خیلی مهم :نظر سنجی در مورد برگزاری آموزش بازی سازی 3 بعدی آنلاین در فلش

نظر شما در مورد برگزاری تایپیک آموزش بازی سازی آنلاین

• مجموع رای دهندگان
    16
  • نظرسنجی بسته .

++Hadi++

Active Member
نظر سنجی به پایان رسید ...
خیلی کسل کننده بود ...
تا تاریخ 1389.4.30
12 نفر عالی
3 نفر خوب
1 نفر افتضاح:-?:shock:
نتایج قابل قبول نبود و حالا حالا ها آموزشی دراین مورد برگزار نمی شه ...
مرسی از توجه دوستانی که رای دادند و نظر دادند ...
بای...

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
به هر حال ممنون از شما برای نیتی که داشتید ، ولی به نظر بنده توی این موارد نمیشه زیاد انتظار داشت
اگه قرار هست کاری و انرژی صرف کنید مهم این هست که به چه هدف و نیتی باشه ، به نظر من مهم نیست چند نفر رای و نظر مثبت داشته باشند...
البته به دلیل محدویت و عدم امکان نمایش آمورش با کیفیت و نمای دلخواه بنده سعی کردم که این جور آموزش ها رو که در سطح اطلاعات هر چند کم خودم می باشد در وب شخصیم انتشار بدهم
که این رو به شما هم پیشنهاد می کنم ، اگر در مورد موضوعی در این انجمن و یا بخش مخاطب زیادی نیست مطمئنا" مخاطب های فارسی زبان زیادی می توانند از مطالب شما بهره ببرند

این مورد نظر کاملا شخصی بنده هست

(ehsan)

Member
دلیل نبود نذارید.
چرا فکر میکنید همه باید 3D کار کنن.
قشر خاصی دوست دارند. مثل من.
من خیلی دوست دارم 3d با فلش یاد بگیرم.

حتمااااااااااا باید 10000000000 نفر 3d بخوان کار کنن با فلش ؟؟؟؟
بابا 10 نفر ، 20 نفر ، باعث میشه علاقه مند هم بشن بعضیا.
بخدا اشتباه میکنید که فکر میکنید باید حتما تعداد زیادی درخواست کننده داشته باشه.s

amird

خبرگان انجمن فلش
چرا فکر میکنید همه باید 3d کار کنن.
قشر خاصی دوست دارند. مثل من.
حرف شما درسته ولی اونی که می خواد آموزش بنویسه باید بتونه انگیزه کافی بدست بیاره . نوشتن این جور آموزش ها علاوه بر سخت بودنش کار بسیار وقت گیری هم هست . بنابراین واقعا انگیزه زیادی می خواد

در ضمن بهروز جان من با نظرت کاملا موافق هستم ولی فکر نمی کنی اگر اینجا هم آموزش هاتو قرار بدی کمک بیشتری به فارسی زبان ها کرده باشی ؟!

موفق باشید

آخرین ویرایش:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
حرف شما درسته ولی اونی که می خواد آموزش بنویسه باید بتونه انگیزه کافی بدست بیاره . نوشتن این جور آموزش ها علاوه بر سخت بودنش کار بسیار وقت گیری هم هست . بنابراین واقعا انگیزه زیادی می خواد

در ضمن بهروز جان من با نظرت کاملا موافق هستم ولی فکر نمی کنی اگر اینجا هم آموزش هاتو قرار بدی کمک بیشتری به فارسی زبان ها کرده باشی ؟!

موفق باشید
امیر عزیز ، ولی اگه دلیل نداشتن انگیزه آموزش حفظ حقوق معنوی و ... می باشد و انگیزه ی قرار دادن اینجا رو ندارید می تونید توی وبلاگ و یا وبسایت شخصی مثل دیگر دوستان و اساتیدی که توی همین انجمن هستند اقدام کنید.... البته بنده به دلایل ضعف توان ویرایشگر انجمن و عدم امکان نمایش مطالب بنده بوده که انشاء الله با متدی جدید در آینده در این مورد اقدام خواهم کرد....
موفق و پیروز باشید

++Hadi++

Active Member
فعلا نظری در این مورد ندارم ... شاید بعدا یه کم نظرم عوض شه ...

amird

خبرگان انجمن فلش
امیر عزیز ، ولی اگه دلیل نداشتن انگیزه آموزش حفظ حقوق معنوی و ... می باشد و انگیزه ی قرار دادن اینجا رو ندارید می تونید توی وبلاگ و یا وبسایت شخصی مثل دیگر دوستان و اساتیدی که توی همین انجمن هستند اقدام کنید
پادشاها من که این کارو می کنم (گذاشتن مطالب توی بلاگم) . نه بحث حقوق و اینا نیست و بحث اینه که هادی می خواد یه کاری شروع کنه که کار سخت و سنگینی هست و با توجه به کمبود رای دوستان انگیزه کافی وجود نداره ببین الان 12 نفر رای عالی دادن که از این 12 نفر وقتی آموزش شروع بشه من شرط می بندم وقتی اولین آموزش قرار گرفت 5 6 نفرشون اولین آموزش رو می خونن . از آموزش دوم این تعداد کمتر می شه و همینطور تا آخر .... خوب حالا ببین شمایی که توی بلاگت مطلب می ذاری اگر در ابتدا قبل از آموزش بدونی که کسی آموزشت رو نمی خونه بازم این کارو می کنی ؟؟؟ (البته من با احتمال اینکه 1 نفر هم آموزش من رو می خونه به علت علاقم به نوشتن این کارو می کنم) ولی خوب این موضوع شخصی هست هر کسی یه جور به این مساله نگاه می کنه .
موفق باشی

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
پادشاها من که این کارو می کنم (گذاشتن مطالب توی بلاگم) . نه بحث حقوق و اینا نیست و بحث اینه که هادی می خواد یه کاری شروع کنه که کار سخت و سنگینی هست و با توجه به کمبود رای دوستان انگیزه کافی وجود نداره ببین الان 12 نفر رای عالی دادن که از این 12 نفر وقتی آموزش شروع بشه من شرط می بندم وقتی اولین آموزش قرار گرفت 5 6 نفرشون اولین آموزش رو می خونن . از آموزش دوم این تعداد کمتر می شه و همینطور تا آخر .... خوب حالا ببین شمایی که توی بلاگت مطلب می ذاری اگر در ابتدا قبل از آموزش بدونی که کسی آموزشت رو نمی خونه بازم این کارو می کنی ؟؟؟ (البته من با احتمال اینکه 1 نفر هم آموزش من رو می خونه به علت علاقم به نوشتن این کارو می کنم) ولی خوب این موضوع شخصی هست هر کسی یه جور به این مساله نگاه می کنه .
موفق باشی
من اگه حتی احتمال بدم یه نفر هم نمی خونه شاید این کار رو بکنم
به نظر من نشر علم به خصوص به صورت فارسی در این زمان بسیار نیاز جامعه ایرانیه
حال اگه یه نفر هم با جستجو به مطلب من برسه و گره ای از کارش باز بشه به نظر من کافیه ( هزار فرشته بر آن دست بوسه بر زند که یک گره از کار خلق وا کند) ، با این حال که خوشبختانه در ایران افراد جویای علم الا ماشاالله زیاد هست و این که مخاطب وجود نداشته باشه تقریبا احتمالش صفره...
بنده توی وبلاگم از دیگر کشورهای فارسی زبان نیز به کثرت نظر و ایمیل در مورد فلش دریافت می کنم
حال فقط نیت از آموزش می مونه که هر کس هدف و نیت خاص خودش رو داره که 100 درصد مورد احترام هست

موفق و پیروز باشید

armanbm

کاربر VIP
من اگه حتی احتمال بدم یه نفر هم نمی خونه شاید این کار رو بکنم
به نظر من نشر علم به خصوص به صورت فارسی در این زمان بسیار نیاز جامعه ایرانیه
حال اگه یه نفر هم با جستجو به مطلب من برسه و گره ای از کارش باز بشه به نظر من کافیه ( هزار فرشته بر آن دست بوسه بر زند که یک گره از کار خلق وا کند) ، با این حال که خوشبختانه در ایران افراد جویای علم الا ماشاالله زیاد هست و این که مخاطب وجود نداشته باشه تقریبا احتمالش صفره...
بنده توی وبلاگم از دیگر کشورهای فارسی زبان نیز به کثرت نظر و ایمیل در مورد فلش دریافت می کنم
حال فقط نیت از آموزش می مونه که هر کس هدف و نیت خاص خودش رو داره که 100 درصد مورد احترام هست

موفق و پیروز باشید

Really and Really Nice..
Tnx...
i am not use to say Tanks More than Clicking Tanks Button.
but This was really nice.
Tnx king!

DaDaDooDoo

کاربر VIP
Really and Really Nice..
Tnx...
i am not use to say Tanks More than Clicking Tanks Button.
but This was really nice.
Tnx king!

هادی خان بابا خارجی ها هم استقبال کردن ، دیگه چی می خوای ؟

ببین خوب متسفانه سطح فلش ایران همینه ... می ری شرکت واسه استخدام و کار و نمونه کارات رو هم می بری ، می گی : سلام آقا ، من فلش کارم ، Action Script هم بلدم ، اینم نمونه کارام ... اون می گه : به به ! چه کارای خوبی ، چه پسر خوب و مودبی ! آفرین ... اما  بیا این کارا رو تو مانیتور من ببین ... می ری جلوی مانیتورش 10 تا تملیت که از تمپلیت مانستر دزدیده میزاره جولوت و می گه ما یه فلش کار خیلی خیلی حرفه ای و خفن می خوایم که اولاً بتونه این تمپلیت ها رو خوب بدزده و بعد اینکه دزدید بتونه ادیتش کنه (فارسیش کنه) و ما هم اون ها رو با کمترین هزینه واسه خودمون و بالاترین قیمت وارد پاچه مشتری های عزیزمون بکنیم .

همین میشه که آقای X میاد تاپیک می زنه که "از امروز می خوام توی این تاپیک هر روز 1 تمپلیت از تملیت مانستر بزارم با سورس و همه چی ... نظرتون چیه ؟ " و بعد از 30 ثانیه 45 نفر میان جواب می دن که "به به ! چه خدمت بزرگی می کنی به جامعه فلش ایران... دمت گرم ، عالیه منم حمایت می کنم" بعدش هم  فایلی که می زاره واسه دانلود 500 بار دانلود میشه .

ولی شما که می خوای یه همچین تاپیکی راه بندازی با امیر که آموزش Box2D رو می زاره استقبالی نمیشه ...

اما هادی خان ذکات علم آموختنش هست . همه می دونیم که اگه بخوای تو یه مطلب خوب پیشرفت کنی یکی از بهترین راه هاش اینکه همون رو آموزش بدی ... چون مثلاً یکسری از سوالات هست که ازت می پرسن و بلد نیستی و مجبور می شی بری یاد بگیری تا بتونی جواب بدی ... یا با یکسری ایده مواجه می شی که خیلی بهت کمک می کنه ... مثلاً همین کلاس FitScreen من ... اگه ایده هایی که شما دادید رو اعمال کنم از این رو به اون رو می شه ... در صورتی که اگه اونو آپ نکرده بودم هیچ وقت شما نمیفهمیدی که من این کلاس رو نوشتم که بخوای تجربیات و سوادت رو در اختیار من قرار بدی تا کلاسم کاملتر بشه ...

ولی نظر من اینکه اگر خواستی این تاپیک رو استارت بزنی هدف رو از اول نزاری روی بازی سازی ... من مطمئنم که خیلی از کاربر های سایت هیچ اطلاعاتی از 3D Engein ندارند و اصلاً نمی دونن کاربردش چیه ؟ یعنی چی ؟ چرا ازش استفاده می شه ؟ و ... یا اگه چیزی می دونن تئوری و ابتدایی هست .
پس فکر کنم اول باید بحث 3D در فلش باز بشه( کامل و اصولی ) و اگه ازش جواب گرفتی و استقبال شد اونوقت یه قدم جلوتر بری .

ولی خوب ، می دونم وقتی از یک تاپیک از همون اول زیاد استقبال نمی شه دیگه طرف هم زیاد وقت نمی زاره و بی خیال می شه یا دیگه مفصل و منظم پیگیری نمی کنه چون احساس می کنه بی فایدست .

موفق باشید .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا