[معرفی و دانلود] دانلود tpd برای ادیوس 6

محمد62

New Member
شما که از ادیوس 6.2 استفاده میکنی . ویتاسین و ادورج و هیروگلف و نیو بلو وپلاگین های افتر افکت رو هم استفاده میکنی؟ یعنی میخوام ببینم مشکلی با ادیوس 6.2 ندارن؟

mnh40

Well-Known Member
شما که از ادیوس 6.2 استفاده میکنی . ویتاسین و ادورج و هیروگلف و نیو بلو وپلاگین های افتر افکت رو هم استفاده میکنی؟ یعنی میخوام ببینم مشکلی با ادیوس 6.2 ندارن؟

بغیر از این پلاگین ها یی که گفتی پلاگین بوریس رد رو هم دارم و هیچ مشکلی ندارم :)

دوستان عزیز خیلی از این tpd هایی که گذاشتین وقتی تو ادیوس ایمپورت میکنم ارور میده که
خواهشا درسسسستش کنین

mnh40

Well-Known Member
به نظر من ادیوس شما ایراد داره یا اینکه از کرک خوبی استفاده نشده چون این tpd ها رو خیلی از دوستان دانلود کردن و دارن استفاده میکنن
موفق باشید
:rose:

نه بابا اتفاقا ادیوسم به هیچ وجه مشکل نداره چون خیلی راضیمومشکلی برام پیش نیاورده
نسخه کرکش رو هم مطمئنم سالمه

همون دیگه
اصلا ارور بیجا میده
نمیدونم شاید حق با شما باشه
ولی اخه چی بگم ....

adame_haji

Member
دوستان اگه Tpd ای که با ورژن بالاتر Eport شده باشه رو با ورژن پایین تر نمیشه باز کرد و ارور میده
پس الکی با هم دعوا نکنین
راهش هم اینه که ادیوس ورژن بالاتر نصب کنین

mnh40

Well-Known Member
دوستان اگه Tpd ای که با ورژن بالاتر Eport شده باشه رو با ورژن پایین تر نمیشه باز کرد و ارور میده
پس الکی با هم دعوا نکنین
راهش هم اینه که ادیوس ورژن بالاتر نصب کنین

همه tpd هایی که تو اینجا گذاشته شده برای ورژن 6 هست و اکثر دوستان نصب کردن و موردی هم نداره منتها نمیدونم چرا این آقای مهربون نمیخواد بدونه که مشکل از ادیوسش هست :mad:

hajiazizi

New Member
سلام خسته نباشید .من فیلتر 3d picture in picture رو ندارم . هر کاری هم میکنم نمیتونم بگیرمش از اینترنت. اگه امکانش هست یه کمک بهم بدین

جدیدترین ارسال ها

بالا