دانلود یه سری آموزش ویدیویی مدل سازی با مایا

mayatuts

New Member
سلام به همه
من یه سری از مدل سازی های خودم رو (بدون صدا) فیلم گرفتم تا به صورت آموزش بتونم بذارم رو اینترنت. آموزش های (با صدای) بیشتری هم هست که اینترنت ذغالیم اجازه آپلودشون رو نمیده. (اینترنتم پارس آنلاین 512 هست ولی فقط چند روز تو ماه سرعتش مثل آدمه و عموما در حال رقابت با سرعت دایل آپ خودمونه) . راستش همه این آموزش ها رو ریختم تو وبلاگم گفتم لینکشو اینجا بذارم. همه آموزش ها دارای بلوپرینت هستن که تو فایل فشردشون قرار داره. یه عکس کوچیک از آموزش ها هست که نمیشه اینجا بذارم ولی تو این وبلاگ www.mayatuts.rozblog.com می تونید ببینید که چی قراره بسازید. شرمنده مدیرای این قسمت من فقط نمیخوام ده تا پست هرز بدم و برای همین یه سره لینک کلی وبلاگو دادم.

این دو سه ماه کلی کار دارم که فکر نکنم به این زودی ها بتونم آموزش دیگه ای بسازم. به هیچ کامنتی هم نمی تونم جواب بدم.

مایایی که استفاده کردم مال 2008 هست ولی منو ها یا ابزار همه تو مایا های ورژن های جدید تر مثل همن. اگه کسی دوست داره اون آموزش ها رو تو وبلاگش کپی کنه اشکالی نداره. نیاز به ذکر منبع هم نیست.

تا بعد...........
http://www.mayatuts.rozblog.com/

hvo

Member
اینترنتم پارس آنلاین 512 هست ولی فقط چند روز تو ماه سرعتش مثل آدمه و عموما در حال رقابت با سرعت دایل آپ خودمونه
به شدت توصیه می کنم از asiatech بگیر . ( اینم بدون هیچ دید تبلیغاتی ندارم ) اگه بد بود هر چی خاصی بهم بگو ( لا اقل از پارس آنلاین بهتره والبته ارزان تر )

جدیدترین ارسال ها

بالا