داونلود، نصب و آموزشهای آخرین ورژن پلاگین vray

ehsan_3dmax

Active Member
سلام به همگی شما دوستان عزیز
به علت درخواستهای زیاد شما دوستان عزیز و همچنین بخاطر گل روی آقای سعید طاهری مدیر انجمن لینک آخرین ورژن پلاگین vray ، سایت آموزشی این پلاگین و طریقه نصب اون رو در اینجا می گذارم.
امیدوارم با فراگیری آموزشهای این پلاگین مشکلات شما عزیزان در زمینه نورپردازی و رندر برطرف شده و به مهارت در این زمینه تبدیل شود.
طریقه ی نصب:
1-فایل vrlserver.exe را در شاخه مکس کپی کنید.
2- فایل VRFLServer.ini را کپی کنید در شاخه ی
windows drive :\program files\common files\ChaosGroup
3- فایل vrlserver.exe رو از شاخه مکس اجرا کنید.
4- 3ds max رو اجرا کنید و دکمه f10 رو بزنید و vray رو برای رندر انتخاب کنید.
5- در پانل render و قسمت authorization نام کامپیوتر را که از قسمت system بخش control panel قابل رویت است، وارد کنید و دکمه save را بزنید.
6- مکس را ببندید و دوباره باز کنید. حالا از این پلاگین استفاده کنید و فراموش نکنید که همیشه قبل از اجرای مکس فایل vrlserver.exe رو اجرا کنید.
سایت رسمی آموزش این پلاگین که جدیدا بروز رسانی شده:
www.spot3d.com
من این سایت رو کامل داونلود کردم. شما دوستان عزیز مشهدی میتونید به بنده برای دریافت cd سایت مراجعه کنید.
در صفحه سوم این تاپیک هم vray برای مکس 6 رو upload کردم(برای عزیزانی که با مکس 6 کار میکنند).
لینک داونلود(هر 4 فایل رو داونلود کنید و سپس فایل اول رو باز کنید تا بقیه هم باز بشن):

پیوست ها

• vRay 1.47.02.part1.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1,013
  • vRay 1.47.02.part2.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 735
  • vRay 1.47.02.part3.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 675
  • vRay 1.47.02.part4.rar
    432.3 کیلوبایت · بازدیدها: 665
آخرین ویرایش:

a_real3d

Banned
aziz jaan man daram VRay 1.47.03 ro kar mikonam. ok?. bad ...... arz be khedmatet ke mikhastam begam ke mishe nemone karato be Email man send koni ya linke azashon bedi. ke bebinam che ghadr pro hasti. ke age pro hasti betonam bahat hamkare dashte basham. age na ke hiche. bye.

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
agheie a_real3d aziz
kheili khoob midoonam ke version 1.47.03 vray ham oomade
man faghat in version ro dashtam va hamin ro ham dar ekhtiar doostan gozashtam
dar zemn amoozeshhaie ghesmate animation site spot3d ro ham tosie mikonam bekhoonid
bedardetoon mikhore

a_real3d

Banned
be dardeton?!!!! aziz jaan. cheraa ashiye mire. migam karato ye joore be man bereson bebinam. sathe karet dar che haade. age pro hasti bahat kar konam. shoma ham ye sar be bazi az karaye man ke yeki az dostane nadoneton gozashte bood karaye mano toye ye topic bezan bebineshon ke dige. hashiye naaree ok?.bye

آخرین ویرایش:

Saeid Taheri

Active Member
احسان جون از لطفت واقعا سپاس گذارم ، a_real3d عزیز نومنه کارهای احسان خان داخل بخش ارسال نمونه کار هست ، شما به اونجا مراجعه کن .

ToFaN

Well-Known Member
a_real3d گفت:
aziz jaan man daram VRay 1.47.03 ro kar mikonam. ok?. bad ...... arz be khedmatet ke mikhastam begam ke mishe nemone karato be Email man send koni ya linke azashon bedi. ke bebinam che ghadr pro hasti. ke age pro hasti betonam bahat hamkare dashte basham. age na ke hiche. bye.
اقا باره اولتون نيست اينجور برخورد ميكنيد ها؟؟
يه خورده جدي باش

آقا احسان از راهنمايي تميز و دقيقت ممنون. خيلي به دردم خورد من براي اولين بار دارم از اين رندرر استفاده ميكنم ازت خيلي خيلي ممنونم.
براي بعضي ها هم كه فكر ميكنن داشتن آخرين ورژن برنامه ها افتخار بزرگيه متأسفم

ehsan_3dmax

Active Member
دوستان عزیز از همه ی شما خواهش میکنم همینجا به این وضعیت خاتمه بدید.
شاید همه ی ما این رو فراموش کردیم که ما یک ایرانی هستیم و وقتی که کار 3d انجام میدیم نباید این رو هم فراموش کنیم که کشور ما در این زمینه هنوز در سطح پایینی قرار داره.
گهگداری میبینیم یک سری افراد خاص از کشورمون در مسابقات معروف دنیا به مقامی دست پیدا میکنند. اما به نظر شما این کافیه؟
به نظر شما با این کارها سطح کار ما بالاتر میره؟
همه ی شما عزیزان انسانهای بزرگواری هستید که در این مدت نسبت به تک تک شما شناخت هر چند کمی پیدا کردم. من هم چند روز دیگه مثل خیلی از شماها باید برم به دانشگاه و به درسام برسم و دیگه یه مدتی افتخار خدمتگزاری هر چند کوچک به شماها رو ندارم.
از شما آقای a_real3d عزیز هم خواهش میکنم اگر خودتون رو یک ایرانی میدونید به این وضعیت خاتمه بدید.
خودتون هم بهتر میدونید که شما هم زمانی یک مبتدی بودید. الان هم حرفه ای نیستید. همونطور که من و خیلی از دوستان دیگه حرفه ای نیستیم. هر چی باشه خودمون خوب میدونیم چه ضعفهایی تو کارهامون وجود داره.
در آخر این رو هم فراموش نکنیم که خدا به ما یک نعمت خیلی خوب داده که همه ما از اون نالانیم و اون هم چیزی نیست جز فراموشی که به درد این طور مواقع میخوره.
میبخشید سرتون رو درد آوردم.
به امید اون روزی که تک تک شما عزیزان به سطحی از کار 3d برسید که به ایرانی بودنتون افتخار کنید.

ehsan_3dmax

Active Member
اون عزیزانی که میخوان در vray به مهارت بیشتری دست پیدا کنند آموزشهای این سایت رو هم بخونند(با دقت!):
http://vray.info
مشکلی که خیلیها در vray دارند مشکل در ماده دهی است که با خوندن این آموزش
تا حدود زیادی رفع میشه(دقت بیشتر!!): http://alzhem.brinkster.net/sub1/tutorials/tutorial6_en.htm
بقیه اش هم با همت خود آدم رفع میشه.

Lifer

Active Member
سلام احسان جان.
من تازه اومدم.
اين آموزش Vray هم خيلي بدرد بخوره.
موفق باشي.

Saeid Taheri

Active Member
درود بر احسان عزیز ، به امید سر افرازی ایران رو ایرانی ، پس امیدوارم دیگه شاهد این چنین درگیری ها در سایت نباشیم.

یا حق.

Lifer

Active Member
سلام به همه ی بچه های خوب ایرانی.
آقا سعید یه سوال داشتم .
توی forum قبلی که بودم با چند تا از بچه های اونجا بحثم شد که یکیشون admin بود .
لازم به ذکره که بگم forum خارجی بود و دیگه داشتن به ایرانی ها توهین می کردن و.....
بعد اونا ip منو بستن یعنی من هر کاری کردم حتی از کافی نت هم نتونستم عضو بشم.

می خواستم بدونم اینجا هم میشه؟

Lifer

Active Member
توی 222clan بعدا به bio-games تبدیل شد توی این forum بحثمون شد که یکیشون اسراییلی ولی تو استرالیا زندگی میکرد که جدیدا شندیدم ادمین شده الته من با یکی از دوستام عضو شدم که بحثمون شد ولی دوستم اصلا خودشو اونجا ایرانی معرفی نکرد ولی وقتی منو انداختن بیرون اونم با من بیرون افتاد و دیگه هیچکدوم نتونستیم .........
احتمالا ip ایران و بستن

Lifer

Active Member
در ضمن من با toolbar پست مشکل دارم هیچ کدومش کار نمی کنه می خواستم بدونم شما هم این مشکل رو دارین؟

Saeid Taheri

Active Member
پویان جان ، اینجا به اصطلاح کاربر خطا کار رو Ben میکنند ، در مورد Toolbar من متوجه نشدم ، منظورت همین Quick Reply هست ؟

Lifer

Active Member
آقا سعید منظورم قسمتی است که عکس یا لینک یا انتخاب فونت و شکلکها و ....
همشون هستن ولی نمیشه روشون کلیک کرد .(این مشکل بعد از بازسازی forum بوجود اومد)
اگه مشکل فقط برای منه بی زحمت راه حل رو بگین.

جدیدترین ارسال ها

بالا