خواب شیرین...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
علی اقا کارات فوق العاده قشنگن. من متاسفانه هفته پیش نبودم و تاپیکت رو ندیدم ولی الان که دیدم بسی لذت بردم!

کار دیفیس کردن فونتهات عالیه و ترکیب خط و گرافیک رو هم خیلی عالی انجام دادی. رنگبندی کارات هم خیلی خوبه.

امیدوارم از شما بیشتر کار ببینم. موفق باشی
سارا

mostafa_cs

Well-Known Member
از این تریپ کارها خیلی خوشم ! واقعا زیباست.
راستی میشه اسم اون فونتی رو که کار کردید بگید!؟ یه مجموعه فونت فارسی زیبا هم نیاز دارم اگه سراغ دارید لطفا آدرسشو بهم بگین!
موفق باشید...

GFX Master

راستی میشه اسم اون فونتی رو که کار کردید بگید!؟ یه مجموعه فونت فارسی زیبا هم نیاز دارم اگه سراغ دارید لطفا آدرسشو بهم بگین!

منظورت از مجموعه فونت فارسی همین فونتهای معمولیه یا فونتهای خطاطی و خوشنویسی میخوای؟

اگر اولی باشه که تو انجمن بگردی حتما پیدا میکنی. اگر دومی باشه باید از کلک یا چلیپا استفاده کنی.

ne_designer

Member
آقا دمت گرم
احساس، عشق، هنر، فلسفه، شعر، رنگ، تركيب، نور و علي همه و همه دور هم جمع شدن و شدن اين كاراي قشنگ
خيلي باحالي

mostafa_cs

Well-Known Member
نه این فونتهای معمولی رو نمیگم! نزدیک سی چهل تایی فونت فارسی دارم همونایی که اولشb داره!
فونتهای شیک و فانتزی فارسی رو میخوام!
برنامه های کلک و چلیپا هم اینجا پیدا نمیشه کرد ولی یک بار از ایران برام چلیپا رو فرستادن اما از اونجایی که کپی شده بود نصب نمیشد و هر کاری که کردم نتونستم کرکش کنم!
اما اگه دوستان لینک برای دانلود رایگان این برنامه رو دارند لطفا به من بگن که خیلی خیلی خیلی ممنونشون میشم!

ali.pb

Active Member
نه این فونتهای معمولی رو نمیگم! نزدیک سی چهل تایی فونت فارسی دارم همونایی که اولشb داره!
فونتهای شیک و فانتزی فارسی رو میخوام!
برنامه های کلک و چلیپا هم اینجا پیدا نمیشه کرد ولی یک بار از ایران برام چلیپا رو فرستادن اما از اونجایی که کپی شده بود نصب نمیشد و هر کاری که کردم نتونستم کرکش کنم!
اما اگه دوستان لینک برای دانلود رایگان این برنامه رو دارند لطفا به من بگن که خیلی خیلی خیلی ممنونشون میشم!

بهت پیشنهاد می کنم یه سر به سایت p30download.com بزنی.... اونجا مریم ورژن 4 رو دیدم گذاشته بودن...
خیلی عالیه حتما دانلود کن به کارت میاد.... با حدود 350 تا فونت...

GFX Master

علی اقا شما خودت این برنامه رو دانلود کردی؟ امتحانش کردی؟ چون نوشته نسخه ازمایشیه و فکر کنم همه امکانات رو نداشته باشه.

ali.pb

Active Member
سلام... خدمت همه دوستان عزیز و گرامی.........

راستش کار جدیدم رو می خوام براتون بزارم...

ای عشق همه بهانه از توست
من خامشم اين ترانه از توست
gisoo040_resize.jpg

برای مشاهده با سایز 768×1024 اینجا کلیک کنید
برای مشاهده با سایز 864×1152 اینجا کلیک کنید​

برای دیدن شرح و توضیحات کامل با اینجا رو ببینید

memol_515

Active Member
بابا،پسر،کارات عالیه! منم که تشنۀ شعر.....
جدآ لذت بردم! بازم از این کارا داشتی ،بذار اینجا

آرزوی موفقیت دارم برات
memol

جدیدترین ارسال ها

بالا