خوش دست ترین گوشی دنیا برای سلامتی شما در دنیای تکنولوژی

zoomtech

New Member
هر روز تلفن های های مختلف وارد بازاربزرگ فناوری می شود در حالی که همه به دنبال بهترین نرم افزار و سخت افزار هستند کسی به سلامت دست خود فکر نمی کند. سازندگان تلفن همراه این روزها بیشتر به دنبال کسب درآمد از گوشی های حرفه ای هستند و به فرم و راحتی آن دقتی ندارند. و بیشتر به طراحی سخت افزار و نرم افزارهای سیستمی و کاربردی می پردازند. در حالی که سلامتی مهمترین مسئله در بین تمام افراد دنیاست. [h=2]خوش دست ترین گوشی که بصورت ارگونومیکی طراحی شده است[/h] هانگ لو تلفن همراه ارگونومیکی طراحی کرده است که به عنوان خوش دست ترین تلفن همراه قرار است وارد دنیای فناوری شود. این تلفن همراه با تایید پزشکان برای افرادی ساخته شده است که مرتبا با تلفن همراه صحبت می کنند.

گوشی هوشمند امروزی به دلیل فرمی که دارند برای سلامتی دست (مچ و پنجه) مضر می باشند.گوشی Silkworm دقیقا به مانند یک دست در راحت ترین حالت طراحی شده است تا فرم دست در حالت طبیعی خود باشد. این تلفن همچنین دو صفحه نمایش است که باعث می شود پلی میان تبلت و تلفن همراه باشد بدین صورت که با در دست گرفتن هر دو حالت گوشی هیچ آسیبی به مچ و پنجه دست وارد نمی شود. دو صفحه ال ای دی دارد که یکی از آن ها در بخش فرم دار تلفن برای شماره گیری و دیگری در قسمت پشت تلفن همراه برای نمایش تصاویر مختلف و کار با سیستم عامل و نرم افزارهای کاربردی در نظر گرفته شده است.
این تلفن همراه اگر وارد بازار شود می تواند آینده این صنعت را حداقل به سمت سلامت بیشتر پیش ببرد و مسیر ساخت گوشیهای همراه در جهت سالمتی نیز در نظر گرفته شود. این روزها بسیاری مشکلات آرتوروز و درد های مچ دست را نتیجه استفاده از تلفن همراه می دانند که در سنین بالا موجب لرزش دست می شود.
منتظر گوشی ارگونومی Silkworm در مدت زمان نچندان دور هستیم.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا