دختر امو - نقاشی تا مدل

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام به دوستان عزیزم ...

من یک زمانی عشق استایل های امو بودم ( چه پسر چه دختر ) ، در حال حاضر 200GB تقریبا عکسو ، موریک و فیلم و... مربوط به امو دارم ... چند روز پیش روی اواتار 30Min عزیز ، عکس یک امو رو دیدم ، و از نورپردازی و چهره هماهنگ با چشمها خوشم اومد ، گفتم
که یک پینت بزنم این عکسو ... توی ارشیوم گشتم ، گیرش اواردم ، و شروع به کشیدن کردم ، ابعاد عکس اصلی کم بود و چیزی زیاد معلوم نبود ، خلاصه هر جوری شد دراواردمش دیگه اینطوری شد که ملاحظه میکنید ...

68131446064587940886.jpg

عکس اصلی خیلی دماغش بزرگ بود و همینطور دهان و یک حلقه هم داشت ، اینها رو طوری طرح اولیه کشیدم ، اگر دوستان مایلیند به زودی یک Making Of از این سبک نقاشی بگذارم ، چون تکنیک جالبته ، قبلا به Red_Devils هم قول داده بودم اما نشد متاسفانه !

خب شاید بگید این گالری سه بعدی چه ربطی به اینجا داره ، خب دوستان بگم ، بنده تصمیم گرفتم بعد از زدن این کانسپت ها که به زودی Head رو طراحی میکنم ، مدل سه بعدی این دختر هم بسازم و احتمالا با همین فیگور مدل کنم ، هم یک تمرین و هم ....

در همینجا مراحل کار قرار میگیره ...

موفق باشید ... :rose:

برای دیدن عکس اصلی اینجا رو کلیک کنید ، دقیقا همین عکس با همین سایز بوده ...

آخرین ویرایش:

mmoo

New Member
بابا ایوووول کار خیلی خوبی شده ادامه بده... :rose: یه لطفی کن در مورد امو بیشتر توضیح بده یه جور سبکه؟؟

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
سلام حمید جان، حتما Making Of رو دریاب،خیلی تکنیک جالبیه! :) من یه زمانی توی فتوشاپ این کارو میکردم اما خیلی وقت گیر بود، عکس اصلی رو مینداختم تو لایه ی اول و لایه ی دوم رو کمرنگ میکردم و از روش میکشیدم.
اگر مدل سه بعدی هم به قشنگی کانسپت بشه حتما میره تاپ گالری!
دختره هم بیشتر میشه بهش گفت جیگر تا امو :) اگر موهاش مشکی و صورتی بشه با رژلب مشکی میشه امو ولی دیگه جیگر نیست.
موفق باشی

LinkinForEver

سلام ، منون خیلی لطف داری

امو ها در اصل انسان ها احساساتی رو میگن که emotional و emocore هم نامیده میشن ، این افراد محور زندگیشون روی عشق و اینجور چرت و پرتاس ...
این موضوع عادی بود تا وقتی که راک اومد و بعضی از خواننده های راک حرف هایی میزدن از عشق و اینها که امو ها رو جذب کرد ، رفته رفته امو تبدیل به یک سبک جدا شد و بعد به استایل و ....
من به شدت از Emo Rock بدم میاد ! اصلا جالب نیست اما Fashion استایلر ها خیلی خوب کارشون رو کردن و استایل های خیلی خوبی زدن که معمولا همه خوششون میاد

http://en.wikipedia.org/wiki/Emo

موفق باشی :rose:

LinkinForEver

سلام حمید جان، حتما Making Of رو دریاب،خیلی تکنیک جالبیه! :) من یه زمانی توی فتوشاپ این کارو میکردم اما خیلی وقت گیر بود، عکس اصلی رو مینداختم تو لایه ی اول و لایه ی دوم رو کمرنگ میکردم و از روش میکشیدم.
دختره هم بیشتر میشه بهش گفت جیگر تا امو :) اگر موهاش مشکی و صورتی بشه با رژلب مشکی میشه امو ولی دیگه جیگر نیست.
موفق باشی

مرسیییییییییییییییی ! چشم حتمی !

:lol:
جان من ؟
چشم میسازیم
مرسی :rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
چطوری داش حمید
خیلی زیبا شده این همون تکنیکیه که واسه مزرعه منم زدی
یه میکینگ برو که منتظرم شدید

راستی همون بخش 2 بعدی کافی بود اینجا زیاد جاش نیست
فقط بچه ها را دعوت میکردی به اون جا
گالری 2 بعدی فعالیتشون خیلی کمه

LinkinForEver

مرسی داش مهران ، مخلص :دی
اتفاقا اصلا اونجا نیمخواستم بزارم ، این یک کاره مثل پروژه قبلی ، چون تریدی هم داشت گفتم همینجا بزارم بهتره چون دیگه از این به بعد تریدیه !
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:ر:rose::rose::rose:

::reza::

کاربر VIP
سلام کارت قشنگه . مراحل کارت رو هم دیدم، قسمت آخرش رو دوست داشتم. برای اینکه بتونی این کارت رو تو بخشهای سه بعدی هم داشته باشی بهتر هستش که در بخش گالری كارهاي در حال انجام يا WIP بگذاری. اینطوری هم مراحل کارت اونجا بود و هم اینکه از نظرات دوستان استفاده میکردی.
موفق باشی

LinkinForEver

اگه میشناختیم که اول خودمون میرفتیم؛ عکس اصلیش رو ببین با اون دماغ ، ببین بازم می پسندی ؟:lol:
مرسی مد جان

mohammad@er

Well-Known Member
موفق باشی

دمت گرم !

به نکته خوبی اشاره کردی !

خیلی خوشم اومد !

جیگر :lol::lol::lol::lol:

حمید جان کارت 20 20 !

جدیدترین ارسال ها

بالا