دانلود رایگان 3 قالب حرفه ای وب سایت 2006

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دوست عزیز hmdevelop
سوال واضحی نپرسیدید. منظور شما بهبود در نحوه برنامه نویسی و طراحی ساختار وب سایت هست، و یا از نظر گرافیکی؟
لطفا سوالی واضح و کاما بپرسید.
متشکرم.

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام نبی جان
ارادتمند شما حسین حستم.
متشکرم از دقت شما

خواهش میکنم.
شرمنده نمیدونم چرا گفتم احسان، شاید به خاطر لوگوت باشه تو یه نگاه اینطور خوندم.

حالا قالبی که گذاشتم زیبا نبود؟! ;-)

چاکریم
نبی

D.c0d.r

Member
چه خوبه آدم خودش طرای کنه و رایگان قرار بده نه که کپی کنه ....:neutral: :neutral:

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام ؛

نوشته زیر بخشی از آخرین پست آقای "مرتضی الوانی" در وبلاگ الوان وب می باشد:

"... اما اين روزهاي آخر سال ميلادي در وبگردي‌هاي روزانه با ايده‌هاي جالبي در وب مواجه مي‌شوم، وب سايت‌هايي جهت هر چه با‌شکوه‌تر شدن کريسمس در دنياي مجازي. يکي يکماه مانده به پايان سال هر روز يک سايت زيبا معرفي مي‌کند. ديگري سايتي است با نام 24Ways که حتما مي‌شناسيد. هر سال 24 مقاله جديد در زمينه توسعه وب توسط معروف‌ترين توسعه‌دهندگان و طراحان وب منتشر مي‌کند که نظير ندارد. ..."

حتما به اون سایت http://25.veracon.net که در نوشته بالا بهش اشاره شده سری بزنید، واقعاً سایتهای زیبا و البته استانداردی به لحاظ طراحی رو داره معرفی میکنه که خیلی ایده ها میشه ازشون گرفت. به شخصه خیلی لذت بردم ، و تا کریسمس هر روز سر میزنم تا یک سایت جدید رو مشاهده کنم.

البته در حال حاظر که دارم این پست رو مینویسم تنها 9 سایت معرفی شده ولی هر روز داره اضافه میشه.

امیدوارم برای شما هم مفید باشه.

باتشکر
نبی

:..:galiver:..:

New Member
سلام
از اون جایی که گفتین هر کی میخواد هر چی بگه , بگه .....من یه تمپلت برای یه سایت game می خوام (اگر با بک گراند تیره باشه دیگه خیلی بهتره ) البته خودم چندتا درست کردم ولی همچین اسمی نشد ......!!!!
با تشکر .

mahmoud.sardar

New Member
قالب حرفه ای

سلام به شما من یه قالب در زمینه موسیقی میخوام برای سیستم میهن بلاگ که شبیه سایت باشه .اگه شما یا

کسی میتونه طراحی یه قالب رو به عهده بگیره ممنون میشم از خجالتشم در میام:d

جدیدترین ارسال ها

بالا