دادن اکانت وایر لس به مشتریان کافی نت

من کافی نتم از طریق lan اینترنت به کلاینتها داده میشه و میخوام وایرلس مودمم رو هم به صورت دادن اکانت به بعضی مشتری ها که موبایل یا لپ تاب دارن بدم.میخوام بدونم من چه کارهایی باید انجام بدم که امنیت هم حفظ بشه و این خواستمم براورده شه

maff21

Member
من کافی نتم از طریق lan اینترنت به کلاینتها داده میشه و میخوام وایرلس مودمم رو هم به صورت دادن اکانت به بعضی مشتری ها که موبایل یا لپ تاب دارن بدم.میخوام بدونم من چه کارهایی باید انجام بدم که امنیت هم حفظ بشه و این خواستمم براورده شه
شما میتونی از نرم افزار CCproxy استفاده کنی اشتباه نکن این چیز شکن نیست یه نرم افزار برای ایجاد مدیریت که اونا هم ازش استفاده میکنن لازم یه کارت وایرلس اینتر نال روسیستمت نصب کنی بنا به نیاز هر سرعتی مثلا150mbpsبعد اینتر نت و روش شیر کنی و قسمت سرور این نرم افزار رو رو سیستم خودت نصب کنی و کلاینت رو رو سیستم اون و فقط یه یورز پس به بدی
راه دوم یه سیستم بزاری روش ویتدوز سرور نصب کنی بعد از اکتیو دایرکتوری استفاده کنی بعد به مشتریت دومین بدی که پیشنهاد نمیکنم
وراه آخر دستگاه میکرو تیک بخری که یکم گرون در عین حال تخصصیه کار باش سخته ولی همه کار میشه باش کرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا