دانلود swf درون برنامه اندرویدی ساخته شده و استفاده مجدد از ان ( استفاده از sandbox )

vahid65

New Member
با عرض سلام خدمت اساتید محترم من دارم یک برنامه اندرویدی درست میکنم که به علت حجم زیاد قسمت هایی از ان را به صورت swf های جداگانه درست کردم و میخوام درون هاست بزارم و کاربر بنا به نیازش وقتی انها رو انتخاب کرد دانلود بشن و بتونه انها رو در برنامه لود کنه . برای دانلود و سیو swf ها کلاسی نوشتم که به درستی کار میکنه ولی برای لود کردنش هم نصفه لود میکنه هم پیغام خطای Security sandbox میده ممنون میشم کمکم کنید

vahid65

New Member
سلام مجدد دوستان لطفا راهنمایی کنید
یکی از دوستام یه راهنمایی کرد گفت که مثل اینکه با خروجی گرفتن متفاوت از swf ها میشه که باید از توی publish setting تنظیم کنی ولی من هنوز نمی دونم چطور باید انجام بدم .

vahid65

New Member
دوستان من خودم پیدا کردم
برای اینکه بتونید اون swf های سیو شده را لود کنید باید با بایت اری bytearray آنها رو لود کنید اونوقت دیگه با پیغام های امنیتی روبرو نمیشوید و کلیه کدها در فایل دانلود شده هم کار میکنه
نکته : برای تست حتما باید بر روی گوشی برنامه را تست کنید.

sudo

New Member
من هم به همچین کدی خیلی نیاز دارم ، لطفا اگه می تونید کدش رو قرار بدید .

fanoosi

New Member
سلام آقای وحید65
چند روزه منم درگیر این ارور سکیوریتی هستم ولی چیزی نتونستم پیدا کنم
swf های توی سایت رو نمیتونم توی اپلیکیشن لود کنم
اگه ممکنه فایل نمونه بزارید که ما هم استفاده کنیم
در ضمن من در این زمینه خیلی به کمک نیاز دارم.وقت دارین به من کمک کنید؟
منت میزارین اگه از طریق ایمیل با هم ارتباط داشته باشیم
[email protected]

mohammadfard

کاربر فعال
سلام .
نگران نباش مشکلت حل شدنیه . من کسلاسش رو نوشتم ولی فکر کنم واست گیج کننده باشه اینو بزار تو برنامت اگه نتونستی حلش کنی بگو واست درستش می کنم .

var XSWF : SWFLoader = new SWFLoader( "Client Validation", {name : "advarmanager", container:this});
XSWF.load();
یه مووی کلیپ بزار روی صفحه اصلی برو داخلش این کد رو داخل فریم پیست کن .
اگه نتونستی فایلت و ادرس swf رو بفرست برات درستش کنم بهت بدم

mohammadfard

کاربر فعال
سلام .
نگران نباش مشکلت حل شدنیه . من کسلاسش رو نوشتم ولی فکر کنم واست گیج کننده باشه اینو بزار تو برنامت اگه نتونستی حلش کنی بگو واست درستش می کنم .

var XSWF : SWFLoader = new SWFLoader( "Client Validation", {name : "advarmanager", container:this});
XSWF.load();
فقط حواست باشه کلاس greensock رو هم باید دانلود کنی

fanoosi

New Member
سلام .

XSWF.load();

سلام.
ممنون از اینکه توجه کردین
نمونه کد من
var myLoader:Loader=new Loader();
myLoader.load(new URLRequest("http://mysite/myfile.swf"));
addChild(myLoader);
چند نکته رو توضیحا بگم
اپلیکیشن من همه فایلهاشو از سایت باید بگیره.فایلهاش شامل چن تا swf هست که این swf ها اطلاعات رو از xmlهایی میگیرند که توی همو دایرکتوری هستد بعد از طریق لینکهایی که تو فایل xml هست یکسری عکس و تصویر رو توی فایل اصلی یعنی اپلیکیشن باز میکنند
حالا مشکل م این هست که فایل های swf معمولی یعنی اینکه دستور و کدی توی اونها نباشه رو میتونم از سایت باز کنم ولی swfهایی ه دارای کد نویسی هستن رونمیتونه باز کنه و گویا نیاز به فایل crossdomain.xml دارند که باید توی سایت قرار بدم که این کار رو هم کردم ولی بازم همون ارور سکیوریتی میده

در ضمن من کدهای شما رو گذاشتم ولی ارور زیر داد
Scene 1, Layer 'Layer 1', Frame 1, Line 2 1046: Type was not found or was not a compile-time constant: SWFLoader.
Scene 1, Layer 'Layer 1', Frame 1, Line 2 1180: Call to a possibly undefined method SWFLoader.

ممنون میشم راهنمایی کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا