دانلود مستقیم از تمامی سایت های شیرینگ

tearland

New Member
عاجزانه کمک می خواهم

سلام دوستان
من چند روزیه که دنبال یه برنامه هستم که حدود 600 مگ حجم داره هر کاری با هر طرفندی نتونستم دانلودش کنم البته بصورت چند پارت 120 مگی هست
تا اینکه به سایت www.rapbaz.ir رسید و لی رایگان حجم 20 مگ میده اگه کسی دعوت نامه ای داره برام ارسال کنه
ممنون میشم
آخه خیل گیر این برنامه هستم
ممنون
ایمیل من [email protected]

با تشکر

karname

Member
برای دانلود بی دردسر از راپیدشیر از سایت WWW.RAPIDGO.NET استفاده نمایید

امکانات سایت برای دانلود از سایت Rapidshare.com:

√ دانلود همزمان چند لینک

√ دانلود با سرعت واقعی اکانت premium

√ سازگاری کامل با دانلود منیجرها

√ امکان توقف دانلود و ادامه دادن در زمان های دیگر

√ دانلود بدون معطلی ( در سایت های مشابه شما مدت زمان زیادی را می بایست منتظر باشید تا فایل ها از رپید شیر به سرورشان منتقل شود سپس شروع به دانلود نمایید )

√ امکان دادن لینک به دوستان بدون دادن شناسه کاربری و رمز عبور

√ امکان دانلود تا سقف ۱.۵ گیگابایت در روز

√ لینک اختصاصی برای شما ( در سایت های مشابه هر لینک یکبار از رپید شیر گرفته شده و برای مراجعات بعدی از فایل روی سرور استفاده می شود و در صورتی که لینک ناقص گرفته شود به کاربران بعدی فایل ناقص تحویل داده می شود )

Amenocy

Member
برای دانلود بی دردسر از راپیدشیر از سایت WWW.RAPIDGO.NET استفاده نمایید

امکانات سایت برای دانلود از سایت Rapidshare.com:

√ دانلود همزمان چند لینک

√ دانلود با سرعت واقعی اکانت premium

√ سازگاری کامل با دانلود منیجرها

√ امکان توقف دانلود و ادامه دادن در زمان های دیگر

√ دانلود بدون معطلی ( در سایت های مشابه شما مدت زمان زیادی را می بایست منتظر باشید تا فایل ها از رپید شیر به سرورشان منتقل شود سپس شروع به دانلود نمایید )

√ امکان دادن لینک به دوستان بدون دادن شناسه کاربری و رمز عبور

√ امکان دانلود تا سقف ۱.۵ گیگابایت در روز

√ لینک اختصاصی برای شما ( در سایت های مشابه هر لینک یکبار از رپید شیر گرفته شده و برای مراجعات بعدی از فایل روی سرور استفاده می شود و در صورتی که لینک ناقص گرفته شود به کاربران بعدی فایل ناقص تحویل داده می شود )

:mad::mad::mad::mad::shock:

karname

Member
محدودیت حجمی دانلود در سایت www.rapidgo.net از روزی ۱.۵ گیگابایت به دانلود نامحدود ارتقا پیدا کرد (حتی اگر از خود سایت راپیدشیر اکانت داشته باشید در روز فقط اجازه ی دانلود ۲.۶ گیگابایت را خواهید داشت )

جدیدترین ارسال ها

بالا