خواهشا راهنماييم كنيد

ta_bahamin

New Member
سلام
توروخدا يكي جواب منو به صورت ساده بده.يه پروژه اتوران دارم كه 2 روز بيشتر وقت ندارم براي جمع كردنش چند تا مشكل كوچيك دارم.
1-صفحه اول پروژم يه ويدئو گذاشتم كه ميخام به محض اجراء شدن cd اون پخش بشه وقتي اسكريپت رو به صفحه ميكشم و در اون دستور اجراي ويدئو رو ميزارم وقتي f5 رو ميزنم كه ران بشه هيچ اتفاقي نميفته
يعني تا حالا با شي ء اسكريپت نتونستم حتي 1 دستور بدم كه اجرا بشه قلق خاصي داره؟ ازتون خواهش ميكنم فقط نگيد يه سر به لينكهاي ديگه بزن يا سرچ كن پيدا ميكني راهشو.اگه لطف كنيد و مرحله اي به صورت مثال برام بگيد خيلي عالي ميشه.

2-من چجوري ميتونم به يه دكمه فرمان بدم كه 1 فايل mp3 رو اجرا كنه

3-تو صفحه اصليم يه موزيك براي بك گراند گذاشتم وقتي دكمه back رو ميزنم موزيك از اول شروع ميشه.

با تشكر تانيا

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز

اول اينكه اگه دوستان بهتون توصيه ميكنن جستجو كنيد به خاطر اينه كه به احتمال زياد افراد ديگه اي هم سوالي شبيه به سوال شما رو داشتن و قبلا پاسخ سوالشون داده شده. اگه قرار باشه همه دوستان بدون توجه به قوانين به ازاي هر سوال يك مبحث جداگانه ايجاد كنن كلي مباحث تكراري و بدون محتوي آموزشي جديد توليد ميشه كه اين جدا از شلوغي و بي نظمي تالار باعث ميشه كه ديگه پاسخگويي به سوالات خيلي سخت بشه.

پس پيشنهاد ميكنم لطفا قوانين رو مطالعه بفرماييد. يكم وقت براي جستجو بزاريد. اگه به پاسختون نرسيديد بعد مبحث جديد ايجاد كنيد.

دوم در مورد پاسخ سوالاتتون:

قبلا تو يك مبحث ديگه براتون توضيح دادم كه چجوري يك دستور رو در زمان اجراي برنامه تو PageStart بزاريد و فعالش كنيد.

1- صفحه اول پروژم يه ويدئو گذاشتم كه ميخام به محض اجراء شدن cd اون پخش بشه وقتي اسكريپت رو به صفحه ميكشم و در اون دستور اجراي ويدئو رو ميزارم وقتي f5 رو ميزنم كه ران بشه هيچ اتفاقي نميفته

از دستور VideoPlay تو Page Start استفاده كنيد.

هيچ قلق خاصي نداره. شما يك شي ويدئو تو صفحه اي كه مد نظرتون هست ايجاد ميكنيد و آدرس فيلمتون رو بهش ميديد.

دقت كنيد كه اگه قراره اين برنامه روي سيستم ديگه اي اجرا بشه از آدرسهاي وابسته استفاده كنيد.

يعني به جاي آدرس مستقيم درايو ها از آدرس <SrcDir> استفاده كنيد و فايل فيلم رو در محلي كه برنامه شما قرار داده كپي كنيد.

بعد با استفاده از دستوري كه گفتم به محض اجراي برنامه فيلم شما هم پخش خواهد شد.

2-من چجوري ميتونم به يه دكمه فرمان بدم كه 1 فايل mp3 رو اجرا كنه

من هميشه از اين روش استفاده ميكنم:

فايل mp3 رو با نرم افزار JetAudio به ogg تبديل ميكنم.

بعد اون فايل رو در محلي كه برنامه من قرار داره كپي ميكنم.

بعد از دستورات زير استفاده ميكنم

کد:
AudioOpen("<SrcDir>\mymusic.ogg")
AudioPlay()

به جاي mymusic.ogg مي تونيد نام فايل خودتون رو بنويسيد

3- تو صفحه اصليم يه موزيك براي بك گراند گذاشتم وقتي دكمه back رو ميزنم موزيك از اول شروع ميشه.

يك صفحه خالي قبل از صفحه اصلي برنامتون ايجاد كنيد.

فايل موسيقي رو براي بك گراند انتخاب كنيد و تو Page Start دستور ()NextPage رو بنويسيد.

برنامه به محض اجرا فايل موسيقي شما رو پخش ميكنه و به صفحه بعدي كه همون صفحه اصلي شما هست ميره.

از اين صفحه اصلي شما ميتونيد به ساير بخشها بريد و برگرديد بدون اينكه فايل موسيقي قطع بشه.

اگه بازهم نتونستيد مشكلتون رو حل كنيد فايلتون رو پيوست كنيد تا دوستان بهتر راهنماييتون كنن.

در پايان پيشنهاد ميكنم كتاب آموزشي كه جناب silvercover‌ نوشتن رو مطالعه بفرماييد. منبع آموزشي خوبي براي اين نرم افزاره.

موفق باشيد.

پیوست ها

• Media1.zip
    101.6 کیلوبایت · بازدیدها: 13
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا