دانلودستان گرافيك (نظرسنجي)

نظر شما در مورد اين درخواست؟

• خوبه

رای: 8 100.0%
  • لازم نيست

رای: 0 0.0%
  • نظري ندارم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    8

hhhhaaaa

Member
با سلام
يه پيشنهاد دارم واسه بخشه:
MajidOnline Forums > گرافيك 2 بعدي > برنامه ها و مسائل مربوط به گرافیک پیکسلی > ابزار ها

ميخاستم اگه مديران سايت اجازه بدن يه تاپيك بزنم به اسم دانلودستان گرافيك كه هر ابزار گرافيكي مختلف هست مثل: پلاگين،وكتور،psd,تصاوير استوك،فونت،براش،آيكن،لوگو،تكستور،شيپ،پترن،پس زمينه يا تصاوير با كيفيت كلن هرچي ابزار گرافيكي هست واسه دانلود بزارم.

:nokte:: خوب حالا ميگين كه اين بخش ها به صورت جداگانه تو سايت هست لازم به زدن اين تاپيك نيست،درست ولي اونا يه مشكلاتي دارن كه ميخام اين تاپيك نداشته باشه :
1- بيشتر پست ها عكس پيش نمايش ندارن خوب اين يه كاربر رو اذيت ميكنه و ديگه وقتي ميبينه صفحه اول عكس پيش نمايش ندارن به صفحات بعدي نميره ، خوب حالا من ميخام تمامي عكس هاي پيش نمايش رو تو آپلود سنتر تصاوير مجيدآنلاين وقت بذارم اول آپلود كنم بعد پيش نمايش بذارم كه ميشه تضمين كرد دائمي هست و از اين لحاظ به مشكل بر نميخورن.:wink:
2- ميرسيم به لينك ها دادن فضا واسه آپلود فايلها كه فك نكم از پس مديران بر بياد و الا من ميتونستم دانلود كنم و بعد آپلود كنم پس فقط ميمونه لينك هاي معتبر يعني از سايتهايي لينك بر ميداريم كه مطمئن باشن يعني سايتا سابقه بالا 3سال دارن ور ميدارم كه كاربرا موقع دانلود به مشكل بر نخورن.:)
3-:spam:تو اين تاپيك ها كه من ميرم بعضي از صفحه ها كلن يه چيز واسه دانلود هست بقيه نظر نميدونم تشكر كردن و ... تو ايني كه ما ميزنيم ممنوعه يعني فقط از دكمه تشكر استفاده بشه اگه هم كسي نظر داد با قوانين آشنا نبود مديران عزيز م پاك كنن.

ديگه به فكرم چيزي نميرسه لطفا اگه چيزي ميدونين يا ميخاين بگين :wink:

اول ميخاستم اينو بگم كه يه بخش ديگه واسه سايت درست كنن كه بشه عاليه مثل :
download.majidonline.com
كه گفتم شايد درخواست بزرگي باشه:-?

:tavajoh:: تو نظرسنجي حتما شركت كنين:)

آخ مخم:shock:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوست گرامی ممنون از اینکه به فکر انجمن هستید. این نشونه ی علاقه ی شخص شماست.

در مورد این تاپیکی که گفتید اجازه خواستن نمیخواست و میتونستید خودتون شروع کنید.

ولی به چند نکته دقت کنید و خواهشا رعایت کنید.

مورد اول اینکه همین الان هم متاسفانه بخش ابزارهای انجمن فتوشاپ و خیلی بخشهای دیگه یه سری قوانین بین المللی رو
رعایت نکردن و هر لحظه امکان این میره که با سایت برخورد بشه! اونم اینکه سروری که سایت روی اون قرار داره یه سرور عادی
هست. همونطوری که میدونید سرورهای عادی حق اینکه به اینصورت گسترده فایل برای دانلود بذارن رو ندارن. در واقع بخش
ابزارهای انجمن یه جور Warez یا همون سایت دانلود محسوب میشه! در حالیکه کسی که بخواد سایت دانلود یا Warez راه بنداره
باید سرور مخصوص اینکار رو اجاره کنه. از طرفی بیشتر برنامه ها یا فایلهایی که گذاشته میشه غیرقانونی هستن و سازنده میتونه
بابت این موضوع حتی شکایت هم بکنه.
به همین خاطر اگرم خواستید اینکار رو انجام بدید حتما حتما لینکهایی که میخواید قرار بدید رو داخل تگ Code بذارید.
در غیر اینصورت مجبور به ویرایش یا حذف پست میشیم.

در مورد بخشهای مختلف هم باید بگم که با اینکار یکمی سردرگمی ایجاد میشه. ما مخصوصا بخش های مجزا برای هر مورد ایجاد
کردیم که سردرگمی کم بشه. هر چند که بعضی از دوستان متاسفانه همچنان فرهنگ استفاده از دکمه ی تشکر رو رعایت نمیکنن
و باید شلوغی بیش از حد تاپیکهای میشن.

در هر صورت از نظر من مشکل خاصی نیست ولی خواهشا بعضی مسائل رو رعایت کنید تا مشکلی پیش نیاد.

hhhhaaaa

Member
ممنون سارا خانوم

به همین خاطر اگرم خواستید اینکار رو انجام بدید حتما حتما لینکهایی که میخواید قرار بدید رو داخل تگ code بذارید.
در غیر اینصورت مجبور به ویرایش یا حذف پست میشیم.
حتما،اينم ميخاستم اولش بنويسم بعد يادم رفت.

در مورد بخشهای مختلف هم باید بگم که با اینکار یکمی سردرگمی ایجاد میشه. ما مخصوصا بخش های مجزا برای هر مورد ایجاد
کردیم که سردرگمی کم بشه.
كاملا درسته،ولي خيلي ها هم يكي من دوست دارن كلا پي.اس.دي ، وكتور و ... دانلود كنن و تو جاهاي مختلف استفاده كنن.

هر چند که بعضی از دوستان متاسفانه همچنان فرهنگ استفاده از دکمه ی تشکر رو رعایت نمیکنن
و باید شلوغی بیش از حد تاپیکهای میشن.
اينشاالله ديگه اينجا اينكار نميشه،يه فكري هم واسه اون ميكنم.

در هر صورت از نظر من مشکل خاصی نیست ولی خواهشا بعضی مسائل رو رعایت کنید تا مشکلی پیش نیاد.
حتما،بازم ممنون سارا خانوم:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا