| دانلود برنامه ها و ابزار های سه بعدی |

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pclord

کاربر متخصص
سلام به دوستان عزیز :wink:

در این تایپیک ابزار ها و برنامه های سه بعدی قرار داده میشود.

چند نکته:

*این تایپیک بسته میمونه و فقط خودم ابزار ها و برنامه ها رو توش قرار میدم که بی نظم نشه.

*در صورتی که ابزار یا برنامه ای خواستین که تو تایپیک نبود توی تایپیک درخواست آموزش و ابزار های سه بعدی میتونید درخواست بدین تا براتون پیدا کنم.:
درخواست آموزش و ابزار های سه بعدی

*دوستانی که سرعت دانلودشون زیاد نیست و نمیتونن دانلود کنن به من پیفام خصوصی بدن تا براشون دانلود کنم.

*برای هر برنامه از چند آپلود سنتر لینک دانلود گذاشته میشه که مشکلی در دانلود نداشته باشن. همچنین برای آموزش هایی که تورنت پیدا بشه، فایل دانلود از تورنتش گذاشته میشه که 2 خوبی فایل تورنت پاک نشدنش و مستقیم بودنش هست.

برای دانلود فایل های تورنت هم میتونید از نرم افزار BitTorrent استفاده کنید:
دانلود BitTorrent

*دوستانی که اکانت از آپلود سنتر ها ندارن میتونن از سایت هایی که خدمات مستقیم کردن لینک رو میدن استفاده کنن که یکیشو که خودمم ازش استفاده میکنم لینکشو میزارم دوستان میتونن توش عضو بشن و لینکهاشون رومستقیم کنن، تو این سایت میتونید به صورت مجانی لینک هاتون رو مستقیم کنید و در صورت کم آوردن فضا میتونید اکانت پریموم ازش بگیرین.:

سایت مستقیم کردن لینک ها

*هر برنامه ای که تو این تایپیک معرفی میشه عنوانش در پست اول برای راحت پیدا شدن قرار داده میشه که دوستان میتونن سریعتر برنامه و ابزار مورد نظرشونو پیدا کنن.

لیست برنامه ها و ابزار های تایپیک:
کد:
...........

موفق باشید.:rose:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا