افزونه 1 دانشجويان مجازي از معافيت تحصيلي نظام وظيفه برخوردارند

• شروع کننده موضوع Mahmoodi
  • تاریخ شروع
M

Mahmoodi

کاربر مهمان
دانشجويان پسر مشمول خدمت نظام وظيفه در دوران دانشجويي خود در دانشگاه مجازي از معافيت دانشجويي برخوردارند.

به گزارش بخش خبر سايت اخبار فن‌آوري اطلاعات ايران ، به نقل از ابسنا، معافيت تحصيلي نظام وظيفه به دوره دانشپذيري (ترم اول) تعلق نمي‌گيرد.

دانشجويان اولين دانشگاه مجازي كشورهمچنين از مزاياي و تسهيلات دانشجويي همچون امكان استفاده از كتابخانه مجازي، امكان استفاده از تخفيف در شهريه، امكان استفاده از تخفيف‌ هاي ويژه براي تهيه كارتهاي اينترنتي، امكان شركت در همايش‌هاي دانشجويي و فرهنگي در طول دوره و برخورداري از ساير تسهيلات دانشجويي در قالب مقررات برخوردار هستند.

مدارك تحصيلي اين دانشجويان توسط دانشگاه علم و صنعت ايران صادر مي‌شود و مورد تاييد وزارت علوم نيز مي‌باشد.

گفتني است، در دوره‌هاي مجازي دانشجويان مي‌توانند بدون مراجعه به دانشگاه به تمامي دروس در طول شبانه روز دسترسي داشته باشند.

مدت دوره در اين دانشگاه به‌ طور متوسط 10 ترم است و واحدها به دو صورت نظري و عملي ارائه مي‌شود كه واحدهاي نظري به‌ صورت غيرحضوري و از طريق اينترنت و واحدهاي عملي به‌ صورت حضوري خواهند بود و امتحانات نيز حضوري برگزار خواهد شد.

منبع فناوري اطلاعات ايران

باريكلا

a Truth Seeking

Active Member
عجب چيزا.
خيلي باحاله خداييش.
منظورم اينجور درس خوندن هست.
از كجا مي شه در مورد سيستم هاي دانشگاه هاي مجازي فعال در ايران بيشتر اطلاع كسب كرد.خيلي پايه شدم خداييش.

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
سايت دانشگاه علم و صنعت محمد جان

javad58

Member
سلام
من فكر مي كنم يه چيز عاليه كه تا ايران به اون كيفيت آموزش برسه خيلي مونده
من خودم دوره كارشناسي رو 5 سال خوندم انصافاٌ دوره دانشجويي با تجربه كردن خيلي اتفاقات ارزش داره ولي نه به تجربيات تلخي مثل معتاد شدن و تزريقي شدن و ايدز گرفتن و .....
ان شاااله دوستاني كه به اين دانشگاه ميرن (البته رفتن مجازي منظورمه) ما رو هم تنها نمي ذارن
موفق باشيد

a Truth Seeking

Active Member
من علي جان من پيگير قضيه مي شم.
<شوخي>ولي حالا يه موضوعي :
خط بنده همچنان مثل سابق گازوييل خوره اونوقت اگر در يك لحظه اونم وسط اجراي درس و كلاس پهناي باند بنده كمتر از حد معمول بشه به استاد چي بايد بگم :
ببخشيد استاد مي شه اين مبحث دوباره تكرار كنين مي خوام صفحه رو Refresh مي كنم.<شوخي/>
<شوخي>حالا ببينيم مسوولين مربوطه فكري براي سهميه گازوييل ما مي كنن.<شوخي/>

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
من از يكي از بچه هاي همين جا شنيدم مهلتش تا 25 شهريور بوده

بعدشم دانشگاه شيراز هم هست سه تا رشته داره دو هفته يكبار هم كلاس رسمي برگزار مي شه

تو گوگل بزن آبتين جان دانشگاه علم و صنعت تهران من وينم فارسي نيست متاسفانه اگه نتونستي بگو يك كاره ديگه واست كنم

قربانت

يا علي

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
محمد جان گاز سوزش كن هم هزينش كمتر هم آلودگي نداره

شوخي

اينم مشكله ايرانه يعني نه ايران ...

ياعلي

جدیدترین ارسال ها

بالا