خواهشن كمك كنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــيد ........

من با فرونت پيج سايتم را طراحي كردم هاست هم خريدم ..... ولي نمي دونم چطوري بايد اون را به روي شبكه بفرستم .... با پابليش فرونت پيج يا با يك نرم افزار خواص بايد اين كار را انجام بدم .... ممنون ميشم اگر كمك كنيد ... ولي خواهشن استادان عزيز به صورت ساده و مبتدي توضيح بدن كه ما مبتديان راحت متوجه بشيم ...............
بازم تشكر مي كنم ..................

وب

Member
vooroojakkkk گفت:
من با فرونت پيج سايتم را طراحي كردم هاست هم خريدم ..... ولي نمي دونم چطوري بايد اون را به روي شبكه بفرستم .... با پابليش فرونت پيج يا با يك نرم افزار خواص بايد اين كار را انجام بدم .... ممنون ميشم اگر كمك كنيد ... ولي خواهشن استادان عزيز به صورت ساده و مبتدي توضيح بدن كه ما مبتديان راحت متوجه بشيم ...............
بازم تشكر مي كنم ..................
با پابليش خود فرانت پج

انجام بده بعد ببين كجاش مشكل داري.

راحت آدرس هاست و همچنين كلمه عبور شما را مي خواهد.

mroveis

Member
پاسخ و سلام

سلام دوست عزيز

در درجه اول شما بايد بدانيد كه اين فايلها را در كدام فولدر روي سرورتون بايد كپي كنيد. Upload

بعد انتخاب برنامه FTP هست من پيشنهاد مي كنم از برنامه IglooFTP Pro و يا Ws FTP Pro استفاده كنيد بعدش مونده تنظيمات :

اول بايد آدرس FTP را بدهيد مثلا : FTP.yoursite.com
دوم بايد Usename و Password را تنظيم كنيد.
سوم بايد Login كنيد.

بعد وارد اون فولدري كه اول گفتم بايد پيداش كنيد مي شويد بعدش فقط مونده كه Upload كنيد.

تمام
:p

وااااااااااااااااااااي
تشكر
امتحان مي كنم ببينم كدوم راه حل بهتر
اگر مشكلي بود دوباره مزاحم مي شم ........................ 8)

mazoolagh

Active Member
راه حلي كه وب پيشنهاد كرده بهتره مگر اينكه هاستت پشتيباني نكنه. آدرسهاي محلي با ftp عينا و بدون تغيير منتقل ميشن و خودت بايد دستي درستشون كني.

جدیدترین ارسال ها

بالا