دامنه

masoudnoursaid

New Member
سلام
من میخوام برای اولین بار سایتی رو که طراحی کردم برای یه شرکت رو آپلود کنم.
مشکل در اینجاست که شرکت قبلا سایت داشته و میخواد که همون دامنه براش رو این سایت ست بشه. زمانی که من از شرکت قبلی درخواست مشخصات کنترل پنل و یوزر نیم و پسورد دامنه رو کردم عنوان کردن که دامنه بدون ساب کنترل پنل هست و من باید مشخصات DNs سروری رو که میخوام سایت رو روش آپ کنم رو به اونا بدم تا اونا این کار رو انجام بدن.
حالا مشکل اینه که آیا همچین چیزی ممکنه که یک دامنه بدون ساب کنترل پنل باشه ؟
و مشکل بعدی اینه که چطوری بتونم به طور کامل مالکیت دامنه رو از شرکت قبلی بگیرم تا در اینده برای تمدید و حق مالکیت این دامنه دچار مشکل نشم؟

kitiran

Active Member
برای این کار یک هاست لازم دارید.
برای مالکیت هم بهترین کار انتقال دامنه هست که همراه با تمدید به هرکجا که دوست دارید می توانید انتقال دهید.

masoudnoursaid

New Member
برای این کار یک هاست لازم دارید.
برای مالکیت هم بهترین کار انتقال دامنه هست که همراه با تمدید به هرکجا که دوست دارید می توانید انتقال دهید.
سلام کامران جان
مرسی بابت پاسخت اما مساله اصلی اینه که اصلا میشه دامنه ای بدون کنترل پنل ثبت بشه؟

masoudnoursaid

New Member
کنترل پنل که حتما دارد، اما شما دسترسی ندارید.
خیلی ممنونم کامران جان. اما این شرکت میگه که دامنه بدون کنترل پنله و باید برای اینکه کنترل پنل براش تعریف بشه یه مبلغی پرداخت بشه و از طرفی هم این دامنه رو نگر داشته و مالکیتش رو به شرکت اصلی نمیده و بهانه پولو میاره که مبلغشم کم نیست. حالا از طریق قانونی چه کار میشه کرد؟

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا