خواهش من

NAJVA123

Member
دوستان سلام
من میخوام برای یکی از محصول تبلیغ کنم مثلا لوزام صوتی به نظر شما چکار باید بکنم مثلا کاتالوگ طراحی کنم میش منو راهنمایی کنید

mehdinasiri

پارس لند گروپ
دوستان سلام
من میخوام برای یکی از محصول تبلیغ کنم مثلا لوزام صوتی به نظر شما چکار باید بکنم مثلا کاتالوگ طراحی کنم میش منو راهنمایی کنید

سلام.
به هر حال شما باید تبلیغ کنی حالا بهر نحوی...
بعد از اینکه مشخص شده چقدر هزینه برای تبلیغات کنار گذاشتی اول یک وب سایت درست کن که شرحی مبسوط از کالات رو توش گذاشته باشی

بعد می تونی از تبلیغات A4 شروع کنی. A4 گلاسه 2 رو 4 رنگ تیراژ 1000 عدد تقریبا 120000 تومن میشه.(برای همکار هست این قیمت مشتری 50000 گرونتر هست)
بعد مینونی همین A4 رو بروشور کنی و هزینه خط تا فقط اضافه داری.
پوستر میتونی کار کنی سایز 50 در 70 کار 4 رنگ 1000 عدد 100000 تومن هست(برای همکاری مشتری 50000 گرونتر هست)

از وب سایت قافل نشو.

NAJVA123

Member
ممنون که جواب منو دادی
من نمی دونم چطوری بازاریابی کنم میشه منو راهنمایی کنی
چکار باید بکنم مثلا شما که کامپیوتری هستید برای تبلیغ فروش هاست ودومین از کجا شروع میکنید

mehdinasiri

پارس لند گروپ
ممنون که جواب منو دادی
من نمی دونم چطوری بازاریابی کنم میشه منو راهنمایی کنی
چکار باید بکنم مثلا شما که کامپیوتری هستید برای تبلیغ فروش هاست ودومین از کجا شروع میکنید

بازاریابی یک علم هست.بحثی نیست که در اینجا مطرح بشه.اما برای شروع باید یک سایت با طراحی متفاوت و ساده برای کار هاست و دامین داشته باشی.
خدمات پس از فروش درستی بدی این نباشه که پول رو بگیری بری دنبال کارت

NAJVA123

Member
کسی تا بخال قیمت cms راداشته میشه اگه دراید اطلاعاتی تو این زمینه به من بدید .یا اینکه برای طراحی کاتالوگ برای این موضوع از چه طرحی میشه استفاده کرد.

shayanboy

Active Member
کسی تا بخال قیمت cms راداشته میشه اگه دراید اطلاعاتی تو این زمینه به من بدید .یا اینکه برای طراحی کاتالوگ برای این موضوع از چه طرحی میشه استفاده کرد.

ببینید کلا اگه کالا یا خدماتی دارید که می خواهید در اینترنت کار کنید
ابتدا :
1- راه اندازی سایت اینترنتی
2-کاتالوگ طراحی کنید
3- تبلیغات اینترنتی کنید
4- مدیریت تبلیغات و حساب مالی

پس اول باید سایت اینترنتی داشته باشید تا بیشتر موفق باشید
وگرنه نه سایت هایی تبلیغاتی زیاد هست که شما فقط محصول خود را معرفی کنید
Cms ها هم قیمت های متنوع داره . بستگی به نوع کار شما داره
:wink: موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا