
ممنون.نه با با ما سطح پایین هم نیستیم .نه تو فلش نمیگن آواتار در کل به نماد میگن آواتار هرجا
در کل فلش هیجان انگیزه
همینایی که گفتین پول توش هست وهرچه حرفه ای تر بشه کارتون پول بیشتر که فکر کنم الان پول تو سایتهای فول فلش هست
انیمیشن هم خوبه ها ولی سفارش نداره!!برای ساخت سایتهای فول فلش هم باید بیشتر از اینا وقت بزارین چون برنامه نویسی میخواد اگه میخواین
چیز مشتری پسندی دست بیاد.

spiral_potin

New Member
آقای جاوید فکر می کنی اگر خود آدم بشینه تا یاد بگیردتش بهتره یا بره کلاس آموزشی( با توجه به اینکه من کارمندم) . یکی از دوستان هم به من می گفت تو باید اول سویش یاد بگیری.

JavidFlasher

کاربر فعال
نگا کنین اگه کلاس آموزشی ارزشش رو داره برین
ولی خودت یاد بگیری بهتره بشین بگرد تو سایت ها همین انجمن خیلی عالیه من هم همینجا as3رو یاد گرفتم
چون هیچجا تو اینتر نت اینقد خوب یاد نداده البته فارسی البته من as2بلد بودم ها واسه همین سریع اینو یاد گرفتم
این هم آموزش فلش cs4هست خیلی کامله این نسخه pdfهست نسخه اصلی هم فکر کنم تو بازار هست
میتونین بخرین نویسنده اش آقای amirdهست کارش درسته :http://www.palapalcom.com/Flash_book.zip

spiral_potin

New Member
ممنون . ببینید من الان از پس انیمشن های کوچیک بر میام (البته اگر حرکات ظریف بدن رو فاکتور بگیریم) فکر می کنید چقدر وقت بزارم تا در حد عالی برسم. می خوام وارد مبحث تیز های تبلیغاتی و انیمشن های 3d بشم در آینده.

Mehrdad155

کاربر فعال
ممنون . ببینید من الان از پس انیمشن های کوچیک بر میام (البته اگر حرکات ظریف بدن رو فاکتور بگیریم) فکر می کنید چقدر وقت بزارم تا در حد عالی برسم. می خوام وارد مبحث تیز های تبلیغاتی و انیمشن های 3d بشم در آینده.

باسلام
فلش به درد انیمیشن سازی حرفه ای و ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای تلویزیون نمی خوره. به هزار و یک دلیل .اگه می خوای سه بعدی کار کنی همین حالا برو سراغ برنامه های مربوط به این کار. انجمنش هم تو همین سایت هست.اگه دوبعدی می خوای باز هم برنامه های مخصوص این کار هست.
آینده همین حالاست نه فردا.

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

با تشکر از مهرداد و جاوید عزیز

جاويد معلومه كه تو فلاش بايد حرفه اي باشين چون واقعا قشنگ درآوردين پس توي فلاش به اين نمادها ميگن آواتور جالب بود مرسي ولي ميشه يكي بگه بيشترين زمينه كاري فلاش الان توي بازار چيه ؟ ساخت نماد . ساخت تبليغات فلاشي كوچك كه معمولا توي سايتها مي بينيم . اصلا شايد ساخت سايتهاي با مكانيزم فلاش شايدم چيزاي ديگه كه من بلد نيستم ممنون ميشم يكي بگه كه كلا كارائي هاي برنامه فلاش چيه ؟ چه كارهايي باهاش ميشه كرد شايد هيجان انگيز باشه و آدم رو وادار به ياد گرفتنش بكنه

اول اینکه اسم برنامه فلش هستش نه فلاش !!!

ببینید در برای قیمت بنا به تخصص شما بستگی داره بیشتر یکی میبینی یک کاربر مبتدیه یکی حرفه ای پس کار این هر دو متفاوته پس

قیمت هم متفاوته .

برای نقاشی و طراحی در فلش فقط باید قدرت تخیل شما خوب باشه و تمرین زیاد البته مهم تر از همه اینکه باید نقاشیتون خوب باشه حالا

متحرک سازیش اصولات خاص خودشو داره .

ولی برای یادگیری بهتره از آموزش های انجمن و کتابی که دوست خوبم امیر درجه نوشته استفاده کنید و هر جا هم مشکل داشتید در انجمن

مطرح کنید تا رسیدگی بشه .

دوست من مهرداد درست میگه . به این چیزی که ایشون گفتن توجه کنید

موفق باشید

spiral_potin

New Member
باسلام
فلش به درد انیمیشن سازی حرفه ای و ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای تلویزیون نمی خوره. به هزار و یک دلیل .اگه می خوای سه بعدی کار کنی همین حالا برو سراغ برنامه های مربوط به این کار. انجمنش هم تو همین سایت هست.اگه دوبعدی می خوای باز هم برنامه های مخصوص این کار هست.
آینده همین حالاست نه فردا.
سلام
فلش رو هم برای انیمشن و هم برای طراحی سایت می خوام یاد بگیرم. اما الان با توجه به صحبت های شما سوالی برام ایجاد شد که اصل کار فلش برای چیه؟

spiral_potin

New Member
سلام دوست من

با تشکر از مهرداد و جاوید عزیز

اول اینکه اسم برنامه فلش هستش نه فلاش !!!

ببینید در برای قیمت بنا به تخصص شما بستگی داره بیشتر یکی میبینی یک کاربر مبتدیه یکی حرفه ای پس کار این هر دو متفاوته پس

قیمت هم متفاوته .

برای نقاشی و طراحی در فلش فقط باید قدرت تخیل شما خوب باشه و تمرین زیاد البته مهم تر از همه اینکه باید نقاشیتون خوب باشه حالا

متحرک سازیش اصولات خاص خودشو داره .

ولی برای یادگیری بهتره از آموزش های انجمن و کتابی که دوست خوبم امیر درجه نوشته استفاده کنید و هر جا هم مشکل داشتید در انجمن

مطرح کنید تا رسیدگی بشه .

دوست من مهرداد درست میگه . به این چیزی که ایشون گفتن توجه کنید

موفق باشید

ممنون آونگ . همون طور که از مهرداد پرسیدم از شما هم می پرسم اگر اصل کار فلش توی چه زمینه ای است؟

armanbm

کاربر VIP
فلش در ابتدا صرفا برای وب تولید شد. بعد ها که AS1 که اگه اشتباه نکنم تو وزژن 4 اومد که کد نویسی نداشت .و بعد از اونم As2 که ساخت بازی های کوچیک هم از کاربرد های فلش شد.
با ظهور َُAs3 ضمینه ی کار برد های فلش بیشتر شد. مخصوصا تو همین ضمینه ی بازی ها که خیلی از این بازی های لش جایزه هم گرفتند مثل MATHINARIUM , و FLOW و بازی های دیگه ای که الان حضور ذهن ندارم.

همچنین ساخت سایت های تمام فلش و تیزر های تبلیغاتی اینتر نتی و بنر و اینتروی سایت نیز از کار برد های دیگش هست که خیلی هم زیاد هست!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا