خواهش می کنم یکی منو راهنمایی کنه!

openworld

New Member
سلام دوستان عزیز.

خواهش می کنم بخونبن و تا جایی که تونستین منو راهنمایی کنین. التماس می کنم.

من مهندسی نرم افزار دارم و متسفانه اون چیزی که باید باشم نیستم و برنامه نویسی بلد نیستم، دلیلش هم از اونجا سرچشمه می گیره که من اصلا علاقه ای به برنامه نویسی ندارم و بیشتر علاقم ، علاقه که چه عرض کنم ،بیشتر عشقم به کارهای هنری و هنر دیجیتال مخصوصا سه بعدی هستش و هر چقدر نیاز باشه در این زمینه تلاش می کتم تا موفق بشم، می خوام یک سال از وقتمو بزارم روی مدلسازی و تری دی مکس البته فقط مدلینگ و نورپردازی و... انیمیشنو نمی گم. حالا خواستم بدونم آیا در این مسیر قدم بزارم و شدیدا تلاش کنم و تمرین و مطالعه خوبی داشته باشم می تونم موفق بشم یا نه. مطمعنا استعداد خوبی دارم فقط دلیل تردید من از انتخاب این زمینه کاری اینه که می ترسم اصلا برام کار پیدا نشه چون من این کارو می خوام به عنوان یک حرفه انتخاب کنم. مشاغل مربوط به این زمینه چیه و بعد از حرفه ای شدن کجا می تونم کار کنم و چه حقوقی خواهم داشت؟

آیا من این علاقه خودمو دنبال کنم یا برم دنبال چیزایی که بهشون علاقه ندارم؟

اگه کسی هست که میتونه بیشتر راهنمایی کنه لطفا ایمیلشو بگه تا بیشتر مشورت کنم.

ممنونم از اینکه خوندین

Saeed777

Member
سلام.:rose:
اگه بهش علاقه نداشتی که فقط وقتت رو تلف کردی.:sad:
مطمئن باش انسان توی هر کاری پشتکار داشته باشه پیشرفت خواهد کرد. به خصوص اگه علاقه داشته باشه.:cool:

توی همین بخش از سایت (3 بعدی) یه قسمتی هست به نام مدرسه گرافیک سه بعدی امیر المومنین که آقا مهدی کلی آموزش گذاشته که خیلی به دردت خواهد خورد.

اینم لینکش

http://forum.majidonline.com/threads/205857-آموزش-های-مربوط-به-3dsmax-سال-92

با همین آموزشا شروع کن. پست هایی هم که بچه ها می ذارن و مشکلشون رو مطرح مکنن حتما با جدیت پیگیری کن (از لابه لای بحث هایی که مطرح میشه چیزای خوبی یاد میگیری)
هر جا به مشکل خوردی هم نگران نباش همین جا مطرحش کن بچه ها مشکلت رو حل می کنن.

در ضمن چندتا کتاب مرجع کامل 3Ds max رو هم بگیری بهتره

فقط اینو یادت نره ----> اگه میخوای توی هر کاری پیشرفت کنی (اگه بهش علاقه داشته باشی) با تمرین و پشتکار زیاد بهش میرسی

در زمینه کا هم نگران نباش شما به یه کاربلد تبدیل شو، اونوقت روی هوا می زننت.
موفق یاشی

آخرین ویرایش:

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
اگر تصمیم قطعی در این زمینه دارید و استعداد هنری خوبی هم دارید چرا که نه، فقط اکثر درآمد این زمینه در بخش طراحی داخلی و معماری هست و زمینه های دیگه توی ایران جایی نداره.
من پیشنهاد اکید دارم که برای شروع از آموزش های جناب جهان زاده استفاده کنید که سایتش رو در زیر مینویسم، بعد از آشنایی کامل با نرم افزار باید برید سراغ آموزش های خارجی و تا میتونید نگاه کنید و از روی اونها تمرین کنید.
Chameleon-drg.com
همینطور آموزش V-Ray این سایت هم عالیه و از نظر من بهترین آموزش وی ری به زبان پارسی هست.
در آخر هم هر سوال و مشکلی داشتید من و سایر دوستان عزیز درخدمت هستیم
موفق باشید

mehram

New Member
وقتی نتونی از چیزی که بهش علاقه داری کسب درآمد کنی چجوری می خوای از چیزی که حتی بهش علاقه نداری پول در بیاری

aliamel

کاربر فعال
دوست گرامی
بنده مفهوم التماس و عجز شما رو متوجه نشدم.در هر صورت مطلب پایین رو بخونید:
بنده خودم مهندسی نرم افزار خوندم و از رشته ای که انتخاب کردم پشیمون نیستم.اما طبق روحیاتی که داشتم و دارم پیشرفت هر چه بیشتر خودمو در مبحث مفصل سه بعدی سازی می بینم.به نظرم دنیای جالبیه و مهمتر از اون... با من و علایقم سازگاری بیشتری داره.
برعکس شما که این قدر عاجزانه طلب راهنمایی می کنید در نظر داشته باشید که مبحث مهندسی نرم افزار و سه بعدی سازی غیر مرتبط باهم نیستند. به طوری که میشه به عنوان مکمل هم در نظر گرفته بشن. بنابراین شما با تغییر زمینه کاریتون از نرم افزار به 3d منعفعت هم می کنید(چون میشه از دو بعد و دو منظر به بحث سه بعدی سازی نگاه کرد).
بنابراین اصلا نگران نباشید و سراغ علاقه اصلی تون برید.

جدیدترین ارسال ها

بالا