داشتن فیلم با کیفیت

ali208

New Member
سلام من با یولید وپریمیر کار کردم وقتی خروجی فیلم برای vcdمیگیرم کیفیت واقعا افتضاحه چطور میشه فیلم با کیفیت رایت کرد کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون

bizhan_ta

Member
دوست عزیز من هم خیلی در مورد اینکه چطوری میشه با کیفیت خوب تبدیل به سی دی کرد گشتم ولی چیزه زیادی دستگیرم نشد ولی بهترین برنامه برایه تبدیل canups procoder هستش یه بار امتحان کن.

ali208

New Member
ممنون ازراهنمایتون ولی اگه لینک دانلودشو میدادی بهتر میشد چون من گشتم فقط دموی اون دانلود میشه اصل برنامه نیست

bizhan_ta

Member
این برنامه دمویی نداره فقط تا برنامه ادیوس نسب نشه این برنامه کار نمی کنه.باید کرک ادیوس رو تو این آدرس(C:\WINDOWS\system32) کپی کنی تا برنامه اجرا بشه.البته بعد نصب ادیوس.

ali208

New Member
ممنون از اینکه راهنمایی میکنید ادیوس نصبه ولی این برنامه وقتی باهاش تبدیل میزنی ارم برنامه رو رو فیلم میندازه این یعنی یا برنامه اصل نیست یا کرک یا سریالش درست نصب نشده حالا امر کنید من انجام میدم تا به نتیجه برسیم ببخش که وقت واسه من میزاری و اذیتت میکنم:paint::paint::paint:

bluepelikan

New Member
علی جان فکر می کنم مشکل شما سخت افزاری باشه از اونجایی که خود نرم افزار به تنهایی نمی تونه خروجی خوبی بده و نیازه که از یه کارت کپچر مناسب استفاده کنی ، برای اینکار می تونی یه سر به وب سایت نرم افزارت بزنی ببینی چه کارتی رو ساپورت میکنه

bizhan_ta

Member
هرچه قدر خواستم canups procoder رو برات آپلود کنم نشد.ولی در مورد این صوحبت شما ورژن چنده برنامرو نصب کردی 2 یا 3.بعدش من کارم ادیوس هستش وتا به حال این مشکل شما برای من پیش نیومده.حالا بگید شاید حل شد.

ali208

New Member
دوست عزیز خیلی بامحبتی من کارت tvازاینایی که میشه باهاش کپچر کرد دارم ولی خروجی اونم جالب نیست حالا دستور شمااطاعت میشه امیدوارم زیاد گرون نباشه:oops:

bizhan_ta

Member
خواهش می کنم.ببخشید دیر شد.عزیز من در مورد سوال اولی-من نمی دونم با چه برنامه ای tv رو می گیری ولی تنظیمات برنامه ها یکی هستن شما لطف می کنی میری قسمت تنظیمات (settings) بعد قسمت تنظیمات ضبط .اونجا فرمت ضبط رو از هر چی که هست به Avi تبدیل می کنی بعد با کیفیت خوب کپچر میشه.2-این برنامه ورژن 1.5 خیلی قدیمیه شما بهتره از دو استفاده کنین.شما بعد از نصب ادیوز کرک اصلی رو تو اون مسیری که گفتم کپی می کنی بعد این برنامرو نصب می کنی.این کاری که گفتم انجام بده حتما درست میشه.در ضمن اگه کرک درست نباشه این برنامه (پرو کودر) موقع نصب errorمی ده اصلا نصب نمی شه تاچه برسه به صورت trialنصب بشه.انجام دادی جوابو بگو.موفق باشی.:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا