دانلود موتور Cry Engine 3 SDK

Morteza1371

Active Member

بالا خره موتور بازی ساخت Crysis 2 برای دانلود گذاشته شد:)

شاید کمتر کسی باشد که Crysis را بازی نکرده باشد

این بازی با گرافیک بسیار بالای خود شاید اولین بازی بود که در اولین نسخه خود نمره ی 9.5 را ازان خود کرد.

و حالا شما می توانید براحتی نسخه Cry Engine 3 SDK که بوسیله آن بازی Crysis 2 را ساخته شد را دانلود کنید و

براحتی بازی هایی با گرافیک زیبا بسازید ، البته این نسخه فقط برای کارهای غیر تجاری می باشد و برای کارهای

تجاری باید مثل دیگر موتور ها لایسنس آن را خریداری کرد.

سیستم موردنیاز

System Requirements [Developer]

• • Supported operating Systems: XP, Vista, Windows 7 (with Windows 7 recommended)
  • • CPU: Intel Core 2 Duo 2GHz, AMD Athlon 64 X2 2GHz or better
  • • Memory: 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • • Video Card : nVidia 8800GT 512MB RAM, ATI 3850HD 512MB RAM or better

System Requirements [End User]

• End Users who only use the game launcher without Sandbox have lower system requirements.
  • • Supported operating Systems: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 or SP2, Windows 7
  • • CPU: 32-bit or 64-bit processor (a multi-core processor is strongly recommended)
  • • Memory: 1 GB RAM (2 GB recommended)
  • • Video Card: ShaderModel 3 capable graphics card (for example an NVidia 6 series card)

آخرین ویرایش:

taghi abbas

Well-Known Member
خیلی منتظر این موتور بودم واقعا دستتون درد نکنه. بابا خیلی بیشتر از این باید از crysis تعریف کنی ، به نظر من بهترین و طبیعی ترین بازی ای بود که تا به حال دیده بودم.ولی حیف که حجم دانلود انجینش بالاست اگه با حجم کمتر پیدا کردی بی زحمت بذار. ممنون

benyamin_pc

Well-Known Member
این نسخه sdk شاید هنوز در حد بتا هم نیست چون پر از باگ و اشکالهای نرم افزاری هست. دوستان هم ذکر کردن که خروجی گرفتن از این به جز اینکه مشکل داره خیلی سخته.

آره ی چیزهائی میگن در این رابطه اما بهتر اینه که خودمون باهاش کار کنیم . امشب دانلودش کردمو باهاش ور میرمو اینجا حتما در موردش صحبت میکنم
اما خوب هرچند کرای چندین سال تجربه در عرصه بازی سازی داره و موتورش نتیجه چندین و چند ساله اما این اپلیکیشن که از موتور استفاده میکنه نسخه 1 هست و امکان باگ یا مشکل توش هست اما مطمئنا نباید این چیزا جدی باشن و خیلی زود رفع میشن

benyamin_pc

Well-Known Member
با کرای کار کردم و نظر من اینه که شاید بشه یو دی کی و یونیتیو باهم مقایسه کرد اما کرایو بهتره با تری دی مکس مقایسه کرد! چون عینا از تری دی مکس تقلید کرده و حتی یو آی و جایگاه دکمه ها و حتی شورت کات ها!! دکمه m بزنین تا به متریال ادیتور بروید!!
به نظر من قوی ترین موتور بازی سازی در حال حاضر کرای هست . البته این نرم افزار بسیار گسترده تر از یونیتی هست و حتی از یو دی کی هم گسترده تره و فقط تنها چیزی که شخصا برام ناراحت کنندس ویدئو توتاریالهای بسیار اندکشه که امیدوارم بیشتر از این چنتائی که پیدا کردم توی اینترنت پیدا شه

taghi abbas

Well-Known Member
سلام نمیشه که این نرم افزار رو بدون log in بازش کرد؟ چون من هر وقت که میخوام بازش کنم log in میخواد.

taghi abbas

Well-Known Member
سلام دوستان این مشخصات سیستم منه: توی switch to game این موتور مشکل دارم .در ضمن در صفحه ی اجرایی این نرم افزار مثلا میخوام چیزی بسازم کلا صفحه ی سیاه دیده میشه.بعد موقع اجرای بازی مشکل دارم که هیچی دیده نمیشه.کسی میدونه مشکل از کجاست؟کسی نیست جواب بده؟

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 3600+
2.01 GHz, 1.00 GB of RAM
Microsoft Windows XP Service Pack 2

آخرین ویرایش:

vc3000

New Member
سلام برای اینکه از شر لاگین شدن خلاص بشی برو به این آدرس
http://www.crydev.net/ucp.php?mode=register&sid=0d2e58231920913cfd9fc85b6c874156
وبعد وفتی کامل شد
برنامه را اجرا کن وقتی که اینترنت هستی>
بعد از آن یک فایل در پوشه نرم افزار تحت عنوان USER1 ثبت میشه آن در جایی ذخیره کن و بعد از اینترنت خارج شو و دوباره برنامه اجرا کن دیگه لاکین نمی خواد

vc3000

New Member
یک سوال خروجی گرفتنش چه جوری ؟
دومی چطور مرحله را بهم ادغام کنم ؟
سوم آیا میشه که توش فارسی نوشت و باید چیکار کرد؟
چهارم منو آغازین چطور میشه ساحت؟
..

vc3000

New Member
من این نرم افزار کامل حرفه ای شدم ولی این سوالات نمی توانم جواب بدم میشه کمکم کنید:mad:

جدیدترین ارسال ها

بالا