دایره خوشگله

majideptp

Member
سلام به همه دوستان

اسم این آموزش دایره خوشگله هستش شما هرچی دوست دارین صداش کنید.:)

توی این آموزش فیلتر و براشی که استفاده کردم رو هم پیوست کردم تا احیاناً اگه کسی نداشت دانلود کنه.

من این طرح رو روی یه تابلو اجرا کردم300CM*120CM وقتی نور مهتابی از پشتش میتابه قشنگ میشه.

من که خوشم اومد برای همین گفتم آموزش اونو بزارم شاید شما هم خوشتون بیاد.

شاید هم تکراری باشه.

اگه کسی یه همچین آموزشی رو جایی دیده لطفاً بهم بگه تا برش دارم تا آموزش تکراری نباشه تا کسی بهم گیر نده

تا من باشم دیگه آموزش تکراری نزارم تا تا تا تا ... تاپ تاپ عباسی.... خدا منو نندازی .... اگه منو انداختی.... بغل بابام بندازی:wink::D

من معذرت میخوام پیوست آخری همون دایره خوشگله هستش غلط املایی داره

آخه مجبوری فینگلیش بنویسی

پیوست ها

• virtualPhotographer.zip
    219.1 کیلوبایت · بازدیدها: 131
  • spiral.zip
    759.9 کیلوبایت · بازدیدها: 143
  • circle is butiful.zip
    420.7 کیلوبایت · بازدیدها: 141
  • circle is butiful.gif
    circle is butiful.gif
    31.2 کیلوبایت · بازدیدها: 82
آخرین ویرایش:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
دایرش که حرف نداشت اما فونت رو میشه چیز دیگه ای استفاده کرد.مرسی از وقتی که گذاشتی و آموزش رو تهیه کردی

majideptp

Member
قابل نداشت
فونتش رو همینجوری زدم جزو آموزش نیست
شما ببخش
خوشحالم که راضی بودی

[SOBHAN]

Active Member
سلام
دست شما درد نكنه .. چرا زحمت كشيدي ...پس چرا با فونت بد كشيدي ؟

آقا هر فونتي دوست درايد بزنيد ، فقط Times New Roman و Arial نزنيد ...
اين فونت ها جزء فونتهاي عذاب دهنده هستند .

موفق باشيد
محمد حسين

majideptp

Member
sobhan جان سلام

قابل نداشت
فونتش رو همینجوری زدم جزو آموزش نیست
شما ببخش
خوشحالم که راضی بودی

اما اینکه میگی جزو فونتهای آزار دهنده هستش رو چه حسابی میگی؟ شخصاً با این فونت ها حال نمی کنی؟ یا دلیل تخصصی داره؟
مثلاً تحقیق در موردش انجام شده؟

اگه کسی از این فونت خوشش بیاد تکلیف بقیه بیننده ها چیه؟

majideptp

Member
sobhan جان
شما باید تخصصی تر با فونت برخورد داشته باشی.

اگه برات امکان داره یه تایپیک بزن و در مورد فونت و خط تخصصی تر به ما آموزش بده

اگرچه می دونم سرت بخاطر سفارش ها حسابی شلوغه

خسته نباشید خدا خیرت بده

[SOBHAN]

Active Member
اما اینکه میگی جزو فونتهای آزار دهنده هستش رو چه حسابی میگی؟ شخصاً با این فونت ها حال نمی کنی؟ یا دلیل تخصصی داره؟
مثلاً تحقیق در موردش انجام شده؟

نه ببينيد من كلا فكر ميكنم اين فونت ها زيبا نيستن . البته اين فكر و عقيده بنده نيست احتمال ميدم نظر خيلي ها باشه ...

تحقيق هم نميدونم ... اگه چيزي فهميدم به اطلاع ميرسونم ...

شما باید تخصصی تر با فونت برخورد داشته باشی

اين يه تيكه رو خوب متوجه نشدم .. منظورتون اينه كه من همين جوري و بدون علم در مورد فونتها صحبت مي كنم ؟

اگه برات امکان داره یه تایپیک بزن و در مورد فونت و خط تخصصی تر به ما آموزش بده

بله خوب طعنه زيبايي بود .. به به ... انشاالله بي خودي نظر نميدم .

موفق باشيد
محمد حسين

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شاید این موضوع بخاطر این باشه که همیشه این 2 تا فونت جلوی چشم هستن!

چشم آدم هم همیشه وقتی چیزی رو زیاد ببینه بهش عادت میگه و دیگه اون جذابیت اول رو براش نداره.

وگرنه این 2 فونت استانداردترین فونتها هستن. بیشتر روزنامه ها و مجلات خارجی برای متنهاشون از فونت تایمز و برای تیترهاشون از فونت آریال استفاده میکنن. چون هم ساده هستن هم راحت خونده میشن.

majideptp

Member
اين يه تيكه رو خوب متوجه نشدم .. منظورتون اينه كه من همين جوري و بدون علم در مورد فونتها صحبت مي كنم ؟

بله خوب طعنه زيبايي بود .. به به ... انشاالله بي خودي نظر نميدم .

محمد حسين

حسین جان

اگه طوری نوشتم که باعث سوء تفاهم شده معذرت میخوام. من اصلاً منظورم این نبود که بی خودی نظر دادی و علمی در این مورد نداری.

اطفاقاً اینطور تو نظرم بود که کسی که علاقه زیادی به خط داره(در مورد تو اینطور حس می کنم- بخاطر گرفتن سفارشات) حتماٌ باید مطالب خوبی راجع به فونت داشته باشه.

من واقعاً احساس نیاز می کنم که بدونم از چه فونتی کجا استفاده کنم. توی برخی از سفارش کارهایی که دارم کلی وقت میزارم تا یه فونت به دلم بشینه و راضیم کنه.

ولی اگه بدونم کدوم فونت به درد چه کارهایی میخوره دیگه دنباله جلب رضایت خودم نیستم.(منظورم همون تحقیق در مورد فونت هاست).

به هر حال بازم معذرت میخوام.

[SOBHAN]

Active Member
سلام عليكم

چشم آدم هم همیشه وقتی چیزی رو زیاد ببینه بهش عادت میگه و دیگه اون جذابیت اول رو براش نداره.

در خيلي از موارد حرف شما ، سارا خانم ، درسته ! اما برا خود من يه مورد بر عكس پسش اومد ( كه استثنا محسوب ميشه )
من از فونت تاهوما ( ميشه گفت به هيچ وجه ) خوشم نمي اومد ، اما انقدر تو مجيد گشتم و اين فونت جلوي چشم اومد كه حالا داره از اين فونت داره خوشم مياد !

بیشتر روزنامه ها و مجلات خارجی برای متنهاشون از فونت تایمز و برای تیترهاشون از فونت آریال استفاده میکنن. چون هم ساده هستن هم راحت خونده میشن

بله .. اتفاقا من از انگليسي (western) اونها بدم نمياد ( در بعضي مواقع استفاده هم ميكنم )
اما در مورد فارسي اونها ( مخصوصا Arial ) اصلا خوشم نمياد و فكر هم به هيچ عنوان از اونها خوشم بياد ...

ممنون از شما سارا جان !
bc9.gif

اما آقا مجيد گل !
bd3.gif

اگه طوری نوشتم که باعث سوء تفاهم شده معذرت میخوام
نه بابا سو تفاهم چيه ........ اين حرفا چيه اصلا ناراحت و اينا نشدم :دي

من واقعاً احساس نیاز می کنم که بدونم از چه فونتی کجا استفاده کنم. توی برخی از سفارش کارهایی که دارم کلی وقت میزارم تا یه فونت به دلم بشینه و راضیم کنه.

ولی اگه بدونم کدوم فونت به درد چه کارهایی میخوره دیگه دنباله جلب رضایت خودم نیستم.(منظورم همون تحقیق در مورد فونت هاست).

ببينم .. فونتهاي كافي و به تعداد زياد داريد ؟ فونت زياد و خوب خيلي كمك مي كنه تا آدم قلق اين كه چه فونتي رو در كجا استفاده كنه
دستش بياد !

من كه نه ، صاحب نظرم و نه عالم فونت شناسي ... اگه مطلب جونداري پيدا كنم حتما شما رو هم در جريان ميذارم ...
در ضمن من آماده ام هر وقت خواستي در خدمتت باشم ، نظري چيزي در مورد اينكه از چه فونتي در چه كاريت استفاده بشه !
هر وقت به مشكل برخوردي من در خدمتم !!

به هر حال بازم معذرت میخوام
به هر حال ديگه نبينم بي خود ار من ( كه به همين راحتي ناراحت نميشم ) معذرت بخواي
bd4.gif
:دي

موفق باشي دوست خوبم
bb8.gif

محمد حسين

majideptp

Member
چشم
معذرت میخوام که معذرت خواستم:wink:

بله داشتن فونت زیاد مشکله انتخاب رو هم زیاد کرده،

برای همین سخت انتخاب میکنم اگه کم بود که مجبور بودم بین همونا یکی رو انتخاب کنم اما حالا که زیاد وقت زیاد میگیره.

شاید زیاد باشن اما جالب نباشند.
شاید هم من وسواس به خرج میدم.

یه عالمه ممنون بابت محبتت مطمئن باش حتماً مزاحمت میشم:oops:

دوست خوبم

[SOBHAN]

Active Member
بحث این دایره خوشگله داره تبدیل میشه به فونت خوشگله

به به .. به به چه مثال زيبايي...
الانه كه بيان و تاپيك رو قفل كنن ... :دي

موفق باشيد
محمد حسين

آخرین ویرایش:

majideptp

Member
انشاالله تعذیرات حکومتی مجید آنلاین این دفعه رو عفو میکنه

والا من بی تقصیرم هرکی این بخش رو دید روی فونتش نظر داد در صورتی که اصلاً جزو آموزش نبود.

ولی یه چی میگم بین خودمون باشه سارا خانم گل که حسابی هم زحمتش میدم(از عوامل تعذیرات حکومتی مجیدآنلاین) هم ناخواسته وارد این جریان شده شاید خودش پا درمیونی کنه یه جور این قضیه حل و فصل بشه
:)

با تشکر ویژه از ساراخانم گل و آقا محمد حسین نازنین:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا