دانلود فیلم اموزشی ترفند های مالتی مدیا بیلدر برای اولین بار در جهان

x07x77nddwmvqfldwgh.jpg

[FONT=&quot]سلام به تمام دوستان.همان طور که قبلا گفته بودم فیلم های اموزشی [/FONT]mmb[FONT=&quot] راباحجم کم برا تون میزارم[/FONT]
[FONT=&quot]این بار فیلم اموزشی بستن بر نامه ها رابا[/FONT]mmb [FONT=&quot]با حجم کم براتون میزارم تابه طور رایگان دریافت کنید در غیر این صورت برای تهیه این فیلم ها هزینه زیادی باید بپردازید[/FONT]
[FONT=&quot]ولی ناراحت نباشید به نوبت فیلم هارا برای اولین باردرتمام سایت های ایرانی وخارجی فقط در وبلاگ( یاسر مدیا)[/FONT]
[FONT=&quot]براتون قرار میدم برای دیدن بقیه فیلم ها به وبلاگ yasermediaمراجعه فرمایید نظر یادت نره[/FONT]
[FONT=&quot] برای دانلود فیلم ها[/FONT]اینجا کلی کنید

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
قانون شماره 6) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید. اما در عین حال گذاشتن لینک وبسایت بصورت لینک، پسورد فایل و غیره خلاف قوانین می باشد.گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت اما در صورتی که از نظر مدیر تبلیغ محسوب شود با کاربر خاطی برخورد خواهد شد

انجمن مولتی مدیا بیلدر

Silver PC

Well-Known Member
سلام

اول اينكه لينكها كار نكرد

دوم "

اين اموزشها رو من داشتم ( از قبل ) . عجيبه ميگيد خودتون ساختيد

البته نه اين فايلو . همين اموزش ها در يه قالب ديگه

موفق باشيد

sourceing

New Member
x07x77nddwmvqfldwgh.jpg

[font=&quot]سلام به تمام دوستان.همان طور که قبلا گفته بودم فیلم های اموزشی [/font]mmb[font=&quot] راباحجم کم برا تون میزارم[/font]
[font=&quot]این بار فیلم اموزشی بستن بر نامه ها رابا[/font]mmb [font=&quot]با حجم کم براتون میزارم تابه طور رایگان دریافت کنید در غیر این صورت برای تهیه این فیلم ها هزینه زیادی باید بپردازید[/font]
[font=&quot]ولی ناراحت نباشید به نوبت فیلم هارا برای اولین باردرتمام سایت های ایرانی وخارجی فقط در وبلاگ( یاسر مدیا)[/font]
[font=&quot]براتون قرار میدم برای دیدن بقیه فیلم ها به وبلاگ yasermediaمراجعه فرمایید نظر یادت نره[/font]
[font=&quot]برای دانلود فیلم ها[/font]اینجا کلی کنید
سلام: ممنون که همه را خر حساب کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان این پست مال سال 89هستش .زمانی که بچه بودیم و بیلدر کار میکردیم(یادش بخیر).
اینم پست هم با جوگیر شدن و بچگی گذاشتم .گفتم اولین بار چون اون موقع فکر میکردم تنها اموزش تصویری هستش.
ولی هیچ وقت نگفتم خودم ساختم.
این تاپیک هم بهتره به فراموشی سپرده بشه.
از سازندش هم می خوام منو ببخشه.واقعا از همتون می خوام منو ببخشید.http://forum.majidonline.com/member.php?u=79736

جدیدترین ارسال ها

بالا