دانلود فایل های شما هر گیگا بایت از 230 تا 450 تومان

sr.majid

New Member
سلام خدمت دوستان عزیز

*لینک های مستقیم و تورنت با سید مناسب (زیر 10 گیگ سفارش پذیرفته نمیشود)*

دانلود فایل های شما زیر یک ترابایت هر گیگ 250 تومان - لینک مستقیم.
دانلود فایل های شما
بالای یک ترابایت هر گیگ 220 تومان - لینک مسقیم.

*لینک های غیر مستقیم مستقیم (زیر 200 گیگ سفارش پذیرفته نمیشود)*

برای آپلود سنتر های : Filejungle.com * Wupload.net * Turbubit.net * Mega.co.nz از 200 گیگ تا 500 گیگ (هر 200 گیگ همه از یک آپلود سنتر باشد) هر گیگیابایت 350 تومان.
برای آپلود سنتر های : Filejungle.com * Wupload.net * Turbubit.net * Mega.co.nz از 500 گیگ به بالا (هر 200 گیگ همه از یک آپلود سنتر باشد) هر گیگابایت 250 تومان.

برای آپلود سنتر های : depositfiles.com * filefactory * fileserve.com * linksnappy.com * extabit.com * hotfile.com از 200 گیگ تا 1 ترابایت (هر 200 گیگ همه از یک آپلود سنتر باشد) هر گیگ 450 تومان.

برای آپلود سنتر های : depositfiles.com * filefactory * fileserve.com * linksnappy.com * extabit.com * hotfile.com از 1 ترابایت به بالا (هر 200 گیگ همه از یک آپلود سنتر باشد) هر گیگا بایت 300 تومان.

قوانین :

1. 50% درصد مبلغ دانلود قبل از شروع دانلود گرفته میشه.
2.
توجه داشته باشید تورنت در صورت داشتن سید مناسب با قیمت 250 تومان دانلود میشه.
3. هزینه دی وی دی و پست بر عهده خود مشتری خواهد بود (در صورتی که بخواید اطلاعاتتون بر روی هارد ذخیره بشه این امکان هست که هارد رو زیر قیمت بازار براتون تهیه کنم).
4. چناچه دوستان بخوان میتونیم بعد از دانلود فایل ها رو چک کنیم که سالم دانلود شده باشن و اگر ایرادی بود دوبارهدانلود بشن و اگر علاقه نداشته باشید و یا روی فایل هاتون پسورد باشه خرابی دانلود به عهده خود مشتری خواهد بود و دانلود مجدد به هر میزانی که باشه هزینه اون دریافت خواهد شد.
5.چناچه دانلود های شما RAR (سریالی) باشن و میانه دانلود از آپلود سنتر پاک بشن مسئولیتی بر عهده ما نمیباشد.

دیگر:

1. امکان تحویل حضوری در تهران میسر هست
2. چیزی حدود پنجاه ترا بایت آرشیو دارم که دسته بندی نشده و اگر وقت کنم، کم کم لیستش رو آماده میکنم و در آینده تاپیک جدا زده خواهد شد میتونید قبل از سفارش دانلود دیتا مورد نظرتون رو اعلام کنید چنانچه موجود بود و پیداش کردم!!! به قیمت آرشیوی در اختیارتون بگذارم
3. چنانچه فایل های مورد نظرتون در آپلود سنتر بود و خیلی خاص نبود میتونید فایل مورد نظرتون رو اعلام کنید تا تورنت اون رو پیدا و براتون دانلود کنم
4. به هیچ عنوان فایل هاائی که برای شما دانلود میشه در آرشیو شخصیم قرار نمیگیره و به دیگران فروخته نمیشه
1. چنانچه در ماه اکانت آپلود سنتری رو داشته باشیم در پائین همین پست اول اعلام میشه و فایل های دوستان که در اون آپلود سنتر باشه با قیمت لینک مستقیم حساب میشه.

اکانت های موجود:
تا 15 دی 92 قیمت دانلود از Filefactory.com لینک مستقیم حساب میشه

موفق باشبد

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا