دانلود اسکریپت املاک فارسی

با سلام
امروز یه اسکریپت املاک میزارم که فکر کنم به درد همه بخوره
تنها مشکلی که داره در فایل های CSS هست که قالبش با فایر فورکس یه کمی مشکل داره که بهتره یه قالب براش طراحی کنید که البته ساده هم هست

amlak-farsi-webfarda.jpg

حجم : ۲۵۹۰ کیلوبایت | نام اسکریپت : املاک فارسی | فارسی ساز : وب فردا​
اسکریپت املاک یکی دیگر از اسکریپت های تجاری روزمره وب ها میباشد که امروزه کاربرد زیادی دارد و دارای قیمت بسیار بالایی نیز هست . در بسیار از مشاورین املاک های معتبر که در اینترنت نیز به فعالیت میپردازند و یا به دنبال بازار یابی اینترنتی نیز میباشند کاربر یا مشتری این مشاورین میتوانند بدون مراجعه به محل کلیه کارهای خود و عملیات را پیگیری کند و ملک مورد نظر را مشاهده نماید ! در اینترنت نمونه های زیادی از این دسته اسکریپت را مشاهده کرده اید اما هیچکدوم از آن ها رایگان یا فارسی نبوده است ! اما شما میتوانید با این اسکریپت یک سایت املاک خوب و فارسی را به رایگان استفاده کنید این اسکریپت پخش اختصاصی از گروه پی سی ول میباشد و فارسی سازی آن را گروه وب فردا {webfarda} بر عهده داشته است​
جهت دریافت راهنمای نصب اسکریپت کلیک کنید
این اسکریپت توسط گروه طراحی وب فردا به رایگان فارسی گشته است : جهت نمایش کلیک کنید
پخش اختصاصی از پی سی ول دات آی آر میباشد​
دمو و نمونه اسکریپت نصب شده : جهت نمایش کلیک کنید

دانلود اسکریپت املاک فارسی : » لینک مستقیم ( پی سی ول ) » حجمی معادل ۲۵۹۰ کیلوبایت

منبع: پی سی ول انتشار دهنده: Eh3an

اسکریپتش واقعا اسکریپت جالبی هست و نصبتا باگ هم کمتر داره

خلاصه برای زدن یه سایت املاک بدک نیست

:rose:

با مرورگر mozila مشکل داره!
با سلام خدمت شما
اگه توجه کنید اون بالاس پستی که اسکریپت رو معرفی کردم این رو گفتم که با مرورگز Mozila Fireforx مشکل داره.
این مشکل هم مال فایل های css اش هست و برای اینکه بتونید برترفش کنید باید براش یه قالب بنویسید.

موفق باشید.:rose:

madisline

Member
هیچ ارزونی بی حکمت نیست چه برسه به اینها که رایگان ه!!!
اگه قرار بود با اینجور اسکریپت ها کار مردم راه بیافته که دیگه همه ی شرکت های طراحی و برنامه نویسی وب باید تخته میکردند :-?
مسلما اگه کسی یک آژانس املاک در سطح نه چندان بالایی هم داشته باشه و بخواد تو زمینه ی وب هم فعالیت داشته باشه هیچوقت نمیاد از همچین اسکریپت هایی استفاده کنه. پس من واقعا موندم هدف شما از اینکار چیه؟ اگه میشه برام توضیح بدید. ممنون :cool:

kombad

New Member
سلام
سیستم حرفه ای املاک فقط 60 هزار سالم بدون ایراد نسخه پیشرفته و کامل
واسه سفارش تماس بگیرید: 09376078748
www.webfarda.com

جدیدترین ارسال ها

بالا