خواب پشت پنجره

royaieabi

Member
سلام
شب بخیر
ممنونم از دوستان که با ابراز لطفشون شرمنده کردن
خواهش میکنم ایرادهایی ها که به نظرتون می رسه بگین
مثل sara_is_nice_girlمدیر انجمن که راهنماییم کرده بود
کار دیگری را روی سایت قرار میدم
این کار با امضای قدیمیه منه
کارهایی که امضای قدیمی دارن حداقل مربوط به 1 سال گدشته میشن
که البته این کار به 2 سال پیش برمیگرده
اما هنوز اونو یکی از بهترین و فنی ترینشون میدونم
فقط با تایپو گرافیش کمی مخالفم اگه الان بود شاید بهتر میشد
ترانش رو فکر میکنم همه شنیده باشین چون سیاوش خیلی طرفدار داره
نقد فراموش نشه از راهنمایی شما بهره مند میشم
ممنون
شاد باشید
رویای آبی

پیوست ها

• khabe poshte panjere copy.jpg
    khabe poshte panjere copy.jpg
    207.7 کیلوبایت · بازدیدها: 27

cold

Member
این طرحت هم زیباست . آفرین بر شما . اما طرح قبلیت خیلی زیباتر بود . :)

ali.pb

Active Member
قشنگ شده...
اما راستش استفاده از فیلتر ها یه خورده تو ذوق می زنه....
باید توی کار با فیلتر ها ملایم تر باشی....

همین....
ایده ات عالیهههه

MJ Rayaneh

Well-Known Member
متاسفانه من کارای قبلیتون رو ندیدم.
ولی این کار رو چرا.
خیلی خوب شده.
74.gif

براتون آرزوی موفقیت دارم.

dark.designer

Active Member
واقعا حال کردم طرحت یه طرف و این شعر که نوشتی یه طرف این ترانه رو میتونم بگم بیشتر از 300-400 بار گوش دادم خیلی حال کردم ممنون.

royaieabi

Member
مرسی الان کارت رو میبینم

واقعا حال کردم طرحت یه طرف و این شعر که نوشتی یه طرف این ترانه رو میتونم بگم بیشتر از 300-400 بار گوش دادم خیلی حال کردم ممنون.

سلام
قابلی نداشت
دارم طرحت رو میبینم
الان نظرم و میگم
شاد باشی
رویای آبی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
این طرحت هم خوب شده منتها یه چیزی که هست اینه که طرحات بیشتر شبیه طراحیهای مخصوص صفحه ارایی کتابه و البته این خودش خیلی خوبه و طراحی صفحات کتاب خودش کلی ذوق و سلیقه میخواد ولی چیدمان عناصرت تو این 2 تا کاری که ازت دیدم بیشتر جنبه صفحه ارایی داره.

موفق باشی
سارا

خوبه... آره شبیه صفحه آراییه ...
من یه نکته راجب رنگ بندی به نظرم رسید که فکر کنم بگم خوب باشه ...
درسته که رنگ آبی و نارنجی با هم فضای خیلی خوبی دارن مثل فضای غروب ... ولی مهم اینه که چه آبی و چه نارنجی .
اینجا رنگ نارنجی شما همی اندکی کدر شده اونجایی که دور قابه ولی توی خود عکس رو میبینی چه نارنجیه قشنگی داره و با آبی چه کنتراستی ایجاد کرده ... همینطور رنگ بنفشی که آوردی ... ولی اگه رنگات رو از روی عکسه بر میداشتی و خودت پالت نمیساختی و از پالت عکست استفاده میکردی و عکس رو هم پیکسلیت نمیکردی بهتر بود .
میگی پیکسلیت کردم تا مفهوم داستان رو برسونه ... خوب مفهوم داستان چیه ؟؟؟ مفهوم خوابه و داخل داستان از بارون نام برده شده ... وقتی بارون میاد شیشه باید بخار کنه و چند قطره بارون روش باشه ...
وای چقدر قشنگ میشه ... فکرشو بکن ... بعضی جاهاش بخار نشسته و چند قطره هم روش اومده ...
این عکسه هم اگه تونستی عوض کن ... چون خیلی کدر هستش ... سعی کن شارپنس کارتو حفظ کنی ...
اینا یه سری چیز میز بود به ذهنم رسید ... شاید چرتو پرت باشه ... ولی حالا گفتم بگم دیگه ... ضرر نداره .
ممنون ...:wink:

mostafa_cs

Well-Known Member
قشنگ شده...
اما راستش استفاده از فیلتر ها یه خورده تو ذوق می زنه....
باید توی کار با فیلتر ها ملایم تر باشی....

همین....
ایده ات عالیهههه

من با نظر دوستمون کاملا موافقم!
ایده ی خیلی جالبیه ولی استفاده از فیلتر ها یکمی تو ذوق میزنه مثلا میشد عکس داخل پنجره رو فیلتر نکنی و بجای فیلتر یه حالت محو شدگی به اون بدی تا جلوه ی بیشتری داشته باشه!
ولی در کل کار قشنگیه موفق باشید...

gmax.gif

P.A.Y.T.O.N

Active Member
اگه اون آسمونرو فیلتر نمی دادی قشنگ تر می شد
یه چیز دیگه وقتی می خوای از فیلترها استفاده کنی برای اینکه نرم تر بشن باید Dpi صفحرو بیشتر کنی اینجوری فیلترها نرم تر دیده میشن وقتی کارت تموم شد Dpi رو بیار رو 72

royaieabi

Member
تجزیه و تحلیل نظرات شما

خوبه... آره شبیه صفحه آراییه ...
من یه نکته راجب رنگ بندی به نظرم رسید که فکر کنم بگم خوب باشه ...
درسته که رنگ آبی و نارنجی با هم فضای خیلی خوبی دارن مثل فضای غروب ... ولی مهم اینه که چه آبی و چه نارنجی .
اینجا رنگ نارنجی شما همی اندکی کدر شده اونجایی که دور قابه ولی توی خود عکس رو میبینی چه نارنجیه قشنگی داره و با آبی چه کنتراستی ایجاد کرده ... همینطور رنگ بنفشی که آوردی ... ولی اگه رنگات رو از روی عکسه بر میداشتی و خودت پالت نمیساختی و از پالت عکست استفاده میکردی و عکس رو هم پیکسلیت نمیکردی بهتر بود .
میگی پیکسلیت کردم تا مفهوم داستان رو برسونه ... خوب مفهوم داستان چیه ؟؟؟ مفهوم خوابه و داخل داستان از بارون نام برده شده ... وقتی بارون میاد شیشه باید بخار کنه و چند قطره بارون روش باشه ...
وای چقدر قشنگ میشه ... فکرشو بکن ... بعضی جاهاش بخار نشسته و چند قطره هم روش اومده ...
این عکسه هم اگه تونستی عوض کن ... چون خیلی کدر هستش ... سعی کن شارپنس کارتو حفظ کنی ...
اینا یه سری چیز میز بود به ذهنم رسید ... شاید چرتو پرت باشه ... ولی حالا گفتم بگم دیگه ... ضرر نداره .
ممنون ...:wink:

سلام
احسان ممنونم از اظهار نظر و راهنماییت
چرت و پرت چیه؟
دید افراد دارای قدرت متفاوت و متمایز از همدیگه هست
تو چیزی رو میبینی که من شاید خیلی دیرتر از تو ببینم و یا اصلا نبینم
پس چون میدونم که قصد کمک داری نظرت برام محترمه و قابل تجزیه و تحلیل
این در مورد همه دوستان صادقه
اما باید بگم که اول در مورد رنگها
از شفافیت رنگ صحبت کردی البته من نمیخواستم که فضای اطراف پنجره شفافیت منظره غروب را داشته باشه رنگ نارنجیه دور پنجره باید تداعی کننده رنگ کاهگل باشه که زیاد هم شفاف نیست
همینطور در مورد رنگ آبی و بنفش اطراف پنجره کدر بودنش مقداری به فضای خواب و تاریکی مربوط میشه
در مورد استفاده از فیلتر ها خودم هم با شما موافقم (البته کار قدیمیه)
اما یه ایده قشنگ دادی و خیلی برام جالب بود استفاده از قطره های بارون
و جالبتر اینکه بدونی من بعدا این کار رو کمی اصلاح کرده بودم که قطره های بارونو بهش اضافه کردم اما هرچی گشتم اون کار نبود انگار گم شده منم همین رو به این شکل فرستادم
از نظرهای ارزشمند شما و بقیه دوستان تشکر میکنم
شاد باشید
رویای آبی

royaieabi

Member
علت فیلتر دادن به تصویر داخل پنجره

اگه اون آسمونرو فیلتر نمی دادی قشنگ تر می شد
یه چیز دیگه وقتی می خوای از فیلترها استفاده کنی برای اینکه نرم تر بشن باید Dpi صفحرو بیشتر کنی اینجوری فیلترها نرم تر دیده میشن وقتی کارت تموم شد Dpi رو بیار رو 72

سلام
ممنون از نظر شما و راهنمایی در خصوص نحوه استفاده با کیفیت تر از فیلترها
در مورد فیلتر ندادن به تصویر داخل پنجره که دوستای دیگه هم اشاره کرده بودن باید بگم
علاوه بر نشون داد فضای مرطوب بیرون نکته مهمتر اینه که این کار بیشتر در زمره کارهای subjectivism قرار میگیره
در واقع فضای کار در ارتباط با فضای خواب , رویا و تخیل قرار میگیره
استفاده از یک تصویر real که بیشتر در ارتباط با کارهای objectivism هست یک تضاد رو ایجاد میکنه
و از اونجایی که این تضاد بی معنی هست از لحاظ تکنیکی به کار لطمه میزنه
این دلیل فیلتر دادن به اون منظره بود
شاد باشید
رویای آبی

amin3soot

Member
دوست عزیز با سلام
کارت به نظر قشنگ میاد ولی متاسفانه من نتونستم اون رو ببینم
نمی دونم این مجیدآنلاین این چند وقته چش شده
ولی دوست عزیز شما می تونی عکسهاتو تو سایتهایی مثل http://tinypic.com آپلود کنی
و لینکش رو تو سایت بگذاری
متشکرم