غیره خودکار

unknown_i3oy

Well-Known Member
سلام ...

این اولین کار حرفه ای من در نرم افزار 3DMax هست و میخوام نظر شما رو در موردش بدونم

pen.jpg

Moein_Ali.jpg

پیوست ها

• Moein-Ali.jpg
    Moein-Ali.jpg
    242.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش توسط مدیر:

asa.graphic

Well-Known Member
سلام

خیلی خوبه .......................

مدلو خیلی خوب ساختید . اما متریالش جای کار داره ( بعضی هاش خامه مثلا : قسمت بالاش )

موفق باشی ....

unknown_i3oy

Well-Known Member
خیلی ممنونم به خاطر نظری که دادین . آره خودمم همین فکرو میکنم
متریال V-Ray بود و من هنوز خیلی با V-Ray کار نکردم .
این اولین رندر V-ray من بود ...

AYANDEHSAZ

Member
سلام

به نظر من خیلی قشنگ شده و از دید غیر حرفه ای من واقعا شیک و طبیعی شده .

موفق باشید :rose:

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام
به نظر من خیلی قشنگ شده, خوبه اولین کار هست, آقا میشه باهاش یه امضا بدید :)
خیلی خوب شده, موفق باشید :rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.ضمن عرض خیر مقدم به شما دوست عزیز.
قبل از اینکه کارتون رو بررسی کنیم چندتا نکته کوچولو هست که رعایتش باعث میشه حسابی تو این خانواده بهتون خوش بگذره
قبل از ارسال آثارتان حتما بخوانید : قوانین گالری سه بعدی
وقتی میخواین کارتون رو تو گالری بزارین از قسمت مدیریت پیوست استفاده بکنین.وقتی که توسط این قسمت کارتون رو آپلود بکنین توی گالری کنار تایپیک کارتون یه عکس کوچولو میاد.

مدلسازیش خوب شده اما به مقداری دیتیل بیشتر بشه قشنگ تر میشه
اما فرم هاش حتی دقت به نوک کار همه و همه کار خوبی رو به نمایش گذاشته
شیدرهاش خوب شده.اما شیدر پلاستیک بدنه جای کار داره.ببینید تمامی اشیاء درصد حتی بسیار ناچیز رفلکت دارن.حالت گلاسی شده.یعنی شما وقتی پلاستیک رو زیر نور ببینین یه مقدار خیلی کم رفلکت خنتی داره.همون رو هم سعی کنین توی کارتون به نمایش بزارین.
در مورد کار توضیح بیشتر بدین.مثلا چقدر وقت گرفته انجین رندر چیه و .. ..
موفق باشین:rose:

unknown_i3oy

Well-Known Member
چشم حتماً دفعات بعدی که خواستم کارای جدیدم رو به نمایش بذارم این قوانین رو رعایت میکنم ممنونم به خاطر نظراتتون خیلی انرژی گرفتم و 100% برای کارهای بعدیم زمان و حوصله بیشتری میذارم تا که نتیجه تا حدودی بی عیب و نقص باشه ... برای ساخت از 3DMax 2009 استفاده کردم و برای رندر هم از V-ray 2.0 دلیل اینکه رندر کار زیاد جالب از کار در نیومده اینه که من 1 هفته بیشتر نیست که دارم از V-ray استفاده میکنم و تنها آموزشی هم که در این زمینه دیدم آموزش v-ray 1.5 هست که به زبان فارسیه و از شرکت BST میدونم که خیلی نیاز به تمرین دارم. از نظراتتون خیلی انرژی گرفتم چیزی که الآن دارم روش کار میکنم یک سفینه فضاییِ که خیلی با سفینه های دیگه فرق داره تمام جزئیات رو میخوام مدل کنم + چند موجود فضایی که توی دفترم نقاشیشون کردم تا اون موقع که خواستم این کارم رو توی انجمن به نمایش بذارم حتماً سعی میکنم به v-ray مسلط شم .

unknown_i3oy

Well-Known Member
مرسی عارف جان ... از دیشب دارم میخونم این لینک هایی رو که دادی ... واقعاً زحمت کشیدی ... کارت حرف نداره

تشکر آقا سعید . قبل از این خیلی کارای دیگه ای داشتم ... حدوداً 5 ماه میشه که دارم 3Dmax کار میکنم ... ولی این کارم میشه گفت اولین کارِ حرفه ایم بود .

جدیدترین ارسال ها

بالا