داشتن يك آپلود سنتر شخصي براي وبلاگ

keyvan4u

Active Member
سلام اين اولين پست من در مجيد آنلاينه پس از آشنايي با همگي خيلي خوشحالم:wink:
خوب من يه اسكريپت يا معرفي يك سايت براي بلاگفا ميخواستم كه بتونه براي وبلاگم يه آپلود سنتر شخصي درست كنه

براي واضحه تر كردن مطلب يه مثال ميزنم:
مثلا" من يك سايت عكس دارم و ميخوام هركدوم از بازديدكندگانم كه عكس جالبي دارند رو برام ارسال كنند(به دلايلي نميخوام از ايميل استفاده كنم) دلم ميخواد قسمتي در وبلاگم براي آپلود باشه تا وقتي كسي عكسي رو در اون آپلود كرد من از طريق پنل مديريتي هاست برم و اون عكس رو بگيرم خوب يه سري از سايت هاي آپلود هستند كه يه كد بهت ميدن و ميذاري تو وبلاگ اما هركس تو اون قسمت آپلود كنه امكان دسترسي به اون عكس براي صاحب وبلاگ مياسر نميشه
اميدوارم كه مقصودم رو رسونده باشم و نتيجه بگيرم :sad:

tafti

Member
با سلام خدمت شما دوست عزیز
این جور امکانی بر روی وبلاگ امکان پذیر نیست چون شما هاست و دامنه اختصاصی ندارید
مهمترین چیز برای انجام این کار داشتم یک هاست و دامنه هست حالا مجانی یا پولی مهم نیست
موفق باشید

ehsan55575

New Member
داخل سایت چی؟

سلام خدمت عزیزان ببخشید من یک سایت دارم می خواهم یک مکان آپلود قرار دهم که کاربران فایلهایشان را آپلود کنند برای ما ولی دیگران به غیر از خودشان نتوانند فایلها را دانلود کنند
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Mohammad

Member
سلام اين اولين پست من در مجيد آنلاينه پس از آشنايي با همگي خيلي خوشحالم:wink:
خوب من يه اسكريپت يا معرفي يك سايت براي بلاگفا ميخواستم كه بتونه براي وبلاگم يه آپلود سنتر شخصي درست كنه

براي واضحه تر كردن مطلب يه مثال ميزنم:
مثلا" من يك سايت عكس دارم و ميخوام هركدوم از بازديدكندگانم كه عكس جالبي دارند رو برام ارسال كنند(به دلايلي نميخوام از ايميل استفاده كنم) دلم ميخواد قسمتي در وبلاگم براي آپلود باشه تا وقتي كسي عكسي رو در اون آپلود كرد من از طريق پنل مديريتي هاست برم و اون عكس رو بگيرم خوب يه سري از سايت هاي آپلود هستند كه يه كد بهت ميدن و ميذاري تو وبلاگ اما هركس تو اون قسمت آپلود كنه امكان دسترسي به اون عكس براي صاحب وبلاگ مياسر نميشه
اميدوارم كه مقصودم رو رسونده باشم و نتيجه بگيرم :sad:

1 - از مگاآپلود میتونی استفاده کنی اما فیلتره

2- میتونی از این هاست های مجانی هم استفاده کنی و با یکم کد نویسی کارتو راه بندازی ، البته اگه کد نویسیشو بلد نبودی ، من یا دوستان در ازای دریافت مبلغی براتون انجام میدیم ( البته شاید بعضی ها باشن که رایگان انجام بدن )

ehsan55575

New Member
اشتباه

ممنون از جوابتان ولی من سایت دارم و همچنین یک گیگابایت فضا را خریداری کرده ام و با جوملا سایت را درست کرده ام و این موضوع را برای جوملاسایتم گفتم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا