دامین اختصاصی روی بلاگفا و ساخت ایمیل مجزا با دامین

ali abedian

Banned
سلام

من دامین خودمو روی بلاگفا سوار کردم .. میخواستم بدونم چطوری میتونم آدرس ایمیل اختصاصی خودمو داشته باشم
مثل:
[email protected]

?

در ضمن من هاست لینوکس هم دارم ولی یکی از دامینهای خودمو با دی ان اس بلاگفا ست کردم

..............................

سوال دیگه اینکه:

چطور میشه طوری بلاگفا رو با این آدرس
http://blog.domain.ir
باز کرد که این آدرس در نوار آدرس بمونه وقتی با بلاگفا کار میکنیم در تمام مدت و همینکه آدرس دامین اصلی ما هم روی هاست شخصی خودمون با امکانات خاص خودش باز بشه؟؟؟

مثلا وقتی این آدرس رو میزنیم
www.domain.ir
سایت شخصی ما باز بشه
و وقتی هم blog.domain.ir رو میزنیم بره به بلاگفا بدون اینکه آدرس myweblog.blogfa.com در نوار آدرس ظاهر بشه

ممنون میشم راهنماییم کنید

آخرین ویرایش:

newrayaneh

Active Member
سلام بر دوست عزیز

سوال اول :

خوب طبق فرمایش خودت برای ایمیل نیاز به هاست هست
خوب شما اگر هاست لینوکس داری که حله دیگه
ایمیلتو از داخل سی پنل بساز و تمام............

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
سوال دوم :

با اطلاعاتی که من دارم فکر نکنم بشه

موفق باشی
یا علی

znhost

Member
دامنه خودتون رو روی هاست تنظیم کنید و با استفاده از a record ، میتونید blog.domain.ir رو بسازید.
موفق باشید

vahab00

Member
سلام دوست گلم
ببخشید که همیشه دیر جواب میدم
همونطور که دوست خوبم znhost گفت دامنتون رو روی هاستتون ست کنید و بعد ساب دامین رو به وسیله ی a record به بلاگفا منتقل کنید
اگه این کار برات سخته چندین راه دیگه هم وجود داره که مثلا ری داکت کنید یا از کدهای انتقال یا فارمر استفاده کنید
موفق و سربلند باشید

ali abedian

Banned
سلام
تشکر که جواب دادین..

ولی واقعا نمیدونم چطوری میشه این کارو کرد؟! البته نمیدونم خوب خودندید که من چی خواستم یا نه!!

از طریق a record آی پی میخواد و من نمیدونم آی پی وبلاگم چیه و یا اینکه مثلا بتونم پیدا کنم این آی پی رو ولی آیا این آی پی تغییر نمیکنه و من مجبور نمیشم که همیشه حواسم باشه و آی پی رو تغییر بدم؟

من یه راه اصولی و درست میخوام .. لطفا درست و واضح راهنمایی کنید..

منتظرم

جدیدترین ارسال ها

بالا