خودت بیا تو !!!

راورا

Member
ســــــــــــــــلام

این یه نمونه از کاراکتر های منه
خوشحال میشم که نظرتونو در رابطه با این طرح بدونم

پیوست ها

• ee.jpg
    ee.jpg
    168.9 کیلوبایت · بازدیدها: 48

راورا

Member
خیلی ممنون از نظرتون ...

من اینو با photoshop کار کردم
.....
یعنی هیچ اشکالی نداره تو طراحی یا رنگ آمیزی ...

کاره جالبی هست ...

اگه بتونی آموزشش رو هم بزاری که خیلی بهتره !

من که خیلی خوشم اومد !

mamali132002

Active Member
kheyli kare ghashangi shode faghat benazaram age ba yek barname vector saz misakhti az in kheyli ghashang tar mishod.... be jaye adad ha ro ham bar midashti va sade tar kar mikardi kheyli behtar mishod.

راورا

Member
خیلی ممنون این نظر لطف شماس
راستی میخواستم ببینم کدوم یکی از این رنگا بیشتر بهش میخوره؟؟؟؟؟
dragon.jpg

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
کلش کاره خودته؟؟؟؟؟؟؟

بابا اگه اینطوره ایول داره
همچیش حرف نداره!

تا بعد....

شقایق

Member
به نظر من سبزه قشنگ تره

ضمناً دندون اولش (از سمت راست ) یه کم طبیعی نیست

ولی در کل خیلی قشنگه (اسمش رو چی گذاشتی :) )

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
راورا جان کار قشنگی شده فقط چند تا نکته هست که البته بچه ها بعضیاشو گفتن ولی من جمع بندی می کنم برات!!!

1- این جور کارها رو با یه برنامه وکتور مثل الستریتور یا کورل یا فری هند کار کن چون هم آسونتره هم کار در آخر بهتر در میاد مخصوصا لبه های کار
2- رنگ آمیزی یه چنین کاراکترایی چون یه حالت فانتزی دارن زیاد تفاوتی نمی کنه مثلا تو چه رنگ سبز استفاده کنی و چه رنگ آبی یا حتی صورتی هیچ تفاوتی نمی کنه چون کاراکترت فانتزیه و لازم نیست رنگ واقعی داشته باشه
3- همونطور که شقایق جان هم گفت تکلیف دندوناش مشخص نیست مثلا معلوم نیست که واسه لثه بالاشه یا لثه پائین
4- اون نوشته ها رو ببر زیر کار (البته فکر کنم اینارو واسه کپی رایت گذاشتی آره!!!)
5- توی عکس صفحه قبل واسه پاش ناخن کار کردی که من خیلی حال کردم با اون چون خیلیا به این نکته توی قسمت پا و دست توجه نمی کننن و کاراشون طبیعی جلوه نمی کنه ولی توی عکسای این صفحه رعایت نکردی !

این ریزه کاریها رو اگه دقت کنی طرحت حرف نداره خیلی قشنگ شده

آخرین ویرایش:

راورا

Member
خیلی ممنون سارا جان

ــ من این طرح رو همونطور که شما گفتید اول تو فری هند کار کردم(لبه های کار رو ) بعد اوردمش تو فتو شاپ من این طرح رو خیلی کوچیک و با کیفیت خیلی کمی گذاشتم وگرنه طرح اصلیش خیلی با کیفیت تر از ایناس
ــ فکر کنم هر چند که کار فانتزی هم باشه ولی باید رنگش با شخصیتش بخوره و با شخصیت یکی بشه
ــ در باره دندوناشم که باید بگم فک پایین شخصیت کوچیکتر از فک بالایشه به خاطر همینم دندوناش بیرون از دهنش قرار میگیره
ــ راستی راجع به اسمش هنوز چیز خاصی به ذهنم نمیرسه
ولی تو فکرش هستم

جدیدترین ارسال ها

بالا